KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Dr Irena Eris ReACT! Actikrem na dzień Hydrokompleks D + Błękitny Retinol UVB 18/UVA 1,8

3 na 54 opinie

basicams
    11 listopada 2009 o 17:27
    4 / 5
    mój
    Do niedawna jeszcze używałam tego kremu i kocham go miłościa pierwszą. Świetnie nawilża, natłuszcza, buzia mieciutka i elestyczna, filtry ma i to całkiem spore. Uwielbiam kosmetyki Erisu, odejmuję gwiazdkę za zapach, który akurat średnio mi podchodzi. Super, że zawiera wit. C, która jak wiadomo jest genialnym antyoksydantem. Czego chcieć więcej od kremu na dzień? Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: dużo
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Zielistka
    4 października 2007 o 20:56
    2 / 5
    Jednak rozczarowanie :-(
    Najpierw używałam próbek, i wydawało mi się że znalazłam super krem. Skusiłam się na zakup i się rozczarowałam. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, specyficzny zapach, który nie każdemu będzie odpowiadał, ale dla mnie akurat jest ok. Wrażenie bezpośrednio po nałożeniu kremu jest baaardzo przyjemne. Czułam, że skóra jest nawilżona, odprężona, że dostała wszystko czego jej trzeba. Jest jeden problem - ten efekt jest krótkotrwały i po wchłonięciu kremu znika... Rano skóra wygląda tak samo jak po nałożeniu kremu za 10zł, żadnego specjalnego nawilżenia, poprawy kolorytu, moim zdaniem nie warto, na pewno nie za taką cenę. Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• 2 / 5
    Średnie, bo polskie
    Krem z początku wydawał mi się być idealny. Filtry, fajne opakowanie, konsystencja, zapach, właściwości pielęgnacyjne. Cud, miód orzeszki. W praktyce nie byłam zachwycona. Krem nie wchłania się dobrze i pozostawia woskowa warstwę. Czytałam poprzednie opinie recenzentek i liczyłam na efekt kołderki na twarzy na okres jesienno-zimowy. A doczekałam się tylko nawoskowania skóry. Nie jestem w stanie ocenic jego właściwości przeciwzmarszczkowych, czy kondycjonujących skórę. Po 5 dniach nabawiłam się od tego kremu takiego wysypu pryszczy, że musiałam polecieć po podkład by zacząć maskowac twarz (normalnie nie używam podkładów). Ropne, wielkie, bolące gule i mnóstwo małych zaskórników. Porażka. Leczę się teraz kwasami :( Jestem niezadowolona i rozczarowana tym kremem. Używam tego produktu od: dałam sobie spokój po 5 dniach Ilość zużytych opakowań: odrobinka 1-go opakowania, reszta poszła dla mamy

Martaa2
    15 września 2005 o 19:01
    4 / 5
    Mnie się bardzo podoba:)
    Kupiłam z czystej ciekawości i jako,że lubię produkty Erisu. Na tym kremie też się nie zawiodłam. Ma zwartą, zbitą i dość gęstą konsystencję, jednak pomimo tego rozprowadza się bardzo łatwo. Wchłania się przyzwoicie, no może pozostawia delikatny film na skórze, ale aboslutnie nie powoduje jej błyszczenia. Buzia jest miękka, dobrze nawilżona. Duży plus za śliczny lekko owocowy zapach, dzięki któremu co rano sięgam do słoiczka z prawdziwą przyjemnością :) Opakowanie też ładne, szklany słoiczek z perłowo-szarą nakrętką dobrze się prezentuje na łazienkowej półce :)