APC Cosmetics, Puder w kulkach

APC Cosmetics, Puder w kulkach

Wegług producenta jest to elegancki i bardzo wygodny w użyciu puder do nakładania pędzlem. Nie osypuje się. Daje doskonały efekt matujący niedoskonałości cery. Lekko opalizuje.

0 - ROZŚWIETLAJĄCY - dzięki odpowiedniemu zestawowi kolorystycznemu koryguje i lekko rozjaśnia skórę. Jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

1 - NATURALNY - jest przeznaczony do cery jasnej i średniej w celu wyrównania jej koloru i nadania blasku.

2 - OPALONY - jest przeznaczony do cery ciemniejszej w celu wyrównania jej kolorytu i nadania blasku, lub do cery średniej w celu jej przyciemnienia.

3 - OLIWKOWY - jest przeznaczony do cery jasnej i średniej, nadaje skórze odcień pięknej złotej opalenizny. Nie zawiera różu.

4 - BRĄZUJĄCY - nadaje się do cery ciemnej lub mocno opalonej. Przyciemnia lub podkreśla opaleniznę.

Skład: Talc, Calcium Sulfate, Calcium Carbonate, Lanolin Alkohol, Lanolin Acid, Isopropyl, Lanolate, Potassium Alginate, PEG-20 Gryceryl, Ricinoleate+PEG-40 Ricinoleamide, Fragrance/Parfum, (Metyl/Propyl/Butyl) Parabens, Sodium Dehydroacetate/Phenoxyethanol, BHT, Degydroacetic Acid.

Może zawierać: C.I.77891, C.I.77019, C.I.77491, 2,9, C.I.77163, C.I.77007, C.I.77510, C.I.77288, C.I.77289, C.I.15850:1, C.I.19140:1, C.I.15850:2, C.I.420090:2, C.I.75470, C.I.77742, C.I.45380:3, C.I.45380:3, C.I.45410:2, C.I.73360, NYLON-12.18g. (05.08.2009)

Cena: 24 zł / 18 g

calkiem, calkiem

I ja jeszcze ich nie ocenilam?...
posiadam zielone kulki juz kilka lat. to moje drugie opakowanie.
Jestem blada i one mnie nie zazieleniaja, ani nie robia bielszej.Neutralizuja rozowosci cery. Maja piekne wykonczenie, cera jest rozswietlona i rysy zmiekczone. Efekt fotoshopa ;o)
Jedynie co im zarzucam, to to, ze niestety scieraja sie z twarzy. Meteority trzymaja sie na mojej twarzy lepiej, a APC jakos w polowie dnia efekt znika.
Polowe pierwszego opakowania zuzylam mieszajac zgniecione kulki z mieszanka pudrowa, ktora przypudrowywalam filtry, a druga polowe dodalam do moich przerobionych Meteoritow Velurowych( wyciagnelam z nich bordowe i rozowe kulki, a na ich miejsce wrzucilam zielone APC).
PO jakims czasie zachcialo mi sie znow tylko samych zielonych kulek i nabylam kolejne opakowanie, tym razem juz w nowej szacie w kancistym pudelku.
Przy okazji nabylam tez rozowe w malutkiej wersji , zeby uzywac jako roz i owszem nadaja sie. Sa na tyle mocno napigmentowane, ze moze je spokojnie jako rozu uzywac, ale... jest jedno ale, ktore spowodowalo, ze dlugo sie rozowymi nie cieszylam i teraz leza w kuferku z nieuzywana kolorowka. mam dosc duza i pucolowata twarz, wiec wyberam matowe roze. Rpzowe kulki APC maja takie samo rozswietlajace wykonczenie jak zielone kulki, a ze naklada sie ich wiecej zeby i rozowy kolor bylo widac to i mocniej sie swieca na policzkach, co niestety optycznie poszerza mi buzie i powoduje, ze jeszcze bardziej robie sie pucolotawa, wiec rozowych nie uzywam, ale do zielonych od czasu do czasu siegam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania z zielonymi kulkami i posiadam tez miniaturkowe rozowe.

niezly

Mam kuleczki oznaczone nr 1, czyli naturalne. Kolor nie jets w zadnycm wypadku pomaranczowy jak czasem sie to zdaza,w tego typu produktach, brazowo-rozowawy. Nakladam ten puderek na kosci policzkowe, podbrodek, czubek nosa , czolo i skronie i wyglada to bardzo ladnie. Puder nie zapycha i trzyma sie caly dzien. Nie dam maksimum gwiazdek, bo wole pudry prasowane.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

sa świetne, co tu dużo mówić

Mam \"o\", \"1\", \"5\" i \"11\".
\"0\" te wszystkim doskonale znane - rozświetlające...używam głównie na kości policzkowe i omiatam cała twarz już na koniec makijażu:) jestem zadowolona...szkoda tylko,ze tak mało ich w opakowaniu...
\"1\" puder naturalny...perłowy...ale do omiecenia twarzy jak najbardziej mi pasuje...ale jeśli używam \")\" to już nie łączę z \"1\"...za dużo tego by było...
\"5\" i \"11\" czyli zielony i żółty (złoty)...miały być matowe sa perłowe...ale to może tylko powierzchniowa warstwa...tych jeszcze nie używam, bo mam pozostałość po EM i muszę zużyć...
ogólnie polecam.
P.S. Zapach mnie absolutnie nie drażni, jest ok...opakowanie mogłoby byc bardziej szersze...ale uzywam pędzla , więc jest w porządku.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowanie , napoczęte 1

zawiodłam się

mam kulki w kolorze 0. Nie wiem jednak co to miało być. Czuć je straganem przydworcowym. NIby troche wyrównuje koloryt ale na dłuższą mete zapycha i meczy skóre. Nawet jako rozswietlacz jest kiepski. kulki starsznie się sypią;/ jakbym uzywała codziennie to po miesiacu już by ich nie było.

Używam tego produktu od: kilku dni

KWC jako korektor koloru

Weszłam na stronę firmy APC i tam znalazłam ten puderek w szerszej kolorystyce. Kupiłam kulki matowe jednokolorowe w kolorach :
- nr 11 zielony
- nr 5 ( o ile pamietam) złotożółty.
Obu kolorów używam jako korektorów pod makijaż do niwelowania naczynkowej cery i w tej roli spisują się fenomenalnie. Aktualnie ponieważ jest zima a ja jestem blada , uzywam zielonych nr 11 i po nałożeniu miejscowo podjkładu pędzlem omiatam nimi cała twarz. Potem przypudrowuję zwykłym pudrem sypkim. Kuleczki nie są zupełnie matowe ale takie lekko metaliczne dzięki czemu na skórze tworzą taki glow, pięknie rozpraszajacy swiatło i udoskonalający karnację. Na skórze tworzą cieniusieńki woal koloru ,bardzo naturalnie wygladający i świetnie maskujący zaczerwienienia. Można stopniować moc koloru, puderek jest transparenty i generalnie niewidoczny na twarzy. Nie wysusza ani nie powoduje szybszego błyszczenia, nie podkreśla skórek ,jest neutralny w tej kwestii. Dla mnie ideał w kategorii korektorów.
APC ma w swej ofercie takze inne kolorowe kuleczki do korygowania odcienia skóry , dzięki ktorym każdy znajdzie remedium na swój problem.
Bardzo polecam ten produkt.
Mam porównanie do żółtego pudru Clinique do naczynkowej cery, który kosztuje kilka razy drożej i w porównaniu d o APC jest beznadziejny.
Baardzo polecam.
Po wypróbowaniu mniejszych pojemności zamówiłam największą gramaturę 25 gram i an pewno kupię jeszcze.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 zielone + 1 żółte

warto go miec:)

Wystawiam narazie 4 gwiazdki chociaz zastanawiam sie nad 5;) na pewno 4+ juz jest;)
Kupilam kulaski 0, chcialam kupic meteorytki mythic, ale jednak stwierdzilam, ze pierw wole wyprobowac beige chic i jak mi sie spodobaja to wezme tez mythic, wiec jako zamiennik kupilam APC. Troche mnie rozjasniaja, ale nie przeszkadza mi to. Na poczatku bylam troche zawiedziona. Nie widzialam zadnego efektu!
Ale w sztucznym swietle oraz dziennym twarzy wyglada slicznie:) jest rozpromieniona, lekko rozswietlona i wydaje sie zdrowsza. Nie ma sie zadnego brokatu czy widocznych drobinek, ale malutkie iskierki:) mi osobiscie sie podoba:)
Opakowanie moze troche draznic, ale da sie wytrzymac z odpowiednim pedzelkiem;) ja uzywam pedzla kabuki z pudru brazujacego elizabeth arden i jest dobrze. Zapach mnie tez nie drazni;)

Używam tego produktu od:3 miesiace

Przydatne

Kupiłam te kuleczki zimą, kiedy byłam blada, bo zależało mi na podkreśleniu kolorytu cery. Trafione idealnie - dają chłodny, delikatny połysk, dobry na dzień i na wieczór. Ładnie się nakłada, kuleczki nie są twarde, a wręcz jedwabiste. Trwałość również bez zarzutu, maleńkie drobinki nie "migrują" po twarzy. Nie powiedziałabym jednak, że pasowałyby każdemu odcieniowi cery, jak twierdzi producent, dlatego nie będzie KWC. No i opakowanie - lubię takie proste puderniczki, puszek jest uroczy, ale plastik szybko się porysował i zniszczył. Na pewno jeszcze się w nie zaopatrzę, mimo sporego zapasu rozświetlaczy:).

Używam tego produktu od: półtora roku

Zdecydowanie polecam!

Stworzyłam własną kompozycję kolorów. Połączyłam kuleczki z pudru nr 0 i nr 3. Rewelacja!
Używam go podkreślenia policzków. Doskonały.
Zapach mi nie przeszkadza.
Długo utrzymuje się na skórze, matując i zarazem podkreślając.
Bardzo wydajny. Używam go od lat i wciąż nie ubywa.
Opakowanie mi nie odpowiadało, więc kuleczkiwylądowały w większym i poręczniejszym. Nakładam go pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: 2 (stworzona jedna kompozycja kolorów)

Rewelacyjny

Skomponowałam swój własny zestaw rozświetlający. Jest trwały, ładnie rozświetla, choć wszystko zależy od dobrania odpowiednio kuleczek. Jakość jest naprawdę dobra, cena niska i jest megawydajny, wystarcza na lata.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:niecałe 2

Do użytku codziennego :)

Po przeczytaniu opinii na KWC i forum skusiłam się na te kuleczki w wersji rozświetlającej nr 0. Polubiłam je bardzo, bo dają subtelny efekt, który z łatwością można stopniować. Używam tych kulek praktycznie codzienie. Na całą twarz kładę je raz, a kości policzkowe mogę dodatkowo podkreślić machając po nich pędzlem jeszcze ze dwa razy. W ten sposób uzyskuję efekt satynowej poświaty, takiego subtelnego odbicia światła. Puder ten należy do drobinkowych, ale na pewno nie ma w nim brokatu, a drobinki są mikroskopijne i widoczne dopiero z bliska i przy mocnym świetle.
Najgorsze w kulkach APC jest chyba opakowanie, o czym inne jego użytkowniczki wielokrotnie pisały. Ja więc tylko dołączę się do tych narzekań. Można sobie po prostu pędzel zniszczyć przy tym pudełku.:/
Nie wiem czy ponownie go zakupię (choć nie wykluczam takiej opcji) bo sądzę, że te kuleczki które mam wystarczą mi na długo, a poza tym kuszą mnie meteoryty...

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Jestem ich fanką, mam nr 1-naturalny i 3-oliwkowy
Zapach jest delikatny, praktycznie niewyczuwalny. Kulki aplikuje się bardzo łatwo.Poszczególne kolory mieszają się ze sobą bez żadnych problemów.warstwy. Puder jest niewyczuwalny na twarzy, nie zatyka porów i nie podrażnia. Jego dodatkowym plusem jest trwałość wytrzymuje na mojej skórze nawet 8 godzin.
Polecam go gorąco.

rzeczywiście dobry

Ostatnio bardzo polubiłam pudry w kulkach.
Mam nr 0 i mieszankę skomponowaną na życzenie. Nie ukrywam, że na początku poczułam się bardzo rozczarowana - chyba nie do końca takiego efektu się spodziewałam. Dopiero kiedy lepiej je poznałam - mowa o kulkach nr 0 - polubiłam je do tego stopnia, że używam ich praktycznie codziennie. Dają piękny efekt satynowej, srebrzystej poświaty. Niby nie ma na twarzy nic zbędnego, ale światło odbija się od skóry jakoś korzystniej.
Z kolei mieszanka na życzenie połyskuje raczej na złoto, dyskretnie ociepla skórę. Trwałość w warunkach bojowych (praca itp.) - ok 6 godzin.
Oba zestawy łączy dość niewygodne opakowanie - trudno w nim zamieszać pędzlem. Załączony puszek służy chyba tylko do ozdoby i ewentualnej ochrony kulek w opakowaniu - jakoś nie wyobrażam sobie nakładania nim pudru. Zapach pudru, choć rzeczywiście charakterystyczny, nie przeszkadza mi. Szkoda natomiast, że w niewielu miejscach można je obejrzeć "na żywo". Nie wiem, czy kupię je ponownie, bo zanim je zużyję, na pewno skuszę się na coś innego.
Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch