Avon, Perfect Wear, Foundation SPF 10 (Trwały podkład SPF 10)

Avon, Perfect Wear, Foundation SPF 10 (Trwały podkład SPF 10)

Upiększa twoją cerę przez cały dzień:
- supertrwały, ultralekki
- pozwala skórze oddychać
- doskonale się rozprowadza
- nadaje cerze nieskazitelną gładkość

Naprawdę w porządku

Bardzo przyzwoity kosmetyk Avonu..
Godny polecenia w 100 procentach !
Idealnie kryje, długo się utrzymuje (przynajmniej na mojej twarzy). Ma filtr więc to jego kolejny plusik ;)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Efekt maski

Na szczęście skusiłam się jedynie na próbkę tego podkładu- odcień nude. Odcień idealny dla mnie, ale podkład...główna wadą jest tworzenie się efektu maski.Ciężki, zapycha pory.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedna saszetka

bardzo dobry

Znakomity kosmetyk.Gdy go używałam moja cera miała,to czego potrzebowała. Idealnie się utrzymywał przez wiele godzin.Wodoodporny, nawet przy lekkim spoceniu wystarczyło wytrzeć skórę i nic się nie działo.Niestety nigdzie nie moge go dostać od jakichś 2 lat.Co prawda Avon wprowadził zamiennik,ale jest to mizerna kopia ,niczym nie podobna do orginału.Nie ścierał się i mogłam przetańczyć w nim całą dyskotekę, lekką ocierając się chusteczką.Do tej pory nie znalałam dla siebie odpowiedniego podkładu.Był w dobrej cenie, bo na allegro zamawiałam go po ok.24zł więc ostatni raz kupiłam ich aż 5 sztuk. Szukam go do tej pory.Używam tego produktu od:18 r.ż

dla niewymagających

Avon stworzył całkiem fajny podkład dla niewymagających
+lekko kryje niedoskonałości

-krótko utrzymuje się na skórze
-zapycha
-nieprzyjemna konsystencja
-niewygodna i nieporęczna buteleczka w stosowaniu.
Nie polecam

Używam tego produktu od:kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań:2-3

Całkiem udany

Używałam koloru nude. Muszę przyznać że całkiem nieźle się spisywał. Bardzo dobrze się stapiał ze skórą i krył. Naprawdę matowił co mnie bardzo zaskoczyło. Do jego nakładania trzeba było trochę wprawy żeby nie zostawały smugi. Niestety nie był tak trwały jak się spodziewałam i jednak po kilku godzinach się ścierał. No ale to może kwestia mojej skóry, poza tym pewnie żaden fluid nie jest w stanie tego zapewnić. Minusem i to dużym jest opakowanie. Szklana buteleczka z dużym otworem to niewypał. Jest bardzo niewygodna i nieporęczna w stosowaniu.

Używam tego produktu od:przez dwa lata

Godny polecenia.

Kiedyś używałam tego podkładu i muszę przyznać rację tym wszystkim osobom, które go chwalą. Podkład bardzo dobrze kryje, deszcz czy łzy nie są w stanie naruszyć makijażu, matuje buzię. Jedyną wadą jest oporność w nakładaniu oraz niezbyt wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:ok 10

ok

Podkład dobry, ładnie kryje i jest wytrzymały. Do jego zalet należy również wydajność.
Co do koloru to podpasował mi cream, wcześniej gdy kupiłam zbyt ciemny dokupiłam jasny i zrobiłam mieszankę i też był dobrze.

Zużyłam dwa opakowania, jedno oddałam koleżance (mieszanka) ale czy go jeszcze użyję? - nie wiem bo od jakiegoś czasu avon go chyba wycofał ze swojej oferty.

niezły

Zamówiłam w promocji:P kolor honey... byłam pewna, że będzie bardzo brązowy... owszem jest ale bardzo pomarańczowy... problem rozwiązał się sam kiedy używam podkładu bez kremu pozostają mi na twarzy suche plamy, ale w połączeniu z kremem avon natural face podkład robi się mniej pomarańczowy i dobrze się nakłada.... Jestem również zadowolona z tego że jedna buteleczka starczyła mi na 6 miesięcy:)

Są lepsze

Podkład kiepsko się nakąłda pozostawia smugi i plamy trzeba sie napracować zeby go dobrze nałożyć miałam kolor cream wydawał mi sie jasny jak go zamawiałąm tymczasem okazał sie pomarańczowy ma jedna zaletę jest faktycznie trwały ale po nałożeniu widać każdą suchą skórkę więc trzeba przed nim zrobić piling

Używam tego produktu od:roku

dobre krycie

dobry puder dla osób poszukujących mocnego krycia, dobry na zimę
wymaga treningu nakładania :) ale można go opanować
trzeba rozsmarowywać szybko, a nie nakładać na całą twarz i potem smarować powoli
+kryje dość mocno
+daje matowy efekt, moja cera mieszana nie potrzebuje po nim pudru sypkiego, także parę godzin później
+najjaśniejszy kolor jest dobry dla bladziochów
+wydajny, chyba dzięki wodnistej konsystencji
+trwała szklana butla

-ściera się chusteczką przy wycieraniu nosa jak każdy "nieścierający się " puder
-trudno zmyć go z rąk po nałozeniu na twarz, polecam płyn do naczyń
-po jakimś czasie oddziela się z niego jakaś woda
-łatwo przesadzić z nim i zrobić maskę, ale to cena krycia
-nie wiem jak teraz, mój nie miał żandej pompki wylewałam go z buteleczki tak po prostu
nie wiem czy kupię bo moja cera się polepszyła więc uzywam go tylko na "okazje" kiedy puder musi długo być na twarzy
więc teraz szukam lżejszego podkładu

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Moze byc

Jest raczej taki sobie, sama nie wiem czemu kupilam drugie opakowanie chyba przez jakas promocje. Rozprowadza sie w miare dobrze ale mogloby byc lepiej, za szybko zasycha na twarzy w trakcie rozprowadzania, kryje w miare dobrze. Minusem jest to ze nie ma zadnej pompki. Jak na takiej jakosci podklad to chyba powinien byc tanszy. No i co do matowienia to u mnie nie dziala. Lezy u mnie w szafce i tylko czasem go uzywam bo na szczescie mam juz lepszy.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Całkiem ok

Zacznę od plusów:
-kremowa konsystencja
-dobrze się rozprowadza
-ładnie pachnie
-dobrze kryje
-tani
Niestety ma tez kilka wad:
-buteleczka nie ma żadnego dozownika przez co niejednokrotnie
podkład mi się wylał
-podkład niezbyt trwały dla cer mieszanych

Używam tego produktu od:3 lat