Avon, Color Trend, Splash Proof Mascara (Tusz wodoodporny)

Avon, Color Trend, Splash Proof Mascara (Tusz wodoodporny)

Maskara dostępna w nietypowych kolorach np. Violet czy Turquoise. Odporna na wilgoć - deszcz i łzy.

Nie polecam

Kupiłam go w sumie przypadkiem, bo moją uwagę zwrócił fakt że jest wodoodporny. Hmm... tak jest wodoodporny po jego usunięcie z rzęs było czasochłonne. Ale na tym kończą się jego "zalety". Kruszy się, skleja rzęsy, zasycha w opakowaniu. Jednym słowem, nie polecam.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam całego

Dramat

Okropny. Kruszy się, szybko zasycha w opakowaniu, grudkuje. Po nim zaczęły się moje problemy z rzęsami. Nigdy nie lubiłam tuszy Avonu ale kupiłam go bo potrzebowałam tusz wodoodporny. I owszem, w tej kwestii się sprawdził, ale to za mało jak dla mnie. Przede wszystkim tusz do rzęs nie może niszczyć rzęs, a uważam, że on w dużym stopniu wpłynął na kondycję moich.

Strasznie się kruszy

Z jednej strony kruszy się niemiłosiernie, a z drugiej przy zmywaniu czasem za chiny ludowe nie idzie go zetrzeć, więc wodoodporność to on ma wręcz nieziemską.
Sklejał rzęsy i jak dla mnie miał kiepską szczoteczkę. Wyrazisty kolor i przystępna cena nie rekompensują mi wyglądu misia pandy ;)

Nie ZADOWALAJĄCY

Skleja rzęsy, bardzo trudno się go zmywa, kruszy się i w ogóle nie nadaje się do użytku:( Coś takiegfo jakby przeterminowany o dwa lata tusz..Nie używam go, bo podrażnia moje rzęsy szczególnie przy zmywaniu. Absolutnie nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

eh...

Mam przez niego uraz do wodoodpornych tuszy.. jak sobie pomyślę, że wieczorem będę musiała zedrzeć ten tusz razem z rzęsami to się odechciewa w ogóle go używać. Miewałam już wodoodporne, ale żaden nie był AŻ TAK odporny. Faktycznie, w razie deszczu czy śniegu w ogóle się nie rozmazuje, ale za to potrafi się nieźle kruszyć.

+ bardzo trwały, nie rozmazuje się
+ wyrazisty kolor
+ tani

- bardzo ciężko go zmyć, a jak już się uda to schodzi razem z rzęsami
- skleja rzęsy
- kruszy się
- pogrubia rzęsy ale chyba tylko dzięki temu, że je porządnie sklei

Używam tego produktu od: ok. 7 miesięcy

Inny niż wszystkie

Podobnie jak moja poprzedniczka mam ten tusz jakieś 3 lata, leży w kosmetyczce i jest jak nowy. Używam go bardzo, bardzo malo, czasem zapominam, że mam takie cudo w kosmetyczce.
Mam fioletowy kolor i właśnie ze względu na kolor postanowiłam go kupić.
Kolor jest naprawdę ładny, nałożony na czarny tusz do rzęs daje naprawdę ciekawy efekt.
Cena nie duża.
No i ta wodoodporność- jest i to ogromna!
Trzeba się namęczyć, by go zmyć.
Nie kupię więcej, gdyż wyrosłam i wolę tradycyjny czarny tusz.
Ale ten jak najbardziej polecam!

Świetny kolor

Ja miałam, a właściwie nadal gdzieś mam wersję turkusową. Byłam bardzo zadowolona, szczególnie z koloru, cudownie wyglądał na moich rzęsach, szczególnie pod światło.
Woda mu była niestraszna. Mega plusem jest jego wydajność, wstyd sie przyznać, ale mam ten tusz chyba ze 3 lata, leży sobie na półce i nadal nie jest zeschnięty :)

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Piekny efekt.

Uzywalam na wczesniej nalozony czarny tusz i efekt powalil mnie, jednak kosmetyk wymaga precyzji, nie jest to produkt w stylu mazniecia raz, dwa i gotowe, trzeba sie troche napracowac. Ja robilam tak: najpierw czarny tusz, czekalam, az wyschnie, jezeli rzesy byly niedokladnie rozdzielone, to przeczesywalam je jeszcze na mokrym tuszu zwykla, wymyta szczoteczka ze starego, zużytego tuszu. Na gorne rzesy nakladalam odcien violet, kilka pociagniec i znowu rozczesywalam, na dolne rzesy kolor turkusowy i rozczesywanie. Oczywiscie zanim wszystko zaschnie, bo potem to juz rzes nic nie ruszy. Czynnosci mozna powtorzyc az do uzyskania pozadanej intensywnosci barw. Efekt byl super zwlaszcza na opalonej sloncem twarzy. Piekne kolory, kosmetyk w 100% wodoodporny. Bardzo tani i niebywale wydajny, wogule sie nie psuje. Polecam, ale tak jak mowie, nie dla niecierpliwych.

Używam tego produktu od: przez dwa lata 2 kolory jednoczesnie, starczylyby napewno na jeszcze rok, ale niestety, zgubilam je.
Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3 z dwoch

Mówie nie.:)

Więc:
Plusy:
-intensywna czerń;
-wodoodporny.

Minusy:
-sklejał rzęsy;
-kiepska szczoteczka.

Nie mogę dać minusów za brak efektu pogrubienia czy wydłużenia bo tego nie zapewniał producent.

Używam tego produktu od:kiedyś

ujdzie w tłoku...

Dość dawno używałam tego tuszu, aczkolwiek ostatnio odgrzebałam go w moich szpargałach i postanowiłam się wypowiedzieć.

Kosmetyk jest wodoodporny jak pisze producent. Przy zmywaniu moje rzęsy mocno cierpiały.
Mam dwa kolory- turkus i fiolet- i przy każdym musiałam się mocno napracować, aby był on dostrzegalny. Do tego bardzo sklejały rzęsy.
Ogólnie mocno przeciętny, ale za bodajże 10 złotych nie można się spodziewać cudu. I tak ze dwa lata temu w wakacje uwielbiałam te tusze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:każde ledwie napoczęłam

plus za oryginalne kolory

na zakup tuszu z avonu zdecydowałam się tylko z jednego powodu - otóż avon zaoferował kolory takie jak fiolet czy tutkus ( kiedys byął również czerwień) a tych koloró inne firmy ( poza Sephorą i kiedyś Shiseido) nie oferowały. Kolory bardzo fajne, żywe, wyraziste, niestety, moje naturalnie czarne rzęsy musiałam malowac po kilka razy, bardzo pilnując, żeby sie przy tym nie sklejały, żeby uzyskać satysfakcjonujący mnie efekt. Mam z natury długie, gęste rzęsy i posługuję się tuszem dośc sprawnie, więc u mnie efekt jest dobry. Nie polecam jednak tuszu, jeżeli ma się ciemne rzęsy i niewielkie umiejętności w aplikacji tego rodzaju specyfików. łatwo schodzi przy użyciu mleczka do demakijażu.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Fajny :)

Tusz naprawde fajny :) Posiadam fioletowy i jestem zadowolona :) Śliczny efekt na rzęsach ;) NIe skleja ich i wyglądają pięknie tak inaczej ;) POlecam :* Jeden z najlepszych produktów Avon!