Under Twenty, Anti Acne!, Puder antybakteryjny (stara wersja)

Under Twenty, Anti Acne!, Puder antybakteryjny (stara wersja)

Puder do cery problemowej, z trądzikiem i rozszerzonymi porami. Nawilża, tuszuje przebarwienia, ma przyjemny zapach i jest łatwy w użyciu.

Oj słabizna

Kiepski produkt. Nie nazwę go nawet podkładem, bo to raczej kolorowe mazidło. Użyłam go po raz pierwszy w 2 klasie gimnazjum, gdy miałam duży trądzik. Poleciła mi go koleżanka. Na kilka godzin był ok, ale już potem zdecydowanie znikał z twarzy. Podkreślał wypryski, nierówności, nie krył.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

dla młodej cery ideał.

Szukałam tego podkładu wszędzie. Niestety ale wycofali go ze sprzedaży, a szkoda. Dostałam go pare lat temu i używałam jak głupia, nie potrzebowałam do niego pudru. Był idealny pod każdym względem. Jedynym minusem był zapach. Sprawdzał się świetnie, krył niedoskonałości, ładnie wyrównywał kolor buzi, nie zapychał. Był to mój ideał, nie potrzebowałam żadnego innego.

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Polecam, gorąco.

Produkt, kupiłam w jakiejś drogerii, ponieważ miałam jakoś dziwne zapotrzebowanie na kosmetyki. Po 2 dniach stosowania, uznałam że to jest po prostu kosmetyk idealny. Po 1, dopasowuje się do koloru skóry.
Po 2, Matuje
Po 3, Maskuje
Ale nie spełnia w 100% swojej roli, bo nie działa antybakteryjnie. Do tego na szczęście służą mi inne kosmetyki, i nie sądzę żeby jakiś puder naprawdę to robi .

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Okropieństwo!!!

Mój pierwszy w życiu kolorowy kosmetyk....
Doskonale go pamiętam, pierwszy raz pomalowała mnie koleżanka, gdy byłam w 1 klasie liceum. Nigdy wcześniej nie stosowałam podkładów, pudrów itp. nie miałam o nich pojęcia, bo i po co, kiedy ma się cerę idealną. Gdybym wtedy wiedziała, jakie będą tego skutki.... Początkowo wszystko było ok, skóra trochę mi się po nim świeciła ale było to znośne więc twierdziłam - tak ma być i już. Był nie trwały, łatwo się ścierał i brudził ubrania. Podobał mi się jednak efekt skóry pomalowanej i tak kupowałam, kupowałam... Po jakimś czasie, ni stąd ni zowąd zaczęły pojawiać mi się wypryski na twarzy. Nie przeszło mi nawet przez myśl, że może to być wina tego produktu i dalej stosowałam, co doprowadziło moją cerę do katastrofy. Wysyp pryszczy był coraz większy, co najgorsze nadal nie zdawałam sobie sprawy, że powodem był ten puder!!! Używałam go tak długo, że aż strach pomyśleć...a stan cery był na prawdę kiepski. Ciągle jakieś zaskórniki, pryszcze, wygniatanie, smarowanie maścią cynkową i tak w kółko. Dziś po tamtej cerze nie ma już prawie śladu, wciąż wyskakują mi jakieś pojedyncze krostki ale nie ma porównania.
Przestrzegam wszystkie nieświadome osoby!!!! Ten puder bardzo zapycha, jestem tego dowodem. Osoby z tendencją do tego nie powinny go stosować. Nie poleciłabym go nawet wrogowi!

Używam tego produktu od: ponad 3 lata...i bardzo tego żałuje
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo...

Tragedia....

Kupilam ten podklad raz w liceum podczas mojej niekonczoncej sie walki z tradzikiem... co za masakra! Kolor byl bardzo ciemny, podklad sie swiecil, splywal, zapychal pory i mozecie sobie wyobrazic jak wygladala moja twarz cala w pryszczach pokryta jakas ciemna swiecaca sie mazia... Under 20 postawilo sobie chyba za cel dobicie ludzi cierpiacych na tradzik produkujac cos, co oszpeca twarz jeszcze bardziej!
A tak na marginesie, jesli ktos walczy z tradzikiem to nic nie pomaga tak jak brak podkladow i pudrow.

Używam tego produktu od: raz, kiedys liceum
Ilość zużytych opakowań: Jedno niepelne

Marny.

Używałam go gdy byłam nastolatką i nie był zbyt dobry. Idealnie krył,nawilżał ale nie matowił i strasznie się świeciłam. Mimo że jest do cery trądzikowej to strasznie mnie zapychał i miałam jeszcze większe problemy. Dostaje 1,5 gwiazdki za krycie, za cenę i za nawilżanie.
Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 i całe szczęście

Zdecydowane tak

Według mnie jest bardzo dobry.. :) Przynajmniej na mojej skórze.. Ludzie sie mnie pytają czy w ogóle się czymś smarowałam, bo wcale nie widać.. Skóra wygląda całkiem naturalnie..
Jak dla mojej cery dopasowuje się świetnie.. Minusem tylko to, że gdy wyskoczy jakiś większy pryszcz to wcale tak dobrze go nie kryje :((( Jak narazie nie wymienię na inny.. Mnie się podoba :) Pierwszy raz kupiłam w gimnazjum, po moim zakupie dużo koleżanek go kupiło, a nawet starsza siostra :P

+niedrogi
+ładny zapach
+dobrze się rozprowadza
+naturalnie wyglądająca skóra po zastosowaniu
-nie kryje większego syfa :(

Ilość zużytych opakowań: dużoooo.. :D

masakryczny

To był mój pierwszy podkład w życiu. Mialam go bodajże w gimnazjum. Ale pamiętam, że to była tragedia ;D
Bardzo ciemne , widoczne na twarzy kolory. Wyglądał nienaturalnie. Po chwili już się świecił i strasznie brudził ubrania. Ciężki i spływający z buzi - tak go własnie kojarze. Nie widze ani jednego plusa niestety. Strzeżcie się przed nim! :)

Używam tego produktu od: używałam w gimnazjum czyli 4 lata temu

nie

Jest beznadziejny.
minusy:
-kiepsko kryje
- ciemne kolory (ciemnieje na buzi ;/)
- szybko sie ściera
- nie matuje
- brudzi ubrania
plusy:
- ładny zapach
- lekki

nawet nawet

ceny nie znam bo byl dolaczany do innego kremu z tej firmy
puder ten ladnie pachnie, jest nawet ok w kryciu. tylko kolory... dziwne to troche, jest ok po nalozeniu slicznie, ale po dluzszym czasie ciemnieje. dla mnie na plus- bardzo rozswietla cere, nie ma jakis drobinek ale koloryt tak dziala. cera po nim jest tlustawa i to mi tylko przeszkadza.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Taki sobie..

+tani
+wygodne opakowanie
+wybór kolorów

-nie matuje
-kiepsko kryje

moim zdaniem dobry dla dziewczyn, które nie mają skłonności do pryszczy. bo mi wcale nie kryje..

Używam tego produktu od:około roku

Nie polecam

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, że jest beznadziejny. Nie dla cery z większymi problemami. Po pierwsze nie kryje za dobrze, brudzi ubrania i samą nakrętkę i ma za ciemne odcienie do mojej skóry więc zdecydowanie na nie!

Używam tego produktu od:używałam kiedyś