Bielenda, Ogórek & limonka, Krem normalizujący (stara wersja)

Bielenda, Ogórek & limonka, Krem normalizujący (stara wersja)

Krem normalizujący na dzień korzystnie wpływa na równowagę hydrolipidową skóry, przywracając jej zdrowy wygląd. Dzięki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje cerę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Matuje skórę i jednocześnie ją nawilża, ściąga i zamyka pory oraz normalizuje wydzielanie sebum. Lekko rozjaśnia cerę oraz zapobiega powstawaniu zaskórników.
Bioaktywne składniki czynne:
* ekstrakty ze świeżego ogórka i limonki: bogate w siarkę, fosfor, potas, miedź, mikropierwiastki, witaminy A i C, działają lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzą i nawilżają
* kompleks matujący: aktywny seboregulator i mikrosfery matujące
* kompleks normalizujący: Triclosan, cynk

Dobry krem

Krem kupiłam w jakiejś wyprzedaży za niecałe 3zł. Za tę cenę to naprawdę dobry krem - świetnie się wchłania, bardzo szybko; ładnie pachnie; ma fajną konsystencję, nie jest gęsty ani nie za rzadki. Co do działania, to matowi moją cerę ale na krótko. Bezpośrednio po aplikacji skóra jest gładka ale już dosłownie po 5 minutach czuję "tłustość" na nosie. Ja już muszę zmienić krem na jakiś mocniejszy ale uważam, że jak ktoś nie ma większych problemów z cerą i mało gotówki w portfelu, to będzie zadowolony z tego kremu.

Nie dla mnie.

Nic specjalnego w nim niestety nie widzę. W ogóle nie matuje, a mam cerę mieszaną. Dość ładnie pachnie, średnio nawilża. W dodatku dość szybko mi się skończył, a naprawdę nie nakładałam go tonami. Nie dla mnie, ale na pewno znajdą się i zwolennicy tego kremu:)Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Średni

Mam cerę mieszaną, chociaż ostatnio zauważyłam, że strefa T mi się normalizuje i tak nie błyszczę, jak kiedyś :-) Przypisuję to Matce Naturze, a nie kosmetykom :P Wracając do meritum sprawy:

- nie zauważyłam powalających efektów kremu,
- super nawilża,
- fajnie się wchłania,
- nie pozostawia powłoki,
- ładny zapach,
- nie neutralizuje,
- kondycja skóry ani się nie polepszyła, ani pogorszyła,
- jedno opakowanie starczyło mi na 4 mies.

W skrócie: ŚREDNIO.

Używam tego produktu od: 4 mies.

hmmm...nie uzywalam z checia

Mam cere mieszana, przetluszczajaca sie w strefie T. Recenzuje wg tego co producent pisze na opakowaniu:
- NORMALIZACJA: na mojej cerze tego nie robi, nie zauwazylam zmian i mniejszego przetluszczania sie niestety
- MATOWIENIE: rzeczywiscie matuje, u mnie trwa to ok. 2-3 godziny..troche za malo ale ujdzie za ta cene
- SCIAGANIE POROW: niestety nic sie nie zmienilo, a nawet mam wrazenie ze sie powiekszyly moje pory na policzkach i nosie :/ zaskornikow nie ruszylo w ogole

Z innych rzeczy:
+ konsystencja lekka, nietlusta, szybko sie wchlania, nadaje sie pod makijaz ale trzeba go potem poprawiac
+ cena korzystna jak na dzialanie
+ nie wysusza skory co jest wazne przy produkcie normalizujacym
+ polska marka

- zapach, owszem oryginalny ale dla mnie troche chemiczna ta limonka (wiem jak pachnie naturalnie bo lubie ja do drinka ;D)
- sporo "parabenow" czego nie lubie za bardzo
- opakowanie archaiczne, niezbyt zachecajace ale wygodne
- uzywanie tego kremu nie stanowilo dla mnie przyjemnosci, nie wyrzucam kosmetykow tylko je zuzywam, a ten chcialam jak najszybciej juz wykonczyc, bo mnie "meczyl"

Używam tego produktu od: mniej więcej miesiąca

fajny kremik

Do Moderatora: dziekuje za szybka reakcje:)

Ja sobie chwale i firme i kremik:
-fajnie sie wchlania
-leciutka konsystencja (to krem dla tlustych cer wiec nie moze byc ciezka)
-opakowanie moze nie piekna ale wole takie niz drogie i wypasione
-fajny zapach
- cena: kupilam ten krem za chyba ok 8 zl z zalaczonym drugim kremem :)
Minus:
-nie za bardzo matuje ale moja mega tlusta cera jeszcze nigdy nie byla matowa po jakimkolwiek kremie:)Używam tego produktu od:1 rok

Nie normalizuje

Oceniając krem jako nawilżający, z czystym sumieniem mogłabym dać mocne 4 gwiazdki. Niestety z normalizowaniem nie jest tak pozytywnie, bo praktycznie nie ma żadnego - minus za niespełnioną obietnicę. Krem jest lekki, przyjemny, szybko się wchłania, jednak nie do matu. Zapach fajny, świeży. Po nałożeniu na noc grubszej warstwy kremu, skóra była w bardzo dobrej kondycji, miękka, przyjemna w dotyku, zauważyłam poprawę kolorytu. Wyglądała zdrowiej.
Niestety moja skóra ma tendencję do zapychania i odniosłam wrażenie, że krem ma właśnie takie działanie na nią. Z tego też powodu nie kupię, go ponownie - nie chcę ryzykować.
Duży plus za niską cenę.

Polecam szczególnie jako krem nawilżający

Dla mnie bdb

Waham się czy go znowu nie zakupić?
Krem jest bdb ma super konsystencję taką jaka być
Zapach jest bardzo przyjemny,coś jak cytrusy limonka .....
Pojemność też dobra.Nie uczula.Nie zawiera konserwantów czy sztucznych barwników.
Cera jest odświeżona,cudnie pachnie
Krem dobrze się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy i to jest na plus.To chyba tyle.Mi przypadł do gustu,szukałam kremu akurat dla mojej cery-z problemami (ale leczonymi !) i znalazłam
Krem oceniam jako bardzo dobry,wart jest zakupu przynajmniej do sprawdzenia czy danej osobie on pasuje.Mi pasuje i przypadł mi do gustu:)
Jest bardzo wydajny,kupiłam go kiedyś bardzo dawno i jeszcz ego mam! Polecam bardzo gorąco do wypróbowania
Ja go zakupiłam w sieci drogerii Rossmann. Bardzo dobry
Dla mnie KWC bez 2 zdań!
Dobry na zimę.Ochrania bużkę.

Używam tego produktu od: prawie codziennie,głównie na mrozy i rano jak wychodzę z domu
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mam,końcówka 1

Nie polecam

Niestety nie zauważyłam żadnych zmian (ani na lepsze ani na gorsze ). Skra świeci się po nim nie miłosiernie , a wiec zero normalizacji. Właściwie nawilżenia tez nie zauważyłam .
Jedynym plusem jest to ze kosztuje nie wiele .

Raczej kiepski

Jest co prawda lekki i nieźle się wchłania, nawilża i nie zapycha
ale o normalizacji nie ma mowy, przynajmniej przy cerze tłustej.
Mam wrażenie że nawet nasila wydzielanie sebum, po pół godzinie od nałożenia świecę się jak latarnia.
Rozjaśniania też nie zauważyłam, przynajmniej piegów i przebarwień, bo samoopalacz rzeczywiście usuwa dobrze;)
Ot, zwykły lekki krem nawilżający.

Używam tego produktu od: 2miesiące

w porządku

Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale nie powalił mnie na kolana swym działaniem. Chodzi mi głównie o "normalizowanie". Raczej nie zauważyłam pod tym względem szczególnej poprawy. Dla mnie to po prostu zwykły krem nawilżający. Jako taki spisuje się nieźle. A poza tym nie zapycha porów i ładnie pachnie. Mogę go polecić, ale nie spodziewajcie się po nim cudów.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

nie jest zły

Myślałam kiedyś, że tanie kremy są do niczego. a ten jest całkiem całkiem.
Nawilża, matuje. Jest dobry pod makijaż. Leczy krostki. Leczy z tłustej cery, normalizuje.

Zupełnie nie pamiętam, dlaczego go kupiłam. Miłe zaskoczenie.

Tylko ten zapach troszkę dziwny, ale na twarzy robi się ładniejszy. Leciutka konsystencja to nadrabia.

Wart tej ceny, mógłby nawet więcej kosztowac.

Używam tego produktu od: nie wiem

Wykorzystała: kilka próbek

na lato

używałam, kiedy byłam na wakacjach u siostry- ona ma tłustą cer i kremik jej odpowiadał. ja z moją mieszaną, cóż, nie do końca. plusy:
- wchłania się do matu
-super pachnie i odświeża
- bardzo wydajny
-lekki i świeży
-niedrogi
-opakowanie lepsze niż poprzednia wersja

minusy:
-nie reguluje świecenia, jakby działał tylko na powierzchni, kilka godzin matu i po sprawie. po kilku dniach zapach mnie dusił.
-lekko rozjaśnia buźkę przy długim stosowaniu -na lato nie za fajnie:)

podsumowując- fajny, lekki krem na lato, przyniesie ulgę nagrzanej skórze.
ale nic więcej. mimo to polecam wypróbować.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecałe