Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Lovely, Make - Up Brillance (Fluid rozświetlający)

Kategoria
Marka

Podkład we fluidzie rozświetlający. Zawiera witaminę E oraz czynniki nawilżające i matujące. Formuła na bazie pigmentów odbijających światło, które optycznie wygładzają skórę. Dostępny w kilku naturalnych odcieniach. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Producent zapewnia, że nie tylko upiększa, ale też nawilża i uelastycznia skórę.

rozświetlające, matujące, nawilżające
fluidy
w tubce

Rewelacja!

To moj ulubiony podklad! Nie spodziewalam sie po tak niskiej cenie takiej jakosci:). Jestem mile zaskoczona.
Jest idealny dla osob bez wiekszych problemow, niestety nie nadaje sie dla cery tłustej lub bardzo trądzikowej.
Uzywam go od bardzo dawna, ale pare razy go zdradzalam na rzecz nowinek typu dream matt w musie , czy innych podkladow drozszych. Jednak ten byl najlepszy, jestem z niego bardzo zadowolona i zawsze do niego wracam. Idealny dla cery normalnej suchej i półtłustej.

Plusy:
* nie tworzy efektu maski
*ladnie sie rozprowadza
*jest lekki
* ma blyszczace drobinki , ktore ladnie rozjasniaja skore.
* jest baardzo tani i wydajny.
* nie robi plam, nie splywa.
*jest o niebo lepszy od tych podkladow drozszych.
*idealnie dobrane kolory.
*nie wysusza, ani nie natluszcza skory.

Minusy:
*Nie nadaje sie dla cery tlustej i tradzikowej.

Polecam z czystym sumieniem!!!!!

Używam tego produktu od: dawna.
Ilość zużytych opakowań: nie licze bylo tego mnostwo:)

Kiedyś go uwielbiałam....

Fluid używałam kilka lat temu j byłam z niego bardzo zadowolona. Niedawno powróciłam do niego i niestety... To już nie to. Bardzo się rozczarowalam.
Fluid ma poreczne opakowanie, jednak dość szybko wylewa się, przez co możemy niestety się ubrudzić i wycisnąć za dużo.
Sam fluid jest bardzo ciemny, aż za bardzo. Trzeba być nieźle opalonym, aby się nie odznaczał.
Strasznie zatyka mi pory.
Nie ma dobrego krycia, łatwo się ściera.
Używalam go w pracy aby poprawić makijaż przed wyjściem, po powrocie do domu już mało co z niego zostało na dodatek uwypukla on jeszcze niedoskonałości, widać to zwłaszcza na nosie.
Niestety już nie jest moim ulubieńcem, ale z sentymentu zasługuje na 3 gwiazdki

Nie zbyt dobry

Wyjęłam go przy sortowaniu nie używanych kosmetyków. Fluid kupiłam w promocji za bardzo niską cenę postanowiłam spróbować, choć wiem ,że niestety często jakoś jest adekwatna do ceny. Z racji tego,że było lato byłam ładnie opalona ,więc wzięlam ciemny kolor ,mialam nadzieję,że dzięki drobinką ładnie rozświetli mi cerę. Niestety zaraz po nałożeniu twarz zrobiła się pomarańczowa, nie wyglądałoto naturalnie. Konsystencja lekka, dosyć dobrze się rozprowadzał. Trwałośc słaba , przy dużych temperaturach wszystko ze mnie spływało i się świeciłam bardzo w strefie T. Raczej go więcej nie kupię.

Masakra

Kolory ma okropne. Nie utrzymuje sie dobrze ani dlugo na twarzy. Strasznie podkresla pory.
Za to jest bardzo wydajny mimo malego opakowania i cena jest niska.

fajny na codzień

Podkład skusił mnie niską ceną i pozytywnym zdaniem moich koleżanek na jego temat. Produkt odnajdujemy w niewielkiej i lekkiej tubce, przez co jego przechowywanie i przewożenie jest bardzo wygodne.
Podkład nakładam zawsze pędzlem. Ładnie się rozprowadza. Jest bardzo wydajny - wystarczy go na prawdę niewiele, by pokryć całą twarz. Ma bardzo przyjemną konsystencję, która nie jest za gęsta, ale też nie jest mocno rzadka. Ma ładny, delikatny zapach, który nie drażni. Podkład ma zdrowe, mokre wykończenie, więc jego przypudrowanie jest konieczne. Ma słabe krycie, ale ładnie wyrównuje koloryt skóry. Produkt jest bardzo lekki, w ciągu dnia nie czuć go na skórze. Szybko się wyświeca i trzeba go pudrować w ciągu dnia. Mimo to, jest dość trwały. Nie zbiera się w załamaniach, ani nie podkreśla suchych skórek. Minusem jest jego ciemnienie. Produkt bardzo tani. Możemy zakupić go z łatwością w sklepach internetowych.

Plastelina

Ten podkład kojarzy mi się z tym jakbym malowała się plasteliną mimo że jest płynny ale jest jakiś taki mazisty, kupiłam najjaśniejszy odcień i wyglądałam okropnie jak pomarańcz, dla mnie to jest pomyłka, miałam maskę na twarzy jak lubię produkty lovely tak ten skuszona ceną uznam za porażkę, poza tym nie wiem czy ja jestem przeczulona ale zapach tego mnie denerwował strasznie.

Pomyłka

Tani fluid kupiony w Rossmannie w cenie na "do widzenia" to mimo wszystko jakaś pomyłka Lovely.
Konsystencja miękkiej plasteliny nakładanej na twarz jakoś mi nie leży :(
Zero rozświetlenia, zero upiększenia, zero...
Na dodatek szybko utlenia się do żywej pomarańczy, czego żaden puder nie chce zniwelować.
Wyświeca się bardzo szybko, nie tylko w strefie T (co może próbowałabym zrozumieć). I szybko znika, schodzi nieestetycznymi plamami. Zresztą samo nałożenie to sztuka sama w sobie : gąbka go zabiera, pędzel smuży, chyba już najlepiej palcami.
A najlepiej to po prostu nie kupować.
Miałam kolor "naturalny".

...

Skusiła mnie cena. Po nałożeniu podkład zrobił się pomarańczowy. Stopniowo stopił się że skórą. Niestety, po chwili bardzo się świecił. Jest dosyć gęsty i wydajny. Szybko ściera się ze skóry. Trzeba poprawiać makijaż kilka razy dziennie.

Źle wygląda na mojej twarzy

Kupiłam ten podkład z ciekawości. Po pierwsze jest bardzo tani, po drugie nigdy nie używałam podkładu rozświetlającego i zapragnęłam mieć cerę jak z obrazka (zdrowo wyglądającą, promienną, bez oznak zmęczenia).
Podkład zamknięty jest w prostym, niczym nie wyróżniającym się plastikowym opakowaniu tzw. tubie. Z racji tego, że podkład ten jest dosyć rzadki w tym przypadku lepiej sprawdziłoby się opakowanie z pompką - ułatwiłoby to dozowanie produktu.
Tak jak wcześniej napisałam, podkład należy do tych bardziej rzadkich i trzeba uważać, żeby za dużo nie wycisnąć.
Ja miałam kolor naturalny, który jest całkiem ładny (nie jest zbyć żółty ani różowy). Krycie podkładu jest delikatne, dla cer problematycznych będzie zdecydowanie za słabe. Drobinki rozświetlające są widoczne, ale nie mamy tu do czynienia z podkładem połączonym z brokatem.
Wszystko byłoby ok, ale na mojej twarzy podkład nie sprawdza się. Nie wtapia się w skórę, jest widoczny i tworzy efekt maski. Po niedługim czasie miejscami się ściera przez co tworzą się nieestetyczne plamy. Zamiast efektu rozświetlenia i zdrowo wyglądającej cery mamy świecącą jakby tłustą twarz w plamach.
Żeby nie wyrzucać kosmetyku to od czasu do czasu mieszam go z mocno kryjącym podkładem, aby uzyskać nieco lżejszy efekt.

Słaby

Fluid rozświetlający, jednak należy nałożyć porządną warstwę pudru, aby dosłownie nasza cera nie "świeciła się". Trwałość oraz krycie słabe. Po kilku minutach od nałożenia staje się lekko pomarańczowy. Nie polecam.

Okropny

Kolor naturalny jest pomarańczowy, ma widoczne drobinki, nie kryje i póżniej podkład znika z twarzy. Ma bardzo ładne opakowanie. Krycie ma lekkie. Za tą cenę nikomu go nie polecam

Dla mnie bomba :D

Podkład ten jest bardzo tanim podkładem drogeryjnym. Daje on efekt zdrowo wyglądającej cery. Kryje dobrze, nie podkreśla struktury skóry. Przypudrowany potrafi utrzymać się na skórze wiele godzin. Często rezygnuje z dużo droższych podkładów na rzecz właśnie tego :)

Jest całkiem dobry

Miałam jego straszą wersje, teraz mam nową. Nic się nie zmieniło. słabo się utrzymuje na twarzy, krycie lekkie. Trwałość nie powala, ale za taką cenę nie jest źle. Nie pasowały mi kolory, niestety - a ich jest mało. Więc wyboru jako takiego nie. Chciałaby, napisać coś jeszcze dobrego, ale nie mogę.