Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (fluid rozświetlający) (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (fluid rozświetlający) (stara wersja)

Rozświetlający fluid czyni skórę doskonale nawilżoną, wygładzoną. Sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Dzięki zawartym drobinkom odbijającym światło skóra jest promienna, tryska świeżością i jest pełna blasku. Skóra jest chroniona przez zawarte filtry UVB.

Strzał w dziesiątkę.

Od wielu lat borykam się z problemem doboru odpowiedniego podkładu dla mojej cery. Większość pozostawiała zawsze wyraźne smugi, zamiast koloru "jasnego" okazywało się, że wypływa pomarańczowy, rozświetlające pozostawiały wrażenie tłustej skóry, a matowe kruszyły się.

Jestem zachwycona tym podkładem.
Ponieważ mam cerę bladą, zainwestowałam w kolor "jasny" i muszę przyznać, że zdziwiły mnie opinie jakoby słabo kryje lub za bardzo się błyszczy. Może zależy to od rodzaju skóry, na moją mieszaną nadał się idealnie. Zakrył wszystkie przebarwienia, z którymi nie potrafiły poradzić sobie inne podkłady.
Nie jest pomarańczowy!
Nie pozostawia wrażenia tłustej skóry, a mimo to po nałożeniu wydaje się być ona rozświetlona, zdrowa i wypoczęta.
Cieszę się, że ma nieco rzadszą konsystencję, ponieważ łatwo się go nakłada, a niesamowicie irytują mnie wszelkiego rodzaju gęste mazie, których praktycznie nie da się rozprowadzić na twarzy i pozostawiają smugi - przy tym fluidzie ANI JEDNEJ MAZY!
Konsystencja dodatkowo sprawia, że jest bardzo wydajny. Na całą twarz wystarczy mi paseczek wyciśnięty na połowę palca wskazującego.

Jak ktoś trafnie zauważył - ten fluid bardzo przypomina BB krem. Dlatego jestem wniebowzięta.

Idealny dla osób, które borykają się z problemem "szarawej/zmęczonej" cery i szukają delikatnego wykończenia makijażu bez efektu maski.

Póki co, może uda się komuś kupić go w przecenie w Rossmannie. Dorwałam go w cenie niecałych 15zł.

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Rozświetlenie i brak krycia

Po zorientowaniu się, że mój fluid skończył się w dniu, w którym bardzo go potrzebowałam, skoczyłam po byle jaki blado-blady podkład do bliskiej drogerii. Fluid bardziej przypomina krem tonujący niż podkład. Jest bardzo lejący, słabo kryje, i ciemnieje w ciągu dnia. Jestem bladolica i ciemniejący podkład pod koniec dnia wygląda...tapeciersko. Jego trwałość jest też słaba- 4h bez poprawki po przypudrowaniu i dużym szczęściu to max. Jedynym plusem jakiego w nim dostrzegłam jest wydajność i przecudowne rozświetlenie. Daje efekt wyspania i bardzo zdrowej cery. Za to dwie gwiazdki więcej :)
Cena jest średnia, ale widziałam tańsze i z lepszym działaniem.
No cóż. Znów szukam dalej, ale będę go mięszać z innymi dla tego rozświetlenia (bez nachalnego brokatu).

Używam tego produktu od: parę miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

taki sobie

W sumie mam mieszane uczucia co do tego fluidu.
Plusy:
- dobre krycie
- nie wysusza
- cena
-opakowanie
-zapach
minusy:
to zakichane rozświetlenie.... dla mnie tragedia....

Moja mama go sobie chwali, ale ona nie ma problemów z cerą, więc może go sobie do woli używac...

Ja daję 3,5/5

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

całkiem całkiem!

Kupilam niedawno po 18 zł w rosmanie na przecenie.
a oto plusy i minusy tego produktu
- bardzo szybko się wchłania , dla poczatkujacych osób może być to problemem , dla mnie nie
+dopasowuje się do koloru skóry , mam kolor beżowy ,kolor skory jasniutki ale taka blada nie lubie byc ...
+delikatny,nie zatyka porów i raczej nie powoduje powstawanie nowych niespodzianek ,a wybralam go mam cere prblematyczna i niektore fluidy mi zatykają pory
+pompka fajna ,
+cena
+/-trzyma się około 5-6 h
+wygląda naturanie i nie tworzy efektu maski
+nie rozswietli was bardzo , ja chce wyglądać poprostu promiennie :)
- TEN fluid jest trochę jak BB CREAM .

Używam tego produktu od: paru dni

dobra jakość w niskiej cenie

Mam skórę suchą, o jasnym odcieniu, z problemami naczynkowymi. Jest to podkład, do którego zawsze chętnie wracam. Używam odcienia beżowego, bo naturalny był za jasny na moje naczynka. Na podkład dodatkowo kładę puder i taki makijaż utrzymuje się bez problemu cały dzień.

Plusy:
- wydajny
- przyjemny zapach
- bardzo wygodna aplikacja, pompka wydostaje produkt do ostatniej kropli
- lekko rozświetla
- nie wysusza
- ładnie wyrównuje koloryt na skórze
- ładnie się rozprowadza zarówno palcami jak i pędzlem

Minusy:
- nie wiadomo kiedy się skończy, ja wiem mniej więcej na ile mi starcza i kupuję wtedy nowe opakowanie na zapas
- nie pokrywa wystarczająco wiekszych przebarwien na cerze

w podobnej cenie nie znalazłam lepszego podkładu, więc szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

zły nie jest

Niektórym się sprawdza - mnie niestety nie. Opakowanie starcza na długo, niewielka ilość pozwala na dokładne pokrycie skóry twarzy, wolno się wchłania i trudno rozsmarowuje.

PLUSY:
-opakowanie
-wydajność
-długotrwałość
-nie podrażnia skóry
-dobrze kryje

MINUSY:
-okropny zapach
-trudno się rozsmarowuje
-skóra się świeci
-wysoka cena
-po jakimś czasie cera ciemnieje jeszcze bardziej i kontrastuje znacząco z szyją
-nawarstwia się w zgięciach (nos, usta)

Ujdzie w potrzebie

Kupiony na podstawie zasłyszanych pozytywnych opinii.

Plusy
- łatwo się rozprowadza
- nie tworzy plam
- ładnie się wtapia

Minusy
- strasznie uwidaczniał pory
- zapach
- bardzo obciążał moją skórę świeciła się na potęgę, puder nie pomagał
- ciemniał na twarzy po około 30 min.
- zbierał się w załamaniach

Kupiłam go za prawie 25 zł, więc spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu, od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

lubię go!

Zawsze wyszukuję go w promocji (za niecałe 20zł w Rossmanie) i zawsze do niego wracam po nieudanych próbach znalezienia czegoś innego,lepszego,droższego;
świetny dla cery normalne i suchej,nie uczulił mnie ani razu,choć mam wrażliwą cerę,delikatnie rozświetla,nawilża,przyjemnie pachnie,nie ma problemu z dobraniem odcienia,nawet dla jasnych karnacji,choć ja zawsze kupuję kolor naturalny (innych firm beż lub almond),pokrywa nawet moje drobne przebarwienia,jest dośc wydajny i zimą nadaje się do położenia na krem;
po lecie na pewno do niego wrócę!

Ilość zużytych opakowań: koniec 2go

Zdecydowanie tak ! :D

Odkąd z moich pobliskich Rossmanów zniknął odpowiedni dla mnie odcień Rimmel lasting finish ciężko mi było wybrać coś odpowiedniego. Cudownym wyborem okazał się właśnie ten podkład w kolorze tiramisu. Uwielbiam swoją buzię po aplikacji tego podkładu . :) Aksamitna i gładka. Nie występuje efekt maski, uwielbiam przede wszystkim ten kolor, który tak trudno dobrać mi do swojej karnacji, a on bez wątpienia mi w tym pomaga. Drobinki są niemal niezauważalne, chyba, że dokładnie się przyjrzeć. Generalnie nie potrafię napisać o nim czegoś złego. Może dla niektórych rozsmarowywanie okaże się problemem, ale kto nie robi tego od wczoraj powinien mieć ten problem jednak z głowy :)

Używam tego produktu od: półtora roku

od zawsze ze mną

Używam odcienia 108 toffee to idealny kolor dla mnie, stapia się ze skórą, nie jest pomarańczowy ani za ciemny. Używam przez cały rok. Maskuje drobne niedoskonałości i przebarwienia.
Dałabym 5 * ale czasami mnie zapycha chyba przez te drobinki rozświetlające.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry fluid w dobrej cenie!

Fluid od Lirene mogłabym porównać do Affinitone - podobne, średnie (w kierunku słabego) krycie, nieco bardziej treściwa konstystencja, nawet zapach jest podobny. Mam odcień 104 natural, używam go zarówno w zimie, jak i w lecie, gdy moja cera jest nieco opalona. Z pewnością nie zakryje większych "niespodzianek", raczej rozświetli niż zmatuje, ale to w końcu nie jest podkład matujący. Nie zauważyłam ciemnienia fluidu.

Jednym słowem: polecam dla osób o raczej bezproblemowej, suchej/mieszanej cerze, które nie wymagają od fluidu zbyt wiele, oprócz wyrównania koloru skóry.

podkład jest bardzo dobry.Dobrze rozprowadza się na twarzy.Szybko się wchłania,nie brudzi.Nie widać go na twarzy.Wygładza ją i matuje niedoskonałości.Wydajny!! Buteleczka z dozownikiem.Wracam do niego poraz trzeci.Polecam!!!!!!! Cena przystepna.

Ilość zużytych opakowań: 3 o poj.30ml.