Maybelline New York, Water Shine Diamonds (Szminka super nabłyszczająca)

Maybelline New York, Water Shine Diamonds (Szminka super nabłyszczająca)

Nowa supernabłyszczająca szminka. Pięknie rozprowadza się na ustach, lekko je natłuszcza. Dostępna jest w kilku mieniących się kolorach. Jest bezzapachowa. Ma bardzo ładne i estetyczne różowe opakowanie.

dobra

-ładnie pachnie,
-dużo kolorów do wyboru,
-cena nie jest zła
-ładnie wygląda na ustach
-estetyczne opakowanie
taka jakby żelowa konsystencja-delikatny efekt na ustach-nie lubię teatralnego makijażu
-lekka, nie czuć jej na ustach, a jeśli ją się czuje to tylko pozytywnie
-nie potrzeby ciągłego wyciągania lusterka czy szminka jest na swoim miejscu, więc jest "mobilna";) można używać jej wszędzie

odejmuje pół gwiazdki za to, że trwałość nie jest jej mocną stroną

Używam tego produktu od: na okrągło
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, z 8? używam ją jako balsam do ust

Zaprzyjaźniłyśmy się :)

Pamiętam jak pierwszy raz kupiłam ją jakieś 7 lat temu będąc jeszcze nastolatką. Jej, jaka byłam wtedy nią zachwycona!!! Później jakoś o niej zapomniałam, jednak przymierzam się znowu do jej kupna.

:) nadaje ustom wspaniały blask - w lato, w promieniach słońca, usta rewelacyjnie się skrzą co uwielbiam!!!
:) jest mięciutka, świetnie się ją nakłada
:) długo się trzyma
:) duży wybór kolorów
:) cena nie jest tragiczna

:( po dłuższym czasie noszenia niestety waży się ;/
:( wysusza usta

Jak dla mnie, więcej plusów, niż minusów i jak pisałam wcześniej, niedługo znowu ją kupię :P POLECAM!

Fajny

Zalety:
-fajna konsystencja, która umożliwia równomierne rozprowadzenie szminki,
- śliczne codzienne kolory, które dają delikatny efekt na ustach z odrobiną blasku
- ładne opakowanie

Wady:
- zupełnie nietrwałe, znikają po kilkudziesięciu minutach zostawiając po sobie jedynie te "migotki"
- dość dziwny zapach jednak po nałożeniu jest niewyczuwalny

Kolory których używam to 103 i 111

Ilość zużytych opakowań: używam dwóch na zmiane

Lubie ja

Kupilam ja w przeciagu sekundy, w ramach szybkiego poprawiania humoru. Jest przyjemnym polaczniem blyszczyka i szminki. Mam kolor Peach, sliczny rozowo brzoskwiniowy odcien, ktory doskonale podkresla zielone oczy. Konsystencja pomadki jest lekka i kremowa, swietnie rozprowadza sie na ustach, pokrywajac je rowna tafla koloru i polysku. Pomimo duzej ilosci brokatu nie wyglada tandetnie. Niestety utrzymuje sie dosc krotko, nawet bez jedzenia i picia, juz po godzinie przedziwnie znika z ust, pozostawiajac po sobie jedynie drobinki brokatu. Ale lubie ja i tak!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemna

bardzo lubię błyszczyki tej firmy - są niedrogie i ogólnie przyzwoite ;)
Błyszczyków mam już kilka dlatego postanowiłam kupić szminkę nabłyszczającą padło na tą ;)
Posiadam odcień 103 - ślicznie mieniący się delikatny róż
Może nie jest za trwała, ale nie lepi się, nie waży na ustach, nie nawilża, ale też nie wysusza, a to w przypadku szminek jest częste, przyjemnie się rozprowadza.
Polecam fankom połysku na ustach ;)

Używam tego produktu od: wiosna 2011
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie dla mnie

Niestety albo wchłania mi w usta albo ją zjadam, sama nie wiem. W każdym razie szminka ma bardziej konsystencję błyszczyka, z tym że się nie klei. Na moich ustach pozostaje bardzo krótko, dlatego tez nie widzę sensu jej używania. Nie mam zarzutu do koolorów, opakowania, zapachu. Ale konsystencja fatalna.

Używam tego produktu od: 2 miesiące sporadycznie, żeby zużyć
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

mój KWC! ale na lato :)

Pomadka jest idealna w porach letnich.
Jest leciutka nie tworzy "mazi" na ustach, ma naturalne i delikatne odcienie... nie rozmazuje się i daje piękny subtelny połyska, a dodatkowo nawilża usta :)
Mam trzy odcienie tej pomadki i z każdego jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona :)

taka ot!

Produkt miły i poprawny. Zdecydowanie bez szału ale zwolenniczkom lekkiego makijażu, może bez wątpienia zawrócić w głowie, gdyż formuła tej szminki, jest niesamowicie wręcz lekka.
Efekt jaki uzyskujemy na ustach, przypomina ten, który nadaje błyszczyk.
0% lepkości, ciężkości, tłustości....... tylko bardzo delikatny, mocno nabłyszczający i rozświetlający, film, który niestety jest również nieco nie trwały ;\\\\
........ dla mnie zdecydowanie zbyt subtelny.... jednak wolę się nie wypowiadać w tej kwestii, bo ja to lubię z kolei ...... że tak to ujmę ....... ZBYT.... ;)
Mimo "nawilżającej" nazwy, nie uraczymy tu również, takiej cechy, choć producent wcale owej nie obiecuje, a wodnisty tytuł ma się w tym produkcie doskonale, raczej do iście "przewiewnej" konsystencji smarowidła.
Generalnie ...... do wypróbowania...... efekt ciekawy, jakość nienajgorsza, kolory soczyste i rozświelone maciupkimi drobinkami.

Doskonała na lato!

Mam kolor 635 czyli Natural Glow. Świetnie nawilża usta i nadaje im ślicznego blasku. Watershine ma ładne i solidne opakowanie, dzięki temu staje się fajnym gadżetem;)

Ilość zużytych opakowań: brak

OK

Podpisuję się po recenzją Katarakty:) Ze mną było identycznie - zbierałam na to "cudo" kupe czasu by wreszcie nabyć długo wybierany, dający po oczach róż:) Szminka ogólnie nie jest zła, ma pare zalet, o których należy wspomnieć:
- przyjemnie się nakłada na usta, czuć nawilżenie
- nie wysusza
- u mnie, o dziwo naprawdę długo trzymała się
- estetyczne opakowanie

Kiedyś była moim KWC, dziś juz nie gustuję w szminkach z brokatem. Nastolatki zaczynające się malować będą z pewnością zachwycone, mnie osobiście ten błysk już nie zachwyca.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

średnio

Szminka początkowa wygląda całkiem ładnie, nawet bezpośrednio po nałożeniu wydaje się że nawilża, ale niestety juz po niedługim czasie strasznie wysusza usta ... :/

kolor boski, trwałosć nie

Używam koloru iridescent rose diamonds oznaczony 111/103.

Zakochałam się w tym delikatnym różu podpartym diamoentowymi drobinkami. Rozjaśnia usta, bardzo mocno nabłyszcza. Szkoda tylko, że jest tak nietrwała. Trzeba co jakis czas poprawiać makijaż ust.
Ale to mi nie przeszkadza... kolor dla mnie jak merzenie!
Konsystencja też super, leciutka i delikatna.