KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 50% osób
    Sunlight1
    25 lutego 2009 o 17:31
    Dobry kosmetyk
    Bardzo wydajny kosmetyk. Wystarczył mi na naprawdę długo. Ciekawe zestawienie kolorów, złoto i rdzawa czerwień nadają się zarówno do oczu jak i makijażu twarzy, mogą służyć jako rozświetlacz lub róż. Używam tego produktu od:długo Ilość zużytych opakowań:1

Layla79
    24 lutego 2009 o 8:44
    4 / 5
    czarny mat, świetny do smoky
    Cienie są bardzo dobrej jakości, chociaż należy zaznaczyć, że półtransparentne. Nie dają pełnego krycia, jak Dior. Ale tutaj jest również zasadnicza różnica, czarnym matem można wyczarować prawdziwe smoky eyes. W mojej ocenie do tego typu makijażu nadają się jedynie maty. Używam głównie na wieczorne wyjścia. Używam tego produktu od:1 rok Ilość zużytych opakowań:1

Alicja
    3 lutego 2006 o 15:44
    cacko któe warto mieć
    Doskonałe cienie i cudowne zestawienie kolorów. Ja jako brunetka wyglądam w tym zestawie na powiekach cudownie. Kupiłam je w zaprzyjaźnionej perfumerii jak sie tylko pokazały:) drugie wziełam dla siostry. Miękną mi kolana za każdym razem kiedy pojawia się gwiazda makijażu Chanel:) Trzeba nauczyć sie malowac tymi cieniami a wtedy efekt będzie powalający. czerń cudownie podkreśla , ohra doskonale uzupełnia palete i można używac jej jako różu, złoto pięknie wygląda pod łukiem brwiowym i doskonale rożwietla kości policzkowe kiedy nałożyć go nad rożem . Cienie nie osypują się. Po 9 godzinach w pracy zbierają sie w załamaniach powieki niestety, ale nie odbiera im to blasku niestety. Opakowanie jak przystało na Chanel niezwykle eleganckie .

magga
    10 stycznia 2006 o 15:38
    2 / 5
    spadajaca gwiazda:)
    Estetycznie genialne i dość wygodne w użyciu ale liczyłam na złoty cień, okazało sie ze pod cienka warstwa złotego pigmentu dalej jest..zółty- wroce do clarins. ochra jak na moj gust dosc niebezpieczna na oczy, uzywam jako rózu i nie wyglada to teatralnie prawdopodobnie tylko dlatego ze mam b. ciemna karnacje. czarny jest czarny. chyba spodziewałam sie czegos wiecej