Eco Cosmetics, Day (Krem nawilżający do twarzy)

Eco Cosmetics, Day (Krem nawilżający do twarzy)

Ekologiczny krem nawilżający do twarzy z owocem granatu i papają. Lekki, pielęgnuje i nawilża każdą cerę. Po użyciu skóra staje się gładka i delikatna. Wspaniale wyrównuje poziom wilgotności skóry zmniejszony latem wskutek działania słońca i ciepła, a zimą wskutek ogrzewania pomieszczeń.
Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących.
100% składników jest pochodzenia naturalnego.
17% składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

na dzień
nawilżające
lekkie
sucha
w tubce

nie

Początkowo mi się podobał, ale jak przestałam go używać zauważyłam znaczną poprawę cery. Wiedziałam, że coś mnie zapycha, gdyż zaczęłam używać różnych kosmetyków w tym samym czasie i inne o to obwiniałam. Bardzo podobny do vianka, ale droższy z gorszym składem. Dobrze nawilża.

Mój ci on!

Nadeszła pora, aby Blondzia przyznała pierwszego kosmetycznego Oscara.
\\nTen kremik odkryłam oczywiście (fanfary!) dzięki Wizażankom, lata temu, kiedy był dostępny w wielu internetowych drogeriach i nie trzeba było się specjalnie namęczyć, żeby go kupić (nie to co teraz, ale jak powszechnie wiadomo, kobieta w potrzebie, jeśli czegoś chce, nawet z dna piekła to sobie wygrzebie).
\\n Ale do rzeczy ;) :
\\nPlusy:
\\n1) nawilża, ale nie powoduje przetłuszczania
\\n2) rewelacyjnie współpracuje z każdym moim podkładem
\\n3) niebiańsko pachnie
\\n4) nie zapycha i za to mu chwała
\\n5) piękny skład, świetna konsystencja, lekko lejąca, dzieki czemu bez problemów rozprowadza się na skórze
\\n6) łagodzi podrażnienia
\\n7) cena jest przystępna jak na produkt eko
\\n8) i teraz wisienka na torcie- ma niesamowite właściwości antyoksydacyjne. Kilka lat temu na zajęciach z kosmetologii porównywałysmy z dziewczynami nasze smarowidła w prostym teście i ten niepozorny kremik przebił wszystkie "ziaje", "loreale"czy "lancomy", ha!
\\nMinusy sa dwa:
\\n1) dostępność !!!
\\n2) opakowanie, które doprowadza mnie do szału... Daczego genialny produkt zamknięto w tępym plastiku z nakrętką, zamiast dorzucić pompkę? Byłoby i wygodniej i higieniczniej (tym bardziej, że po otwarciu trzeba go zuzyć w kilka miesięcy).
\\n
\\nAle generalnie MÓJ JEDYNY, każda zdrada kończy się prędzej czy później łzawym powrotem z happy-endem ;)

W porządku.

Jak w tytule, jest w porządku. Nawilża cerę mieszaną, podkład dobrze się po nim ślizga, zapach ma ok. Cenę ma przyzwoitą jak na krem ekologiczny.

Tylko to nieszczęsne opakowanie. Nie wiem czy to stara czy nowa seria - opakowanie było białe z jednym zielonym poziomym paskiem. Trzeba trzymać tubkę odwróconą, bo inaczej na pewno wyciśniemy za dużo. No i kiedy wydaje się, że tubka już jest pusta, po przecięciu jej na pół okazuje się, że dużo kremu (na kilka następnym użyć), zostało w jej krawędziach.

świetny

Dla mnie idealny krem na dzień. Nawilża, przyjemnie pachnie, ma lekką konsystencję, dobry skład, nie jest drogi jak na krem eko. Mam dosyć tłustą skórę, ale z tym kremem nie mam żadnych problemów, nie jest ciężki i nie zapycha mi twarzy.

Super, ale nie radzi sobie z suchą skórą

Krem jest baaaaaardzo przyjemny w użyciu: świetna konsystencja, bardzo ładny zapach. Przemawiają do mnie także wyłącznie organiczne składniki. Jednak nie radzi sobie z bardzo suchą skórą, więc nadal szukam swojego ideału.

Rozszerzyly mi się pory ;/

Otóż.. Kupiłam ten krem na allegro ,po pierwszym użyciu powiedziałam duże WOOW ,cera była fajna miękka -ja potrzebuje dość dobrego nawilżania a ten krem sprawdził się NA POCZĄTKU super ,ale gdy zaczęłam go regularnie stosowac tzn rano i wieczorem zauważyłam że mnie zapychaa;;// Pojawiły się wągry,pryszcze a na dodatek rozszerzyły mi się pory na policzku !!!!! I do dość mocno!!!!! Kompletna MASAKRA ... tearz szukam jakiś CUDÓW żeby te pory zmniejszyć ehhhh . walka z wiatrakami.. Kremu nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chyba nie dla mnie, chociaż niezły

Chciałam niedawno spróbować czy kremy naturalne, bez żadnych chemicznych dodatków naprawdę potrafią być takim lekiem dla cery. Zachęcona pozytywnymi komentarzami zamówiłam sobie ten kremik.

Wielkim plusem jest oczywiście ekologiczny skład, a także piękny zapach. Musiałam przyzwyczaić się jednak do jego "wodnistej" konsystencji.
Niestety, mam cerę mieszaną, a moje policzki potrzebują czegoś, co naprawdę je nawilży. Po tym kremie moja twarz była jakby ściągnięta i przez jakieś pół godziny świeciła się.
Może u innych się sprawdzi, ja raczej do niego nie wrócę...

Średni, moze po prostu nie dla mnie.

zaczne od tego ze mam cere sucha na policzkach i tradzikowa na strefie T. Kiedy uzywalam tego kremu cera moja to suche policzki i lekkie wypryski. Uzywalam tego kremu na noc. Powiem, bez rewelacji ale krem ten tez nic zlego mi nie uczynil. Nawilzal, w miare szybko sie wchłaniał, nie ma parabenow i innych świnstw, nie znam sie na dzialniu kosmetykow ekologicznych. Dla mnie jednak za slabo nawilzal na policzkach w strefie T bylo ok:). Polecam cerom normalnym.

Używam tego produktu od: 4 miesiace temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe bardzo wydajny.

nie mój typ, choć bardzo żałuję

Gdy tylko dowiedziałam się o istnieniu tego kremu i poczytałam opinie na jego temat, od razu go kupiłam. Byłam zachwycona: wegański, wszystko naturalne, nie testowany na zwierzętach itp. Byłam przekonana, że będzie dla mnie hitem. Byłby, gdyby nie działanie....

Naprawdę kiepsko nawilża moją skórę - po nałożeniu na twarz pozostawia mi taką trochę lepką warstewkę, ale pod spodem czuję, że moja skóra jest napięta (w tym złym znaczeniu) - bardzo dziwne uczucie. Co prawda nie przesuszył mi skóry, ale nie wiem czy to nie jest zasługa kremu, który uzywam na dzień - kremu Eco używam na noc, ponieważ powoduje u mnie zwiększone świecenie, jakby skóra broniła się przed brakiem nawilżenia zwiększoną produkcją sebum.

Do tego ma taką maziową konsystencję (bardziej jak emulsja, nie krem) i baardzo średni zapach.

Zużyję go do końca, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale raczej do niego nie wrócę. Może dla cery mniej przesuszonej będzie ok.

Trzy gwaizdki daję mu za ideę....

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa

Mój KWC!

Kocham ten krem i nie wyobrażam sobie już życia bez niego, mam nadzieję, że zawsze będzie dostępny :) A teraz do rzeczy. Doskonale nawilża skórę, można go używać na całą twarz, na dzień, na noc, pod makijaż. Twarz się nie świeci, makijaż trzyma się długo i nie wałkuje. Krem ma piękny zapach, świetną konsystencję, wspaniały skład. Moja cera bardzo go lubi, jest świeża i zadbana, od kiedy stosuję kosmetyki ekologiczne (w dużej mierze to zasługa tego kremu). Ciężko go ostatnio dostać w pobliskim eko sklepie, więc robię zapas w sklepie internetowym. Będę go używać co najmniej do 30, może dłużej jeśli nie pojawią mi się zmarszczki ;) POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: kilka

MIODZIO!!!

Ten krem to cudeńko. Sięgnęłam po ten krem ponieważ szukałam czegoś jak najbardziej naturalnego, bez tej powszechnie stosowanej chemii. I jak to zwykle bywa gdy szukam dla siebie kosmetyku zajrzałam do Kwc, więc wtedy sprawa była już jasna... tyle pozytywnych opinii oznaczało że ten kremik musi być mój:)
Podeszłam do niego sceptycznie bo ostatnio żaden krem mi nie odpowiadała w 100%- zawsze powstawały jakieś zaskórniki, grudki albo krostki. Ten kremik nie dość że ich nie powoduje, to jeszcze sprawia że buźka jest gładka jak pupcia niemowlęcia, nawilżona, promienna i ma ładny koloryt, a pory są zamknięte. Kremik jest rewelacyjny i mam nadzieję że nie zmieni swojego działania na mnie:)
Szkoda tylko że nie jest dostępny w sklepach i muszę zamawiać na allegro:(

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2-gie

TAK!

lekki, o cudownym swieżym zapachu,
wydajny, doskonale nadaje się do cery mieszanej - nawilża ale nie jest tłusty, szybko się wchłania, nie zapycha.
używam pod puder mineralny
100% natura, polecam!