KWC LogobyWIZAŻ logo

katie bush
    7 października 2010 o 17:56
    4 / 5
    A mi pomogły...
    Kupiłabym chętnie ale juz nigdzie ich nie ma... Jako jeden z niewielu kosmetyków naprawdę nawilżały i odżywiały mi włosy. Parę kropel- i włoski stawały się grubsze, błyszczące, chłonęły jak gąbka te ampułeczki :).Troche się przetłuszczały po użyciu, ale to pestka. No i się skończyło :( Używam tego produktu od:2 lat Ilość zużytych opakowań: około 30

Marcelina_81
    11 kwietnia 2010 o 16:21
    1 / 5
    zdecydowane NIE !!!
    Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety zawiodłam się (podobnie jak w przypadku maski Nutri Seduction, Ultra Moisture Treatment). Konsystencja - jak woda. Zapach - nieprzyjemny ( kojarzył mi się z lekką wonią octu, bleeee ! ). A co najważniejsze: bardzo ciężko rozczesać po tym włosy, regeneracja - właśnie na tą jedną gwiazdkę, żadnych sektakularnych efektów jak za taką cenę( wygładzenia, zmiękczenia, nawilżenia - nic specjalnego !!!). Ogólnie nie, nie i jeszcze raz nie!!!. Żeby rozczesać po tym włosy musiałam ratować się jedwabiem Chi. Zresztą maska Ultra Moisture Treatment - też beznadziejna (zero deklarowanego przez producenta ultranawilżenia ! ) Więc skąd te zachwyty? A mam włosy rozjaśniane , farbowane, przesuszone. Zwykła maska Glorii za 6 zł dała lepsze efekty niż Alfaparf.!!! Po co więc wydawać tyle kasy na Alfaparf ? To chyba moja druga(po masce) i ostatnia przygoda z Alfaparf. Nie wiem czy kiedyś jeszcze kupię kosmetyki tej firmy. Są drogie i do niczego.Używam tego produktu od: 3 m-ce Ilość zużytych opakowań: opakowanie, czyli 5 szt. po 10 ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

fallsi
    19 stycznia 2010 o 22:08
    2 / 5
    no, nie jest to cudo
    Na wstępie zaznaczam, że uwielbiam całą linię Nutri Seduction - prócz właśnie rich ifusion. Jego konsystencja jest taka, że aby zaaplikować go na moich gęstych włosach musiałabym zużyć 3 saszetki, a i to za mało...a efekt taki jak przy luxury mask, z tym że cenowo wychodzi znacznie gorzej. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

moniczka6
    23 kwietnia 2009 o 13:07
    5 / 5
    kwc
    rewelacja. produkt regeneruję,nawilża,nałyszcza,wygładza i dyscyplinuję włosy. używanie raz w tygodniu w zupełności wystarcza. jedna tubka wystarcza na kilka razy. bardzo dobry kosmnetyk do włosów,który ich nie obciąża-nałożony nawet w bardzo dużej ilości. polecam. nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię eksperymentować, jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Używam tego produktu od:używałam w tamtym roku Ilość zużytych opakowań:1

Maria221
    24 października 2007 o 14:08
    4 / 5
    Naprawdę dobry!
    Straciłam sporo włosów w wyniku choroby, teraz robię wszystko aby odrosły, a w te które mam wcieram wszelkie preparaty kondycyzujące. Prędzej czy póżniej musiałam natrafić na te produkty. Jestem z nich naprawdę zadowolona, ładnie odżywiają i rewelacyjnie pogrubiają włosy. Używam ich po każdym myciu. Nie jestem jedank w stanie wetrzeć całej zawartości tubeczki, bo po pierwsze mam dość krótkie włosy (do połowy szyi), a po drugie przy za duzej ilości moje włosy się przetłuszczają, właśnie za to odejmuje jedną gwiazdkę. Jedna tubka zatem starcza mi na ok 3-4 tyg. :Dwsmarowuję po prostu tylko trochę i efekt jest olśniewajacy: gęste, błyszczące, zdrowe, no bo o to przecież chodziło, prawda?Używam tego produktu od:sierpnia 2007 Ilość zużytych opakowań:1,5 tubeczki:)