Joko, Multiwitaminowy energizujący fluid do twarzy

Joko, Multiwitaminowy energizujący fluid do twarzy

Kategoria
Marka

Dzięki zawartości alkoksylowego estra, który jest odpowienikiem naturalnej powłoki skóry i włosów, cera nabiera świeżego i zdrowego wyglądu. Wyciąg oleju z oliwek umożliwia doskonałe połączenie fluidu ze skórą i długotrwale nawilża ją. Kompleks witaminy E i F reguluje równowagę hydrolipidową skóry, poprawia jej napięcie, neutralizuje wpływ wolnych rodników oraz chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: 14 zł

świetny

Jak dla mnie ten podkład jest świetny. Świetnie stapia się z kolorem cery, lekko rozpromienia. Nie powoduje nadmiernego świecenia się twarzy i przede wszystkim nie wysusza mi skóry na policzkach.
Ostatnio wróciłam do niego po ok pół roku, posiadałam jeszcze resztkę w kosmetyczce.Przeżuciłam się z rozświetlająco-antystresowego Avonu, który niestety świecił mi się strasznie na czole, a na policzkach strasznie wysuszał skórę, często też się ważył przy nakładaniu:/
Czy któraś z was wie czy można gdzieś jeszcze kupić ten podkład z joko?
Lub co polecacie o podobnych właściwościach.
Właśnie jak uświadomiłam sobie, że joko jest dla mnie idealny ( nie potrzebuję mocnego krycia niedoskonałości, raczej wyrównanie kolorytu) to okazało się że nie ma go już w sprzedaży:(
Dziwczyny, pomóżcie, doradźcie!Używam tego produktu od: rok

Uwaga: CIĘŻKA APLIKACJA

A więc tak:

Szukając podkładu do męczonej cery postanowiłam spróbować i ten. Na początku się zawiodłam, ponieważ PODKŁAD TEN DO ŁATWYCH W APLIKACJI NIE NALEŻY! Jest jednak ale... Trzeba się poprostu tego nauczyć, a najlepszą instrukcją jego aplikowania jest powolne stopniowe nakładanie go i natychmiastowe wcieranie małymi partiami. Gdy o tym zapomnimy bądź się pospieszymy wyjdą nam smugi! Jednakże podkład MA SWOJE ZALETY, gdyż odpowiednio zaaplikowany FAKTYCZNIE ROZPROMIENIA BUŹKĘ, i sprawia wrażenie utrzymywania w skórze dobrej równowagi hydrolipidowej (nawilżenie).

Uwaga z kolorami! Najjaśniejszy kolor jasny beż nie jest tak jasny jakby się chciało!Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

ok

Heh podkład dobrze kryje niedoskonałosci, mam cere mieszaną wiec na partiach T częsciej go trzeba poprawiac.
Miałam dobry odcien, pasujący do mojej cery.
No i był bardzo wydajny, bardzo długo go używałam od lutego do pazdziernika chyba...
chętnie bym go kupiła ale mam problem ze znalezieniem
zreszta teraz wole podkłady z rimmela,

Używam tego produktu od:ok.9 miesięcy

Dla mnie się nie sprawdził

Produkt ten niewątpliwie ma kilka zalet:
- ma naprawdę jasny odcień (121), co jest ogromną zaletą przy mojej jasnej cerze - to właśnie mnie skusiło na jego zakup
- rzeczywiście, gdy jest świeży to się dobrze rozprowadza
- trochę kryje, nie bardzo dobrze, ale dostatecznie
- matuje całkiem nieźle
- jest tani
A teraz minusy:
- po jego użyciu mam wrażenie maski, może nie drastyczne, ale wystarczająco nieprzyjemne
- raczej zamiast nawilżać i odżywiać zdaje się wysuszać skórę
- cera po nim zdecydowanie nie jest pełna blasku, tyle, że się nie świeci
- dość szybko gęstnieje i jak się nie zużyje w jak najkrótszym czasie to potem można go wyrzucić
Ogólnie minusy według mnie przeważają nad plusami więc nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

za duzo minusów

Wybrałam ten fluid ze względu na jego kolor - był najjaśniejszy ze wszystkich firmy Joko.
Smarnęłam się nim od razu po przyjściu do domu i stwierdziłam że stanowczo wymaga użycia kremu nawilżającego - na świeżo umytej, suchej twarzy bardzo uwidacznia zmarszczki mimiczne.
Stwierdziłam też, że nadaje się tylko do cery idealnej - niestety nie tuszuje żadnych niedoskonałości :(
Po nałożeniu go, twarz wygląda jakbym obsypała ją zbyt dużą ilością pudru sypkiego.
Kolejny minus jak dla mnie - zbyt intensywny zapach pudru.
Poza tym jest bardzo płynny - trzeba uważać z jego ilością nabieraną z tubki.
Trochę dużo tych minusów....

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie zużywania pierwszego

W porządku:)

Dostałam ten podkład i podeszłam do niego bardzo sceptycznie, tzn. spodziewałam sie efektu, co najwyżej dostatecznego. Ale... *krycie tego podkładu można ocenić na 4 przy mojej dosyc problematycznej cerze;
* trzyma się do 5 godzin;
*nie uczula;
*nie zatyka porów.
Ogólnie mam bardzo miłe wrażenia po spotkaniu z nim. Polecam dla pań o cerze bez większych niespodzianek- z drobnymi da sobie radę:)

Używam tego produkutu: sporadycznie

o dziwo dobry

dostałam go w spadku od siostry bo jej wysuszał skórę i podkreślał suche miejsca więc wcale nie jest taki nawilzajacy srednio tez kryje konsystencja wydaje sie na poczatku za rzadka a po nalozeniu na twarz jakos tak tężeje i bardzo ładnie stapia sie ze skora dosyc dobrze matuje ale ja mam normalna cere jednym slowem tani dobry podkład jestem na tak

ładny efekt

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1
Nie jest najgorszy, dobrze się rozprowadza, średnio kryje, ładnie pachnie, co ważniejsze nie pozostawia efektu maski. Jego minusem jest to, że nie utrzymuje się zbyt długo, nie nadaje się na długie wyjścia ale na dzień jest bardzo dobry. Po nałożeniu trzeba go przypudrować, jednak za tę cenę jest naprawdę ok...

NIE

Przede wszystkim szybko się wchłania, czasem aż za szybko. Ma rzadką konsystencję. Nie zostawia smug, ma ładny, nieco pudrowy zapach, po nałożeniu na twarz jest prawie niewidoczny. Niestety za mało odcieni( tylko 4, z czego jasne są aż 3) Cera ładnie po nim wygląda, ale dla tłustej się raczej nie nadaje, bo dość szybko świeci się po nim skóra. 2 gwiazdki mniej za małą ilość odcieni, no i za to, że za szybko zaczyna się świecić skóra...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego....

Poprawka:
Jestem w połowie opakowania, a już mam go dosyć. Przez cały czas po nałożeniu "czuje jego obecność" na swojej twarzy. Tak jakby w ogóle się nie wchłaniał. Wydaje mi się, że zatyka pory, w każdym razie nie robi mojej skórze dobrze.... :(