Lancome, Star Bronzer, Magic Bronzing Duo Two-tone Powder Compact (Puder brązujący prasowany)

Magiczny puder brązujący w kompakcie. Naturalnie opalona skóra bez sztucznego koloru. Trzy słoneczne odcienie pudru w kompakcie. W celu uzyskania naturalnego lub bardziej słonecznego koloru należy nakładać każdy odcień osobno lub je łączyć.
Rezultat: skóra jest pięknie opalona, ma zdrowy słoneczny blask.

Cena: 160zł / 10g

przyjemny

Puder ma bardzo ładny i delikatny odcień. Na całą twarz nakładam wymieszane dwa odcienie, a później ciemniejszy odcień na policzki. Można "przedawkować"....sprawdziłam:). Minusem jest to, że puder nie trzyma się tak długo jak bym chciała.
Dodaje 1*, bo im dluzej go uzywam tym bardziej jestem z niego zadowolona. Swietnie stapia sie z moim podkladem i korektorem, ale cudownie sprawdza sie sam. Buzia staje sie milutka i aksamitna i po prostu...ladniejsza:)
Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze nie zużyłam pierwszego

udany

Nie mam wielkiego doświadczenia w używaniu brązowidełek, wię nie jestem w stanie porównać zalet tego pudru z innymi kosmetykami likwidującymi wszelkie bladości. Mam jasną cerę, choć nie białą, w dodatku mieszaną z wyraźnym połyskiem w lecie. Dzięki temu poderkowi bez trudu likwidowałam w tym roku obie dolegliwości. Kolory są delikatne i trudno je przedobrzyć na twarzy, nie ma efektu maski a świeżość skóry pojawia się w mgnieniu oka, tuż po aplikacji. Szkoda, że przy mieszaniu kolorów pędzlem, złoty paseczek rozdzielający dwie tonacje pudru znika już na początku, nie pozostawiając wiele drobinek na później, bo latem mogą one odważniej zagościć na policzkach czy brodzie. Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny.