Oriflame, Colour, Flawless Foundation (Podkład korygujący)

Oriflame, Colour, Flawless Foundation (Podkład korygujący)

Nowoczesny, lekki pokład natychmiast maskuje niedoskonałości skóry. Zapewnia doskonały efekt kryjący i matowy wygląd. Zawiera kompleks 3-PhytoActive™ i ochronne filtry SPF 8.Dostępny w 5 odcieniach.Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Skład:

Cena: 32 zł / 35 ml

To chyba mój ulubiony podkład. Świetnie krył, miał fajną, kremową konsystencję, dobrze się nakładał, dawał bardzo naturalny efekt, z tego co pamiętam był całkiem wydajny, opakowanie umożliwiało zużycie go do końca... po prostu ideał! Co prawda nie był może jakoś super trwały, ale to jego jedyny minus. Gdyby tylko znowu pojawił się w katalogu... :(

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka ich było

Zapychacz porów...

Podkład był niewiarygodnie gęsty, tłusty, tępy w nakładaniu i nawet przy minimalnej ilości tworzył efekt maski. Silnie zapychał pory. Odcień Natural Beige okazał się być dla mnie odrobinę za ciemny.

Używam tego produktu od: jednorazowa aplikacja
Ilość zużytych opakowań: brak

Delikatny

Kupiłam ten produkt na lato i sprawdzał się całkiem dobrze. Jest lekki, ładnie pachnie, prawie go nie czuć na twarzy. Nie jest kryjący, mogę go porównać do kremu ujednolicającego koloryt cery. Na jeden raz można się zaopatrzyć.

Używam tego produktu od:pół roku

beznadzieja

rozczarowałam się bo oriflame ma dobre podkłady. przede wszystkim nie jest wart swojej ceny. obrzydliwie pachnie, trudno się go nakłada, trzeba robić to bardzo szybko bo ma dziwną konstystencje. podkreśla suche skórki i jest absolutnie nie trwały!
nie polecam. twarz wygląda okropnie...

Używam tego produktu od:używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

NIE!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!Nie krył moich niedoskonałości twarzy a do tego dostałam od niego uczulenia!!!! Może nie jest zbyt drogi,ale na jego miejsce można kupić za te pieniadze duuzo lepszy...Nie polecam!!!

Używałam tego produktu od:miesiac

bardzo fajny ale...

uzywam tego podkładu od 1,5 roku i póki co jestem mu wierna bo:
-nie zapycha, nie powoduje wysypu intruzów na twarzy( a mam do nich skłonność niestety)
-wyrównuje koloryt cery
-trochę matuje( zreszta i tak zawsze trzeba przypudrować twarz pokryta podkładem)
-ładne odcienie, myslę, że każda znajdzie odpowiedni dla siebie
-nie tworzy maski, właściwie nie widać go nawet
-kryje średnio -> i tu właśnie moje ale..... jak na podkład korygujący-powinien kryć nieco bardziej:(
Ale i tak jestem zadowolona:)

Używam tego produktu od:1,5 roku

pozytywny

Kupiłam sobie go w promocji i muszę powiedzieć, że bardzo mi odpowiadał.
Mam cerę mieszaną z trądzikiem, więc wymagam, żeby podkład ukrył niedoskonałości. I tak się stało. Zapach miły, konsystencja też, nie tworzy efektu maski, ładnie się rozprowadza, nie brudzi za bardzo.
Mógłby trochę bardziej matować.

Używam tego produktu od:wystarczał na ok 3-4 miesiące

Bywają lepsze

Kupiłam go ze względu na jego kryjące właściwości. Wówczas miałam bardzo tłustą skórę i wiele zmian trądzikowych a takze blizny. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Stwarzał wrażenie maski. Jak dla mnie był za ciężkki. A co do właściwości kryjących .... hm...

Jakoś tak najmniej go lubię. Chyba za płynną konsystencje i ostry zapach. Właściwości kryjące też jakby ciut mniejsze niż aquasurge i T-balance. Jakość podkładu dobra wiec odejmuje pół gwiazdki. Potrafi ważyć sie na filtrze.
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa 1

Dobry

Przyjemny produkt.
Konsystencja delikatna, półpłynna, "śliska" więc nakłada się go łatwo nawet bez kremu nawilżającego. Ładnie stapia się z cerą, nie tworzy maski.

+ ładnie wyrównuje koloryt
+ przyjemnie się go nakłada
+ nie wchodzi w pory
+ skóra od razu po nałożeniu wygląda ślicznie - jest gładka, świetlista i świeża. Wygląda perfekcyjnie.

Producent nic nie wspomina o błyszczących drobinkach w nim zawartych. Trochę się zdziwiłam gdy to zobaczyłam, ale cóż - kupiłam, więc sprawdzę.

- tam, gdzie skóra jest sucha - podkład wchłania się natychmiastowo; tam, gdzie ma tendencję do przetłuszczania - wchłania się tylko w 1/2, a na twarzy pozostaje film niewłochniętego podkładu, który można rozcierać, wklepywać a i tak się nie wchłonie (nawet gdy skóra jest oczyszczona i jeszcze nie pokryła się sebum!)
- korygujący to on raczej nie jest. Wyrównuje koloryt, ale nie kryje niedoskonałości.
- po zmyciu skóra jest szara i zmęczona
- szybko się ściera
- podkreśla najmniejszą suchą skórkę, nawet gdy nałożymy go na krem.
- sam trochę mnie pozapychał, ale gdy zaczęłam stosować pod niego krem problem ten znacznie się zmniejszył.
- opakowanie jest mało praktyczne - nie widać ile kosmetyku ubywa. Nawet gdy spojrzymy pod światło to nie widać ile go zostało w tubce (chociaż zawsze stoi na półce a podkład zbiera się na dnie tubeczki, nie na jej ściankach). Poza tym forma tubki jest dosyć mało higieniczna, chociaż na pewno bardziej niż grzebanie paluchem w słoiczku.

Ogólnie, podkład dobry dla nawilżonej cery bez większych niedoskonałości.
Kupiony na promocji może być, ale w regularnej cenie - już troszkę mniej. Jednak 30 zł za taką jakość to ciutkę za dużo.

Edit:
Pisałam, że ten podkład trochę zapycha. Pomyliłam się - on zapycha niesamowicie! Dostałam od niego wysypu bolących gul, grud i ogólnie stan skóry był kiepski, chociaż trądziku póki co nigdy nie miałam. Gdy zaczęłam stosować pod niego krem problem zmalał, ale krostki nadal się pojawiały dość często - zrzuciłam to na swój młody wiek, możliwość szalejących hormonów itp.. Na dodatek nie chciały się goić i pozostawiły na mojej twarzy różowe przebarwienia z którymi walczę do teraz, chociaż odstawiłam ten podkład w okolicach marca-kwietnia.
Teraz moja skóra już się unormowała, niespodzianki pojawiają się nadal, ale rzadko i po 1-2... Od 20.06.08 nie używałam w ogóle żadnych podkładów więc skóra żyje pełnią życia :). Choć przebarwienia mam nadal, ale staram sie je sukcesywnie zmniejszyć.
Na koniec dodam tylko, że postanowiłam zużyć podkład jako korektor na cienie pod oczyma, ponieważ ładnie rozświetla i przez to całkiem nieźle je kryje. Wystarczyło że nałożyłam podkład na marginesie skóry policzka i dolnej powieki a po jednym dniu "noszenia" go pojawiały mi się w tym miejscu białe grudki...

Reasumując: mnie zapycha koncertowo i w trybie natychmiastowym dlatego zmieniam ocenę z *** na ** i nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: stycznia 2008
Ilość zużytych opakowań:ok. 1/2

POLECAM!

WITAM! POLECAM TEN PODKłAD Z CZYSTYM SUMIENIEM! JEDNA BUTELECZKA STARCZYłA MI NA 4 MIESIąCE CODZIENNEGO STOSOWANIA! MAM CERę MIESZANą I śWIETNIE SOBIE Z NIą RADZI!!! DO TEGO MA DOBRE KRYCIE I NIGDY NIE DAJE EFEKTU MASKI, NAJWAZNIEJSZE WYBRAC TYLKO DOBRY KOLOR. dO TEGO MA WLASCIWOSCI PIELEGNUJACE SKORE I DLA MNIE TO NAPRAWDE DUZY PLUS! NIESTETY NIE TRZYMA SIĘ NA SKÓRZE ZBYT DŁUGO... ZALEDWIE KILKA GODZIN I TRZEBA POPRAWIĆ MAKIJAŻ... GDYBY NIE TO BYŁBY BARDZO DOBRYM PODKŁADEM.

Używam tego produktu od: 4 MIESIECY
Ilość zużytych opakowań: POCZATEK 2

kryje bez efektu maski

mile zaskoczenie :) za 20zl mam podkład który wyrównuje kolor skory i nie tworzy maski :) jest łatwy w aplikacji i przyjemnie pachnie, tuszuje większość krostek i moje wiecznie czerwone policzki
po kilku godzinach sie świecę ale to żadna nowość przy mojej mieszanej cerze i tak go lubię :)