Oriflame, Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Oriflame, Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Lekki, beztłuszczowy puder zapewnia matowy wygląd i wyrównuje koloryt cery. Zawiera składniki regulujące ilość sebum, dzięki czemu zapobiega jego nadmiernemu wytwarzaniu i błyszczeniu skóry. Do cery mieszanej i normalnej.Dostępny w dwóch odcieniach,w puderniczce z lusterkiem.

rewelacja

jako, że nie było w promocji na Silk Touch Pressed Powder z Oriflame, który także lubię, zamówiłam ten :)
... i późnej znowu

... miałam za każdym razem jaśniejszą wersję i nie widzę różnicymiędzy nim a Silk Touch, oba są rewelacyjne jak dla mnie, kolor delikatny, matuje dobrze, pięknie pachnie, zapachy troszkę się różnią.
Wystarcza na 4-5 miesięcy przy codziennym stosowaniu u mnie, dobry do nakładania zarówno przy pomocy dołączonej gąbeczki, jak i za pomocą pędzla

gorąco i szczerze polecam, sama na pewno jeszcze zamówię :)

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania pełnowymiarowe

Najlepszy

Jest to najlepszy puder jaki miałam dotychcasz! :) super matuje
przystepna cena
askamitne wykonczenie!
swietnie sie naklada , nie ma wrecz mozliwosci nalozenia go "za duzo"
solidne nie rozpadajace sie opakowanie

dodam ze juz duzo pudrow z zyciu zuuzylam, tanich drozszych i ten uwazam za najlepszy!!! nakladam w zimie na fluid a w lecie na bezposrednio na skore, na koncu zawsze modeluje twarz brozerem. dodam ze mam cere mieszana,naczynkowa miejscami bardzo sucha i wrazliwa

Używam tego produktu od: ponad roku

zółty

zgadzam sę z poprzedniczką, jest żółty albo żółknie - w kazdym razie nie można dobrać odcienia :( poza tym trzeba otwierać ostrożnie, bo obie części lubią się rozlaczyć :P

poza tym plusy: aksamitne wykończenie, miałka miękka konsystencja, matowanie ok (klasa średnia, ale na zimę wystarczy), piekny herbaciany zapach, ładne pudełeczko, trwały puszek!, cena w promocji

gdyby nie ten żółty odcień byłoby idealnie!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 (wydajny!)

Chińczyk

Kupiłam ze względu na wysokie recenzje i się zawiodłam. Jasny kolor jest strasznie żółty, wyglądam w nim jak chińczyk. Mało komu będzie pasował tak intensywny odcień, a już na pewno nie bladolicej jak ja osobie.
Brzydkie pudełko z fajnym lusterkiem, które oderwałam po zużyciu i to jedyny pożytek z pudru.
Puder ani nie kryje, ani nie matuje, ani nie rozświetla.
Nic nie daje.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Blisko ideału...

Mój pierwszy puder w kompakcie. Nałożony cienką warstwą, na twarzy pozostawał niemalże niewidoczny. Nie podkreślał suchych skórek, matował na dość długo, jednakże zależało to od ogólnej kondycji cery. Nie ciemniał w ciągu dnia, aczkolwiek zdarzało mu się zważyć w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Plus za wygodne opakowanie z lusterkiem. Wydajność bez zarzutu.

Ilość zużytych opakowań: 2: Light/Medium

EKSTRA !!!

Dziewczyny, uzywałam tego pudru nie raz, przekonałam sie, że jest naprawdę świetny!! Mam BARDZO tłustą cerę i nie spotkałam jeszcze produktu, który by tak świetnie matował moją nieznośną skórę !! Moja radość niestety skończyła się, kiedy wycofano go z oferty oriflame.. Widzę recenzje z marca tego roku, więc BŁAGAM dziewczyny, dajcie mi namiary na kogoś u kogo można jeszcze kupic ten puder ! BARDZO MI ZALEŻY !! Dziękuje i pozdrawiam :* Liczę na was :*

Używam tego produktu od:2007

szukam dalej

kupilam go jakis czas temu jak nie mialam pieniazkow i w sumie jest ok bo ladnie stapia sie ze skora, rzeczywiscie mozna uzywac na krem ale nie matuje na dlugo (moj nos swieci sie juz po 2h), dosc wydajny fajne opakowanie a mi zlaezalo na zmatowieniu strefy T wiec dlatego 3 gwiazdki

Używam tego produktu od:2008

ŚWIETNY

świetny puder w kompakcie . cudownie matuje :-)przeznaczony dla osób które mają tłustą cerę w strefie T :-) potrafi utrzymać się na twarzy przez cały dzień . idealny na podkład w kremie i sam. dopasowuje się do koloru skóry:-) jednym słowem kosmetyk wszech czasów:-):-)

Używam tego produktu od:3lat

Moja tajna broń

Jestem posiadaczką odcienia najjaśniejszego, nakładam go pędzlem (gąbeczki przenoszą bakterie), gąbeczkę traktuję jako"ochraniacz", ponieważ noszę go zawsze przy sobie i bardzo nie chcę żeby się pokruszył.
Moje spostrzeżenia:
- bardzo wydajny (przy nakładaniu pędzlem - myślę, że gdy używa się gąbeczki, to dużo kosmetyku się marnuje, ponieważ zostaje na niej)
- naprawdę dobrze matuje (nie używam go tylko w największe upały)
- wyrównuje koloryt skóry (ja mam ogromne rumieńce, a on je dość dobrze matuje, nawet bez korektora)
- nie zatyka porów
- zimą stanowi dodatkową warstwę ochronną, ale ze względu na zimny odcień warto go ożywić różem

Uwagi: bardziej podobało mi poprzednie, matowe opakowanie. To nowe (bardziej obłe i błyszczące) ma chyba być w zamyśle bardziej eleganckie... Hmm, sama nie wiem.

Ogólnie jest to mój ukochany kosmetyk! Nie maluję się prawie wcale - tylko puder i tusz do rzęs - a mimo to, jestem od niego uzależniona. Wszystko wskazuje na to, że na długo. ;-)

Super!

Zacznę od wyglądu.
Ładne, skromne pudełeczko, lusterko, ładna i miła gąbka:)

Puder matuje na długo, nie widac go na twarzy, nie wchodzi w pory, twarz po jego użyciu jest miła.. Taka delikatna:)

Napewno kupię ponownie.
Aha. Puder jest bardzo wydajny. Mam go pare miesięcy póki co.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

=)

Super puderek naprawdę. Mam problem ze swiecącą cerą i szukalam czegoś co ujarzmiloby ją na dłuższy czas jednak bez zadowalających skutków. Po wczesniejszych pudrach skora wygladala ladnie przez godzinę a nie tego oczekiwałam. Na szczęscie skusilam się na ten puderek. Ma bardzo ładne, proste opakowanie, ktore się nie niszczy tak jak np moj loreal wczesniejszy. Gąbeczka jest przyjemna i gladka. Puder jest doskonale zmielony i niewidoczny na twarzy. Matuje naprawde na dlugo=) teraz juz nie boję sie spojrzec w lustro kilka godzin po wyjsciu z domu, tak jak kiedys gdy po tym czasie skora sie swiecila i prezentowala okropne przebarwienia. Uzywam ciemniejszego odcienia. A i jeszcze jest wydajny. Używam tego produktu od:2 miesięcy

edit:
znalazlam lepszy

Bez rewelacji

Kupiłam ten puder pod wpływem dobrej oceny na Wizażu, ale jak to zwykle bywa, co takie dobre dla innych, wcale nie musi być dobre dla mnie.
Puder może być, ale bez jakichś szczególnych zachwytów. Matuje, ale nie na długo, bo czoło zaraz znowu się niestety świeci.
To, co mi się w nim podoba, to kolor - taki chłodny odcień beżu. Przyjemnie się do używa, gąbeczka jest aksamitnie miła i puder też.
Ale nie podoba mi opakowanie - kwadratowe i w smutnym kolorze i to, że nie ma oddzielenia gąbki od pudru, co akurat w przypadku pudru matującego przydałoby się.
Więcej go nie kupię, bo nie zauważyłam zeby zmniejszał błyszczenie się skóry, ale wypróbować można.

Używam tego produktu od: ponad rok