Nivea, Beaute, Stay Real

Nivea, Beaute, Stay Real

Podkład typu long-lasting, dopasowujący się do koloru cery. Rozjaśnia niedoskonałości. Wstrząsa się go przed użyciem, jest we flakonie z korkiem (do korka przymocowana jest szpatułka, którą nabiera się puder). Na razie niedostępny w Polsce.

Stay real w 100%

No właśnie. Nakładając podkład jednak nie chcę być w 100% real - moim celem jest ukrycie tego i owego, wyrównanie kolorytu cery itp. Niestety tego efektu nie uzyskuję stosując ten podkład. Jedynym i największym minusem jest to, że po prostu nie kryje. Ma wspaniały zapach, konsystencję, opakowanie i wydajność, ale dla mnie podkład to przede wszystkim krycie i tu Nivea zawodzi na pełnej linii. Jest genialny dla osób z idealną cerą, bez wyprysków itp. po to aby nadać lekki koloryt.

Popełniłam duży błąd pisząc powyższą recenzję. Wiem już, że na mojej twarzy (nie)stety najlepiej sprawdza się podkład kryjący, tak więc zakup tego powyższego nie miał u mnie prawa się sprawdzic. Dlatego podwyższam moją ocenę - producent faktycznie spełnia swoje obietnice, a już sama nazwa "stay real" nie obiecuje krycia. Jak już wcześniej wspomniałam podkład ma wspaniałą konsystencję i zapach, nie ciemnieje, rewelacyjnie się rozprowadza, daje uczucie nawilżenia itd., jedynym minusem dla mnie był brak krycia, czego nie powinnam się spodziewac po takim typie podkładu. Tak więc przyznaję się do błędu i zwiększam ilosc gwiazdek.

dobry.

kupiłam ten produkt w Gdańsku, wraz z tuszem tej samej firmy, na stoisku z zagranicznymi kosmetykami kilka lat temu. Podkład starczył mi na około pół roku - był bardzo wydajny, świetnie utrzymywał się na twarzy. Nie był mocno kryjący, przynajmniej ja tego krycia nie zauważyłam. Poza tym miał świetne właściwości nawilzające. bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Co kto lubi....

Polecam ten produkt dla kogoś kto nie ma problemów z cerą i nie potrzebuje silnego krycia. Rzeczywiście podkład łatwo stapia się ze skórą, ale mam wrażenie że po przypudrowaniu ( Clinique Blended Face ) troszke ciemnieje. Minusik za trwałaść. Po paru godzinkach (4-5) znika bez śladu. Bardzo płynny przez to łatwy przy używaniu. Zapaszek średni ( dla mnie zapach jest bardzo ważny ;) ).

taki średniaczek

podkład średni,
zalety:
ładnie dopasowuje sie do odcienia skóry, wygląda naturalnie,
lekko rozswietla, nawilża
wady:
konieczne jest przypudrowanie,
czasami, zalerzy od dnia podkład schodzi, warzy się na twarzy, tworza sie nieestetyczne plamy,
wchodzi w pory
tepy w nakładaniu,
ogólnie podkład nie jest zły, ladnie, naturalnie wyglada na twarzy, tylko szukam odpowiedniego kremu pod niego, trzeba stosowac moim zdaniem nawilazjacy oraz jednoczesnie matujacy,
nie kupie go ponownie, poniewaz od podkladu wymagam zdecydowanie wiecej, niz ladna skora tylko do paru godz od nalozenia

Używam tego produktu od:2msc
Ilość zużytych opakowań; niewiele

rewelacja!

Skusiłam sie na podkład z nivea i nie żałuję, mam cere tłustą ale po nim się nie błyszczę. Jest lekki wspaniale sie rozprowadza nie robiąc żanych plam czy smug nie trzeba sie przykład do tego i właściwie lusterko nie jest potrzebne. Nie widać go na twarzy tak jak inne podkłady, zupełnie jak bym nałozyła krem. Uzywam koloru 07 carmel i wbrew pozorom po nałożeniu wcale nie jest ciemny, posiadam wersje z popką. Mimo że nie jest dostepny na polskim rynku kupię go z pewnością ponownie gdyż mieszkam w mieście przygranicznym i stanowi to dla mnie żadnego problemu. W Niemczech on kosztuje prawie 14 euro. Naprawde godny polecenia

Używam tego produktu od: kilka dni

naturalny efekt

moim zdaniem jest do bardzo dobry produkt. Daje naturalny efekt, o który mi chodziło. Nie widać go na twarzy, ładnie wyrównuje koloryt, jest lekki, w sam raz na cieplejsze dni. Jestem bardzo wyczulona na podkłady tworzące maskę - nie cierpię jeśli chociaż w małym stopniu widać podkład na skórze lub gdy osiada on w porach. Stay Real mogę śmiało polecić kobietom, które nie mają wiele do ukrycia (ze względu na jego średnie krycie) i które szukają naturalnego efektu.Ładnie trzyma się na twarzy,po przypudrowaniu sypkim pudrem długo się utrzymuje. Mam skórę mieszaną, mocno przetłuszczającą się i dlatego cięższe podkłady po prostu z niej spływają i dają koszmarny efekt. a po Stay real twarz wygląda na nawilżoną i wypoczętą :) Jednym słowem daje cudowny efekt zrelaksowanej, rozświetlonej skóry (ale nie ma żadnych drobinek itp). Nie wiem czy go jeszcze kupię, ponieważ nie ma go niestety w polskich sklepach, jednak jest bardzo wydajny i na długo jeszcze wystarczy mi buteleczka kupiona przed kilkoma miesiącami.

średniawka...

Podklad jest tłusty, zapycha pory takie pomieszanie dobrego podkladu z tanim za 3 zl... jest ciezki.

Ma niewygodny aplikator, zbiera sie na nim za duzo podkladu i splywa plamiac ubrania.

Zeby osiagnac jakis wizualny efekt trzeba go duzo nalozyc.

Zima moze sie sprawdzic, ale odradzam na upaly.

Srednio trwaly

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

zapychacz !!!!!!

Mam odcień 04 sand

szklane opakowanie z pompką

ładny, łagodny zapach

podkład kryje bardzo słabo, srednio wyrównuje koloryt. Ładnie nawilża.Jak dla mnie jest to raczej krem tonujacy.

Strasznie zapycha i powoduje powstawanie wyprysków :(

Na razie przerwałam stosowanie. Być moze za jakis czas dam mu druga szansę

Używam tego produktu od:3 tyg

e =/

Nie dla mnie.
W ogole go nie widac to fakt w ogole a w ogole - nic a nic 0 koloru chociaz ryjek mam bardzo jasny a odcien Nude to powinnien byc jakis odcien ciemniejszy nic nie widac =/ fajnie sie rozprowadza,ladnie pachnie,masz go na buzi zmywasz a ona jest super miekka jak po kremie,super wydajny.
Ale! Nie widze go w ogole na buzi nie daje mi zadnego spektakularnego efektu-no moze wygladzil troszke ale jak bylo tak jest =/ rozczarowalam sie a moze to tylko ja taka kosmiczna jestem i tylko mi on nie pasuje a szkoda bo to mial byc to juz moj od wiekow szukany sepcjalny na codzien specyfik i figa =/ mam juz dosc szukania heh =(Używam tego produktu od:kilkunastu dni

REWELACJA !!!

Najlepszy podkład jaki w życiu miałam! Świetnie kryje ale nie tworzy maski, bardzo ładnie stapia się ze skórą, tak iż go nie widać, nic a nic. Bardzo lekki i niezapychający!
Mam wersję z pompką, która bardzo ułatwia aplikację i dzięki której podkład nie gęstnieje.
Dla mnie najlepszy!!!!!! jak na razie mój nr 1 a wcale nie za kosmiczne pieniądze!
POLECAM!
Ilość zużytych opakowań: 1/2

rewelacja

uzywam tego kosmetyku od roku, do makijazy w swoim salonie.Jest rewelacyjny ,ma jednak wade... jedyna wada wedlug mnie jest niedostepnosc tego produktu w Polsce...

Używam tego produktu od:roku

re-we-la-cja!

1.wygląda supernaturalnie
2.w połączeniu z korektorem (w przypadku bardziej widocznych "ekscesow") daje efekt czystej cery
3.dzieki odcieniowi apricot buzia wyglada na zdrowo opaloną
4.skóra jest gładka i matowa przed długi dzień
5.nie przeszkadza mu woda-spływa po nim jak po kaczce :)
6.bardzo ładnie pachnie :)
7.zauważyłam dwie wady:
-na początku trudno się aplikuje, dopiero po wypróbowaniu paru manewrów w nakładaniu uzyskałam równomierny kolor
-niedostępny w Polsce :(

Po pewnym czasie odbieram mu gwiazdki za to, że nie używany przez jakiś czas zmienił kolor.

Używam tego produktu od:pół roku