Balneum, Intensiv, Creme

Balneum, Intensiv, Creme

Krem Balneum Intensiv jest to emulsja typu olej w wodzie, o wysokiej zawartości lipidów, przeznaczona do dermatologicznej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Wykazuje działanie intensywnie natłuszczające i nawilżające skórę i przeznaczony jest do pielegnacji niedużych powierzchni ciała, np. twarzy i rąk.
Krem Balneum Intensiv odbudowując warstwę ochronną skóry, przywraca jej naturalną funkcję.
Nie zawiera substancji zapachowych, konserwujących ani barwników.
Krem polecany szczególnie do skóry wrażliwej.

Mój KWC

Kolejny kosmetyk kupiony z nadzieją, że poradzi sobie z moją suchą łuszczącą się skórą dłoni. Przetestowałam wszystko. Od Nivea Ziaja przez Neutrogena, La Roche-Posay, Vichy, Keranorm, Lipobase, Oillian itd.
\\n
\\nWszystkie stosowałam odpowiednio długo, by stwierdzić, że pomimo regularnego stosowania nawet po każdym myciu rąk, wypłukiwały się i tak na okrągło.
\\n
\\nOdkryłam Balneum i już nigdy go nie opuszcze:).
\\nPLUSY:
\\n- wspaniale nawilża
\\n- pozostawia warstewkę po umyciu rąk
\\n- pachnie delikatnie słodko
\\n- łatwo się wyciska
\\n- jest wydajny
\\n- rewelacyjnie natłuszcza skórki wokół paznokci
\\n- dobrze się rozprowadza, nie jest tłusty
\\n- niedrogi
\\n
\\nOd kiedy go stosuje przestałam drapać skórki, i paznokcie wyglądają na zadbane. Pozbyłam się dyskomfortu podczas pracy papierkowej.
\\n
\\nI największa korzyść. Codzienny maniciure ma w końcu przełożenie na wygląd dłoni.
\\n
\\nNie zamienię go na żaden inny, bo minusów nie znajduje:).
\\n
\\nPlecam osobom mającym problem z suchą i sztywną skórą dłoni.

Dobry

Krem jak na produkt apteczny nie jest drogi i okazuje się być wydajny. Poza tym nie ma zapachu i nie ma problemu z jego aplikacją. Krem jest półtłusty więc po jego zastosowaniu trzeba chwilę odczekać nim się wchłonie. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i ma ładniejszy koloryt.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Idzie ku dobremu

To mi się spodobało:
- dobrze się rozprowadza
- ładnie się wchłania /w moim przypadku: zwłaszcza przy nałożeniu na ciepłą skóre, np po kąpieli, parówce/
- często zakażam skórę / dotykam twarzy, rozdrapuje zmiany ; nawet mimowolnie/ - tu mam wrażene że twarz jest \\\'w płaszczyku\\\' - zmiany rzadziej powstają
- gładsza skóra
- porządne nawilżenie
- wydajny

Mogło by być lepiej:
- krem ma specyficzny zapach, który na szczeście z czasem zanika
- nie sprawdził się pod makijaż
Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Odkrycie roku!

Dostałam parę próbek i od już od pierwszego użycia wiem, że kupię i to chyba nie jedno opakowanie :)
Świetny krem - można go stosować na noc jak i na dzień
Cudownie wygładza buźkę
Rewelacyjny!
KOI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podrażniłam sobie buzię a on załatwił to w jedną noc :P
Jest dość tłusty ale szybko się wchłania i mam wrażenie, że mnie uspokaja :)
Naprawdę warto :)
Pierwszy krem, który mi pasuje w 100%, bo z reguły z jego poprzednikami coś było nie tak.
Ten chyba jest bez wad.
Świetny!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek, jak wykończę je lecę po krem :)

Bardzo Dobry!!

Przez przypadek w jednym z hipermarketów kupiłam mojej 5-miesięcznej córeczce krem nawilżający z serii Balneum Baby, zaczełam jej podkradać i okazało się że zarówno dla mnie jak i dla niej okazał się doskonały! Dlatego szukałam go na Wizażu. Wpisałam Balneum i wyszukałam krem tej firmy z serii Intensive. zachęcona opinią poprzedniczki, kupiłam go w aptece za ok.26 zł i okazał się strzałem w 10! Stosuje go na noc i w połączeniu z Clerasilem, do mycia twarzy poradził on sobie z moją problematyczną i wrażliwą skórą. Clerasil niszczy bakterie, krem doskonale nawilża! Jedyny minus to to że jest tłusty, jednak w nocy mi to nie przeszkadza! POLECAM !!:):)

Ach, co za ulga!...

Przesuszona słońcem skóra oraz podrażnienia wywołane żelem do twarzy... Co za dyskomfort! W takich przypadkach nie pomagają mi żadne kremy z najwyższych nawet półek drogerii. Tak było i tym razem. Prawdziwym ukojeniem dla mojej odwodnionej i przewrażliwionej skóry okazał się krem z apteki. Balneum Intensiv działa już od pierwszego użycia. Wspaniale nawilża, natłuszcza i koi. Świetnie sprawdza się też jako krem do rąk czy stóp. Bardzo skuteczny i wydajny preparat. Wygodna tuba umożliwia łatwą aplikację. Same plusy? Na to wygląda. Dla mnie to numer jeden w kategorii "pomoc natychmiastowa". Szkoda tylko, że odkryłam go dopiero teraz. Lepiej jednak późno niż wcale. Polecam.