Sunsilk, Kręcone włosy, Delikatna pianka

Sunsilk, Kręcone włosy, Delikatna pianka

Pianka jest przeznaczona dla włosów falowanych lub kręconych. Podkreśla skręt włosa, nie klei się, zapobiega puszeniu.

Cena: ok. 12zł / 200ml

Cudo

To było moje cudo, uwielbiałam tą piankę, mam proste włosy i w wakacje od razu po umyciu używałam na nich tej pianki, miałam piekne poskręcane ale nie posklejane loki i fale :) Pamiętam jej miły zapach, była świetna. Chyba niestety przestali ją produkować...a z chęcią bym kupiła.

Używam tego produktu od: Uzywałam pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Idealny do kręconych włosów

Jak w opisie jest "do kręconych włosów" a nie że "skręca proste włosy". Nie można oczekiwać cudów że zrobi z typowo oklapniętych-burzę loków!

To jest jedna z najlepszych pianek z jakimi miałam do czynienia.
Pozostałych sprawiają że mam efekt posklejanych włosów, natomiast ta pianka podkreślała moje loki.
I tutaj brawa dla niej.

Sama mam włosy z bardzo dużą tendencją do "owieczki", więc to czego ja potrzebuję to żeby mi się nie puszyły oraz żeby zwiększyć efekt skrętów.

Niestety ostatnio nie mogę znaleźć tej pianki, w Rossmanie, w Realu i Naturze ich nie widzę...
Ja nie wiem - mam pecha! ;>Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele :]

Jak dla mnie jest super :)

ja na nia natrafilam przypadkiem mam wlosy krecone ale je prostuje ale czasme sie lapie lenia to uzywam tej pianki jest lekka i niezykle fajna lubie ja i dlatego daje 4 * gwiazdeczki :D

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:duuuzzzOOoooo

Nie skręca :(

Z doświadczenia wiem, że pianki do włosów kręconych lubią je sklejać. Ta tego nie robi ale... w ogóle nie skręca włosów, za co z upodobaniem obciąża i przetłuszcza. Mam prawie całe opakowanie bo po prostu nie chce mi się jej stosować. Naprawdę nie wiem do jakich ona jest włosów.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Kiepska

Ta pianka jest baaardzo lekka, nawet za lekka. I w ogóle nie wspomaga skrętu. Ale fakt, włosów nie skleja.
Chociaż moje włosy są falowane, może na mocno skręcone loki ta pianka podziała lepiej.

Używam tego produktu od: W zeszłe wakacje użyłam tej pianki jak zabrakło mojego Sunsilka w sklepie.

Git;)

Muszę uzywać czegoś do wygładzania loków i akurat trafiłam na tą piankę. Fajna, nie skleja włosów, lekka. Z czystym sumieniem daję 4*. Na 5 nie zasłużyła bo nie jest rewelacyjna (przede wszystkim nie sprawia że włosy są jakoś strasznie mocniej pokręcone ;))

Używam tego produktu od:półroku

fajna

ooo przegladajac na KWC kosmetyki do pielegnacji wlosow kreconych natrafilam na ta oto pianke...:D calkowicie o niej zapomnialam... z tego co pamietam bylam zadowolona z niej bo nie obciazala i nie sklejala wlosow...i raczej na dlugo mi starczyla...:D chyba sie po nia wybiore:) z czystym sumieniem daje 4 gwiazdki:)

Używam tego produktu od: dawno temu; mam zamiar kupic

ujdzie, ale....

no właśnie ujdzie ale dostaje tylko dwie gwiazdki za to że ona podkreśla skrętu, a już na pewno nie przyczynia się by włosy się bardziej kręciły... ot taka zwykła pianka. producent dał tylko ładną nazwę by nas zachęcić do zakupu :P

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Dobra

Pianka ma ładny zapach. Jednak po jej zastosowaniu trzeba często myć czupryne, bo przetłuszcza włosy. Loki po rozczesaniu stają się sianowate i suche. Stosuje wiec dodatkowo szampon nawilzajacy, mimo iz pianki nieużywam codziennie. Plus - po piance fale/loki układają się lepiej i nie są takie niesforne ;)

Używam tego produktu od: długooo
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4?

Taki sobie.

Kupiłam tą piankę,żeby stworzyć z prostych włosów fale.
I udało się!
Wprawdzie przy długim procesie ułożenia fryzury,ale jednak.
Szkoda tylko,że minimalnie się po tej piance przetłuszczały mi włosy.
Jednak ja i moja mama byłyśmy zadowolone.
Teraz już nie używam,bo wolę nie obciążać włosów.
Ale ogólnie polecam. :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie spełnila moich oczekiwań

Kupiłam piankę, już ze 4 miesiace temu i nadal mam parawie całe opakowanie, bo nie odpowidał mi ten produkt. Nie widziałam róznicy z piankami, które nie byly specjalnie przeznaczone do kręconych włosów. Po użyciu miałam wrażenie, ze mam obiązone włosy, nie widziałam podkreślenia skrętu loków, wydawało mi sie też ze zaraz po zastosowaniu są strasznie posklejane, chociaż ten efekt po czasie powoli znikał. Uważam ze w tej cenie, albo niewiele dokładajac można kupic coś lepszego, bo ta pianka zdecydowanie nie spełniła moich oczekiwań. Jedyny jej plus to ładny zapach i rózowe opakowanie :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

najbardziej w tej piance podoba mi sie zapach. Przy dłuzszym stosowaniu troche wysusza jak kazda pianka zresztą. Pozatym jest ne trwała trzyma góra pół dnia. Włosy po niej ładnie lśnią Mam ta pianke od dwóch miesiecy jest juz na wyczerpaniu, od niedawna zamiast pianki wylatuje woda O_o.

Używam tego produktu od:2 mies.