Soraya, Care & Control Antybakteryjna, Krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe

Krem dzięki zawartości wyciągu z Siegesbiecka orientalis (Darutozyd) wspomaga cykl odnowy naskórka, poprawiając jego strukturę i przyspieszając proces regeneracji.Redukuje widoczność blizn i zmian potrądzikowych poprzez wygładzenie i poprawę kolorytu skóry, wspomaga proces gojenia istniejących zmian i stanów zapalnych. Łagodzi objawy łojotoku, poprzez regulację pracy gruczołów łojowych pozostawiając skórę matową i doskonale nawilżoną, hamuje rozwój bakterii, ograniczając powstawanie nowych wyprysków, jednocześnie nie naruszając właściwego odczynu PH. Zawiera również innowacyjny składnik Acnacidol - substancję regulująca wydzielanie sebum oraz działającą antybakteryjnie głównie na rozwój beztlenowych bakterii Propionibacterium acnes, które to mogą prowadzić do powstawania zmian zapalnych. Jednocześnie Acnacidol chroni naturalną florę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania skóry.

nigdy wiecej :(

a takie wiazalam z nim nadzieje.. zawiodl na calej linii :(
zalety:
+ fajne i ladne opakowanie z pompka :)
+ wydajny

minusy:
- smierdzi jak cif jakis czy cos
- nie matuje, lecz natluszcza
- nie redukuje blizn i zmian, a co wiecej
- mam po nim taki wysyp pryszczy jakiego od 3 lat nie mialam!! cale czolo w wulkanach [a ostatnio czolo mialam naprawde idealnie gladkie :(] i nie tylko czolo. jestem zalamana bo teraz od nowa musze z tym walczyc i zakrywac grzywka :(
- cena za wysoka jak na taki szajs

na poczatku myslalam, ze moze to nie on i nadal go stosowalam.. ale teraz wiem, ze to przez niego :( od dzis go odstawiam i staram sie ratowac swoja skore. moze moj TŻ sprobuje, zobaczymy jak na nim podziala. jak nie, to oddam mamie, bo jej pasowalo ze jest "lekki".

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do konca

Taki sobie

plusy:
+ przyjemny zapach
+ daje uczucie chłodzenia

minusy:
- słabo nawilża
- nie redukuje zmian trądzikowych

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niewydajny
- trudno wydobyć resztki produktu
- nieporęczne opakowanie
- słaba dostępność
- trochę zbyt drogi

Warty uwagi

Krem przyjemny o lekkiej konsystencji. Nadaje się do tłustej cery z tendencją do przesuszania. Niestety nie robi nic z bliznami. Jest bardzo wydajny. Szczerze go polecam do wypróbowania dla osób z cerą problematyczną.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Nie zrobił mi krzywdy

Muszę zaznaczyć, że sama tego kremu nie kupiłam tylko dostałam w spadku. Nie jestem młódką jak również nie mam wielu zmian potrądzikowych.
Krem od razu przeznaczyłam do stosowania na dzień, na noc za słabo nawilżał. W porannej pielęgnacji sprawdził się dość dobrze, co było dla mnie zaskoczeniem. Ciężko trafić z kremem, który nie będzie powodował powstawania nowych ognisk AZS a ten był ok. Nie zapychał i nie sprawiał przesuszenia. Nie pozostawiał tłustej warstwy. Nawilżenie w ciągu dnia było na przyzwoitym poziomie. Nie zauważyłam rozjaśnienia istniejących blizn. Bardzo przyjemne opakowanie, które pozwala wykorzystać krem do samego końca. W razie kryzysu być może bym go kupiła.

Używam tego produktu od: Używałam wiosną

średniak

Mam bardzo dużo blizn potrądzikowych, więc skusiłam się. Nie zdziałał nic w tym kierunku.
Nie oceniam go jednak nisko, bo nie wysuszył mojej bardzo suchej skóry jeszcze bardziej. A tak zazwyczaj na moją cerę działają kremy na blizny.
Pasował mi w nim też zapach. Ładny, łagodny.
Opakowanie z pompką też oceniam pozytywnie. Pompka dobrze "wyciąga" krem.
Cena nie jest wysoka, bo krem starcza na długo.
Oceniam na trzy gwiazdki, bo pomimo, że swojego działania redukującego blizny nie spełnia, to całkiem nieźle sprawuje się jako krem nawilżający.

Używam tego produktu od: użyłam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Idealny

Od już kilku lat mam przewlekłe problemy trądzikowe. Próbowałam różnych maseczek, toników, żelów, preparatów punktowych itp. ale zawsze po jakimś czasie moja skóra uodparniała się na działania danego specyfiku.
\\nPlusy: - Przestępna cena (wydaje mi się, że 10zł za bardzo wydajny i efektowny krem to nie jest wygórowana cena)
\\n- Jak wspomniałam, jest bardzo wydajny :)
\\n- Ma piękny zapach :3
\\n- Nie zatyka porów
\\n- Bardzo szybko się wchłania i nie tworzy efektu "tłustej maski".
\\n- Ładnie odżywił moją skórę :3
\\n- Odkąd go używam nie zauważyłam, żeby wyskoczył mi choć jeden uporczywy nieprzyjaciel! :D
\\nŻadnych minusów nie dostrzegłam. Polecam każdemu wypróbowanie tego produktu, bo warto :)

to był mój hit do czasu

krem kupiłam w połowie sierpnia w cenie 12,99.
Jako przykład dorosłej małolaty (27 lat i problemy z pryszczami) oceniam ten produkt na 4 hmmm no może nawet z plusem!!!
przez pierwszy tydzień nie działo sę nic, w trakcie drugiego moja twarz (szara i zmęczona) pojaśniała. Zauwazyłam mniej plamek, przebarwień i co najważniejsze pryszczy!!!! Używałam go najpierw tylko na noc, potem tylko rano i tak na zmianę. Ten cud stan trwał przez około miesiąc... potem moja cera się na niego uodporniła. Pojawiły się wysyp, a moja rozjaśniona twarz znowu przybrała ziemisty kolor. Odstawiłam go i zmieniłam kosmetyk. Może jak cera odpocznie to znowu go przyjmie tak radośnie jak wczęśniej.
Jeśli chodzi o opakowanie - to jest fantastyczne. Pomysł z pomką - super sprawa!!!
Minusem jest brak przejrzystosci opakowania - nie wiem ile mi zostało, ale i tak uważam, ze produkt jest mega wydajny. Wiem, ze cały czas tam jeszcze coś jest.
Inną istotną rzeczą jest to, ze mnie nie zapchał!!! i nie uczulił/podrażnił. Cera była w naprawdę dobrej kondycji;-)
wrócę do niego, ale dopiero za jakiś czas

Używam tego produktu od: od sierpnia

Ulubiony krem na noc

Ten krem towarzyszy mi od kilku lat i jestem niezmiennie zadowolona. Bardzo dobrze nawilża cerę, pomaga w walce z trądzikiem (po tych kilku latach już mam unormowaną sytuację), nigdy mnie nie zapchał i nie podrażnił.
Ma bardzo wygodne opakowanie - pompka dozuje odpowiednią porcję na pokremowanie całej twarzy.
Używam raczej na noc, krem nie matuje zbytnio, nie nadaje się raczej pod makijaż.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

B. dobry

Zyżyłam już 2 albo 3 opakowania kremu, więc to o czymś świadczy...ale do rzeczy:

Jest to mój ulubiony krem, wszystkie inne badziewia albo nic nie robią, albo potęgują problemy (cera tłusta, święcąca się z lekkim, ale widocznym trądzikiem).

Soraya niby taka niepozorna... ale bardzo ładnie nawilża, konsystencja, lekkość kremu, zapach, wchłanianie- wszystko na plus. Może nie jest matująca, ale na pewno nie powoduje, że twarz jest strasznie tłusta, klejąca i potwornie się świeci, jak przy większości kremów.

Duży plus za opakowanie z pompką, krem się nie marnuje i jest to higieniczne.

Muszę powiedzieć, że ilekroć kupię coś innego, wracam z podkulonym ogonem do Sorai, bo ona mi się zawsze sprawdza.

Jeśli chodzi o trądzik i likwidowanie blizn... Ja widzę przy codziennym stosowaniu, że krem ładnie uspokaja wszystkie zmiany, nie powoduje zapychania i nowych wyprysków. Troszkę przyspiesza zanikanie blizn, nic spektakularnego, ale to chyba logiczne, więc też na plus. Gorzej jak ktoś ma tak jak ja i ciągle ten delikatny trądzik jednak jest co równa się ciągłym śladom.

Bardzo bardzo polecam, przynajmniej spróbować, jeśli tak jak ja chcecie coś do codziennej pielęgnaci, żeby spełniał podstawowe oczekiwania, bo ja osobiście nienawidze, jeśli krem powoduje pogorszenie cery ;/ i tylko denerwuje, zamiast cieszyć się dbaniem o skórę. :))

Jedynymi minusami mogą być:
-to że mam obsesje i nigdy nie kupuje tego kremu pod rząd, bo boje się że skóra się przyzwyczai i krem przestanie tak dobrze działać (dlatego szukam drugiego takiego ideału, żeby używać naprzemiennie) :P
-pojemniczek mógłby być przeźroczysty żeby było widać ile jest jeszcze kremu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, długi czas
Ilość zużytych opakowań: 2/3

Zwykły krem nawilżający

Jak dla mnie nie spełnia żadnych obietnic producenta. W ogóle nie matował, leciutko nawilżał, nie rozjaśniał ani nie redukował śladów po trądziku.
Jedyny plus to miły zapach.

Ogólnie rzecz biorąc: nie dla mnie, tylko dla mało wymagających cer.
Nie spisał się .

Chyba nie kupię go ponownie.
Szkoda na niego pieniędzy, a są lepsze i tańsze produkty.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Sama nie wiem

Niestety nie zdziałał absolutnie nic jeśli chodzi o blizny potrądzikowe, ale w sumie nie spodziewałam się zbyt wiele po tej cenie. Stosuję ten krem pod makijaż, bardzo nawilża, zdarza się, ze gdy zbyt duzo go naloze to potem świecę się. Wygodne opakowanie, niestety mało wydajny

Dobrze nawilża

Krem jest ok. Potrzebowałam kremu, który przede wszystkim nawilży skórę, bo moja się bardzo złuszczała. Ten spełnił tą rolę. Nie za bardzo jednak nadawał się pod makijaż, bo po jakimś czasie skóra zaczynała się świecić, więc jako bazę nie polecam.
Poza tym konsystencja mi nie odpowiada - krem jest zbyt gęsty, przez co długo się wchłania i mam wrażenie że jest ciężki. Plus za pompkę - pozwala na zużycie całego kremu.

Na razie nie kupiłam go ponownie, bo szukam lżejszego kremu. Być może do niego wrócę jak cera będzie potrzebowała nawilżenia.

Używam tego produktu od: chyba ze 2 lata (z przerwami na inne kremy)

Niestety się zawiodłam..

Mam blizny potradzikowe i stosowalam ten preparat na poczatku walki z nimi. Niestety nie zauwazylam nawet minimalnej roznicy w wielkosci czy kolorze blizn. Za to nowe niespodzianki pojawialy sie rzadziej i mat zachowywal sie dluzej. Krem idealny pod makijaz, lekki, nietlusty.Za to daje 4. Polecam go stosowac wlasie pod makijaz dla osob z cera tradzikowa, ale na blizny raczej nie pomoze.