Oriflame, Colour, T-balance Foundation (podkład normalizujący)

Oriflame, Colour, T-balance Foundation (podkład normalizujący)

Podkład "rozpoznaje" potrzeby cery mieszanej - wysusza miejsca przetłuszczające się, a nawilża suche. Zapewnia matowy wygląd przez długi czas. Kompleks 3-PhytoActive nawilża i koi skórę. Filtry SPF 8 chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Najlepszy

Swietna gladka konsystencja, doskonale sie rozprowadza, nie zciera sie, nie brudzi ubrania, nie daje uczucia maski. Mam skore mieszana ze sklonnoscia do swiecenia, z tym produktem zapomnialam co to swieace czolo. Bardzo trwaly. Zapewnia mi piekna skore na caly dzien.
Moj nr 1

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

nic specjalnego

fluid na początku rozprowadzał się dobrze,lecz po kilku miesiącach jego konsystencja zmieniła się i podczas nakładania na twarz nierównomiernie się rozprowadzał,trochę wysuszyl mi niestety skórę,matował twarz na około 4 godziny.producent oferuje bogatą gamę odcieni także jasnych.

Używam tego produktu od:używalam przez 6miesięcy

hę?

Nie matuje- mam cerę mieszaną ze skłonnością do błyszczenia, nic nie zmienił.
Nie kryje- wszelkie niedoskonalości zostały wręcz "wystawione" na światło dzienne.
Normalizuje? ale właściwie co takiego? może coś, o czym nie wiem, albo działa od środka..
Jeśli nie "wstrzelisz" się z odcieniem to już tragedia, właściwie w ogóle się nie dostosowuje do koloru cery.

Używam tego produktu od: miał miesięczny czas ochronny
Ilość zużytych opakowań: 1/10

bardzo dobry

Podkład faktycznie matuje na bardzo długo. Wystarczy jedna poprawka pudrem matujacym w ciągu dnia i wygląda się ok. Piękny zapach podkładu. Trzeba tylko sporo wprawy, żeby dobrze rozprowadzić kosmetyk na twarzy. Ładna gama kolorystyczna podkładu. Nestety ja wybrałam chyba odrobinę za ciemny dla siebie na zimę. Mam natural beige, ale myślę że latem będzie w sam raz. Podkład nie ściera się przez długi czas. W mojej ocenie naprawdę godny polecenia dla osób z cerą mieszaną.

jak dla mnie bomba;)

mam cere mieszaną i dość trudno jest mi dobrać odpowiedni podkład a ten się na prawdę sprawdził;)
bardzo długo utrzymuje skórę matową- praktycznie cały dzień nie mam problemu z jej przetłuszczaniem;)
nie robi maski lecz ładnie i bardzo równomiernie rozprowadza się na buzi, wygląda ona wtedy bardzo świeżo;)
jak najbardziej polecam!!

Używam tego produktu od:2 lat

Mógłby być lepszy...

mam odcień porcelain... Jakby troche za jasny... Po jakimś czasie staje się gęsty i trudno go rozsmarować na twarzy... Ogólnie miałam z tym problem... :( Dosyć kryje niedoskonałości i normalnizuje... niestety po nałożeniu pudru sypkiego suche partie są bardzo widoczne... Ogólnie podkład może być, ale nadal szukam mojego KWC w tej dziedzinie... ;)

Na plus. Polecam:)

Zaczne od kolorów, najaśniejszy jest dla mnie idealny, zadna pomarańczowa maska.
Fakt że podkład ten wyrównuje koloryt:)
Kolejny plus to to że skóra jest matowa przez długi czas (nie potrzebuje pudru matującego) przy jednoczesnym nie wysuszaniu innych partii buźki. Czyli rewelka.
Kupiłam w promocji za 14 zł więc i cena jest plusem :)

No i minusy
-ostatnio zauważyłam, że troche ciemnieje. narazie nie wiem czemu ale może kiedyś wyjaśnie tą zagadkę;)
-prawie w ogole nie kryje potrzebuje korektora.

Nie mniej jednak POLECAM, udany produkt Oriflame-brawa szczególnie za kolorek dla bladzioszków :)

Używam tego produktu od:2mc
Ilość zużytych opakowań:1 i napewno nie ostatni :)

Obecnie mój nr 1

Mam mieszaną skórę, w szczególności szalejącą w strefie T. Podkład jest idealny dla mnie. Kolor ładnie stapia się ze skórą (mój odcień - porcelain), która po nałożeniu jest gładka. Dosyć dobrze maskuje niedoskonałości i przede wszystkim wspaniale matuje! Polecam osobom z szalejącą cerą ;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

naprawdę niezły :)

dobry, długo sie trzyma na mieszanej cerze, nie świeci się po kilku godzinach, pierwszy podkład który potrafił utrzymać moją cerę matową cały dzień. słabo kryje, owszem, ale to nie jest podkład od wszystkiego. jedyny minus - trzeba szybko rozprowadzać, bo straszne smugi się robią.

Używam tego produktu od:pół roku

fajny

Mam małe doświadczenie z podkładami ale ten przypadl mi do gustu. Moją buzię dość dobrze kryje dzięki czemu ma w miarę jednolity koloryt, matuje na kilka godzin ale od czego są pudry w kamieniu:-) w promocji nie jest drogi i mogę go osobiście polecić

Używam tego produktu od:1 mc

Niezły

Po eksperymentowaniu z innymi podkładami zawsze do niego wracam. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, dość dobrze matuje, przyjemnie pachnie. Niestety niedostatecznie kryje i łatwo się ściera. Nie wiem, czy jeszcze go kupię, ponieważ postanowiłam szukać ideału :) Kto wie, może znowu do niego wrócę?

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

kiepsko

Niestety,przeważaja minusy nad plusami:

- nie pomaga w kryciu niedoskonałości
- żadnego efektu normalizacji
- wałkuje się
- "wskakuje" w pory,co nieestetycznie wygląda

+ niezłe kolory
+ wygodna tubka ,dzięki czemu można zużyć kosmetyk do samego końca

Już więcej sie nie spotkamy.

Używam tego produktu od:używałam z 1,5roku temu