Oriflame, Colour, Aquasurge Foundation (podkład nawilżający)

Oriflame, Colour, Aquasurge Foundation (podkład nawilżający)

Do cery suchej i normalnej. Nadaje jej jednolity, równy odcień i intensywnie nawilża przez cały dzień. Zapewnia lekki/średni efekt kryjący. Fitry SPF 8 chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Kompleks 3-PhytoActive nawilża i koi skórę.

kiedyś był nawet dobry

Podkład ten dosyć dobrze nawilżał, miał fajną konsystencję. Tylko ,że ja wtedy akurat wybrałam za ciemny kolor. Trzymał się dosyć długo, nie zapychał.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 podkłady

Najlepszy!

Mój ulubiony! Kupiłam go 1 raz w promocji, zachęcona dobrymi opiniami wizażanek :) Na początku miałam najjaśniejszy odcień - jest na prawdę bardzo jasny, ale mam bladą skórę, więc było oki. Drugie opakowanie - odcień Natural Ivory jest jak najbardziej trafiony, świetnie dopasowuje się do cery, nie zamienię go na żaden inny podkład :) CUDOWNIE kryje wszelkie niedoskonałości cery, matuje, cera jest po nim tak idealna, jak z bajki :) Po jakimś czasie niestety tłuści mi się czoło i nos (sprawdziłam, zdarza się to tylko przy użyciu tego podkładu), ale jestem w stanie mu to wybaczyć :) Cena wysoka, ale warto czekać na promocje! Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od: Hmmm nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Dla mojej cery świetny

Używam tego podkładu na co dzień (na większe wyjścia mam Colorstay Revlona) i sprawdza się świetnie. Dobrze nawilża moją odwodnioną cerę, równomiernie się rozprowadza, nie tworzy maski, daje średni efekt kryjący, ładnie wyrównuje koloryt, twarz nim umalowana wygląda promiennie :), kolory są bardzo naturalne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Super!!!

-fajny zapach
-super nawilża
-nie tworzy "maski"
-łatwy do rozprowadzenia
-ładnie przystosowuje się do skóry
-świetny dla osób z suchą cerą
-wydajny

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

ok

Podkład bardzo podobny do pozostałych z tej serii, chociaż czasem mam wrażenie, że kryje trochę lepiej niż flawness i jest gęstszy. Nakłada sie łatwo, nie pozostawia smug. Ogólnie podkłady ori to taki mój standard. Zawsze wiem, że kolor porcelain będzie dobry, jakość produktu też.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

świetny!

nie rozumiem tych co mają pretensje,że nie kryje,ludzie ;/ nawet firma podkreslila ze srednio kryje,wiec nie jest on polecany do skory z przebarwieniami etc. ,natomiast jest doskonaly do cery suchej,czego dal dowod! nie potrzebuje fluidu matującego i zakrywającego wypryski,bo ich nie mam,ten fluid swietnie pasuje do mojej cery,nie tworzy maski,nawilza(naprawde) i fajnie sie rozprowadza :-) jest bardzo dobry,znalazlam swoj ideal :))................NIE TAKI IDEAL,ODEJMUJE 2 GWIAZDKI;/ NAWILZANIE BYLO TYLKO ZLUDZENIEM,MAM WRAZENIE ZE WYSUSZA. A CO NAJGORSZE-BAAAARDZO PODKRESLA SUCHOSC MOJEJ TWARZY! OKROPNIE! WAHAM SIE,CZY W OGOLE ZASLUGUJE NA 3 GWIAZDKI,ALE NIECH BEDZIE..Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koncze druga probke(saszetke)-nie potrzebuje duzej ilosci.

Zdecydowanie TAK !!!!!!!!!

Po wielu poszukiwaniach znów wróciłam do tego podkładu Oriflame;mam cerę mieszaną-suche policzki,kilka wyprysków,suche skórki w okolicach nosa-i przy tym wszystkim podkład świetnie wygląda na mojej twarzy.Utrzymuje sie cały dzień,nie używam do niego pudru-cera jest gładka,jednolita ,a po zmyciu-naprawdę nawilżona.Dla posiadaczek cer tłustych czy trądzikowych może faktycznie jest nieodpowiedni-ale dla tych ze skórą suchą czy mieszaną-moim zdaniem idealny.Obecnie używam koloru natural ivory,latem zamieniam go na natural beige.Gorąco polecam,za tę cenę jest wart wypróbowania!!

Używam tego produktu od:5 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:

jest bardzo dobry

Świetny podkład, spełnia obietnice producenta. Dobrze nawilża przez długi czas, utrzymuje się przez wiele godzin, ma ładny zapach, nie uczula, nie zapycha i nie podrażnia.Trochę słabo kryje, no ale od czego są korektory.Dla mnie bardzo dobry, polecam

Używam tego produktu od:2 mcy

bardzo dobry

Oceniam kolor natural ivory.
Plusy:
- nie zatyka porow
- nawilza - problemy z luszczaca sie skora po nalozeniu podkladu i pudru znikly
- nie tworzy smug
- nie ma potrzeby uzycia pudru
- dobrze stapia sie ze skora - nie jest widoczny
- nie tworzy maski
- srednio kryje (przy wiekszych niespodziankach konieczny korektor)
- zawiera filtry
- przyjemny, orzechowo-migdalowy zapach (taki kremowy, podobny do probiotycznego kremu dax c.)
- tani
Minusy:
- nietrwaly
- gesty
- "ciezki" do rozprowadzania

Używam tego produktu od: kilku tygodni

rozczarowanie

Zachęcona pozytywnymi recenzjami nabyłam, by się... rozczarowac. Słabo kryje chocby zaczerwieniona naturalnie skórę, nie mówiąc o powazniejszych niedoskonałosciach. Powoduje błyszczenie skóry nawet na suchych policzkach (mam skóre mieszaną)! Na plus niewątpliwie to, że długo sie trzyma, nie schodzi z twarzy, współpracuje z kremem, ma idealny dla mnie kolor. Ale tym, co sprawiło, że NAPRAWDĘ jestem rozczarowana, to grudki jak ziarenka piasku, które są w każdej porcji wyciśniętego podkładu i skutecznie psują nastrój podczas nakładania makijażu. Jestem na nie.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie

przyłączam się do zachwytów

Ten podkład naprawdę nadaje się do suchej cery!!!
NIe jest idealny ale w porównaniu z innymi prawie nie podkreśla suchych skórek , średnio kryje -ale ja i tak nie mogę używać podkłądów kryjących, ma piękny zapach i kolorki naprawdę jasne i bez różowego pigmentu. Z tego ostatniego powodu wymieniłam na niego Isa Dorę, w której wyglądałam, zwłaszcza ostatnio, jak świnka.
Co prawda porcelain jest za jasny a ivory za ciemny ale ponieważ cena jest śmieszna to kupiłam oba odcienie, mieszam je na dłoni i jestem zadowolona.
Co do trwałości - jest ok, u mnie jeśłi podkład z pudrem wytrzyma 8 godz. to jest ok.
Naprawdę polecam, nie mam mu w zasadzie nic do zarzucenia.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Pomyłka :/

Kupiłam ten podkład zachęcona zamieszczonymi tu recenzjami...no i trochę sie "przejechałam". Mam cerę trądzikową, ale nie przesadnie uciążliwą ;) Używałam w życiu wieeeeelu podkładów i po żadnym mnie nie opryszczało - ten podkład był pierwszym, który tego dokonał :] ale nie odpuściłam i powiem,że już po tygodniu przestało mnie opryszczać. Co nie zmienia faktu,że podkład jest okropny bo: 1)niewiele co kryje; 2)moje wcześniejsze podkłady miały to do siebie, że nawet jak się trochę "sfatygowały" to wystarczyło przypudrować się i wszystko było ok, a ten podkład jest jakiś dziwny...po 4 godzinach buzi robi się jakaś taka szarawa i nawet puder nie pomaga! Po prostu porażka z masakrą...
No ale cóż - może tylko moja skóra nie cierpi tego podkładu skoro pozostałe recenzje są nie najgorsze... Tak czy siak jeżeli macie wybór to radzę poszukać innego podkładu

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego :]