Soraya, Care & Control, Ekspresowy tonik antybakteryjny

Soraya, Care & Control, Ekspresowy tonik antybakteryjny

Ekspresowy tonik antybakteryjny głęboko wnika w pory skóry, oczyszcza je z kurzu i tłuszczu zapobiega rozwojowi stanów zapalnych i łagodzi istniejące podrażnienia. Pozostawia skórę świeżą, gładką i idealnie chronioną przed bakteriami.

nawet ok

Tego toniku uzywalam na samym poczatku mojej walki o piekna i zdrowa cere. Tonik pamiętam dobrze, ponieważ miał śliczny, owocowy zapach. Był bardzo wydajny i dobrze usuwal resztki makijazu. Po przemyciu nim trawzy inne kosmetyki takie jak krem dobrze sie wchlanialy. Plus za cene i dostepnosc.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu

Dobry ale nie KWC

:)ładny zapach trawy cytrynowej a nie kostki do WC
:)fajne małe poręczne opakowanie
:)dobra cena
:(ta "antybakteryjność" w żaden sposób nie wpływ na cerę trądzikową dlatego do takiej nie polecam raczej dla mieszanej
:)nie wysusza na wiór
:)dobrze odświeża
:)nie klei się

Taki produkt na trójkę:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nic specjalnego.

Tak, jak przedmówczyni używałam go dawno.
Nie działał w żaden widoczny sposób, może troszkę matował, ale też i wysuszał.
I koszmarnie pachniał cytrynowym odświeżaczem do WC!

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

Dobry .

Używałam go dawno, ale z tego co pamiętam to był dobry. najbardziej spodobał mi się zapach taki świeży, cytrusowy . trochę pomagał zwalczać wypryski i matować , ale nie były to spektakularne efekty . taki tonik po prostu .
chyba już go nie produkują, ale gdybym go znalazła może skusiłabym się na zakup go . :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

może być

Używałam go dawno. Zapach bardzo mi się podobał. Tonik był wydajny, tani.
Nie zauważyłam efektów redukowania pryszczy, ale nie powstawało dużo nowych także działał antybakteryjnie !

Używałam tego produktu : dawno temu

Taaaak

Najlepszy! Piekny zapach cytrysowy! Komfort w użyciu niesamowity, w końcu nie mam wrazenia, że to perfumowana woda... Oczyszcza pory- zniknęły mi zaskórniki, a co najważniejsze moja szara skóra jest na prawde rozświetlona

Brak -!

Używam tego produktu od:4miesiecy

Tonik...jak tonik

Naprawdę trudno ocenić mi ten tonik...mam cerę mieszaną, średnio odwodnioną, z rzadka coś tam mi wyskakuje, a najgorszą zmorą są czarne zaskórniki. Faktem jest, że tonik ten nie wyrządził mi żadnej krzywdy, nie podrażnił, nie uczulił, nie spowodował wysiewu jakichkolwiek niespodzianek; nie wysuszył skóry, ale też jakoś rewelacyjnie jej nie nawilżył. No i na pewno nie wnika w głąb porów, by je oczyścić, bo choć zużyłam dwie butelki tego toniku, to czarne punkty na mojej twarzy nawet nie drgnęły.
Jeśli mam być szczera, to lepiej wspominam tonik cytrynowy Sorai, przynajmniej rozjaśnił plamki potrądzikowe i wyrównał koloryt cery.

bardzo mocne 4+

POdejrzewam,że to własnie on przyczynił sie do znikniecia zaskórników na moim nosie!!!

Tonik ten jest świetny :
* bezalkoholowy
* wydajny
* dobrze oczyszcza
* nie wysusza

Zapach?prawda,podły,ale rewelacyjnemu działaniu zupełnie pomijam tę kwestię!

Może z czasem dopiszę jeszcze jedna gwiazdkę.

POLECAM !!!!!

Używam tego produktu od:3 m-cy

Gdyby nie zapach..

Dla mojej skóry był ciekawy:
- ładnie oczysczał
- nie napinał jej
- nie wyskakiwało mi dużo iespodzianek
- czasami traktowałam go , jako mleczko do demakijażu i ładnie sobie z tym radził :)
- skóra była gładka i nawilżona

Gdyby nie ten zapach na pewno bym została przy nim... ale niestety ta cytryna kojarzy mi się z płynem do naczyń czy też szyb :P Zapach kompletnie mi nie pasował! No i butelka nie byla zbyt praktyczna, bo duzo toniku zamiast na wacik to splywalo po butelce...

Używam tego produktu od: 2 miesiace

tak

Tonik bardzo dobrze oczyszcza, a do tego fajnie pachnie :) po użyciu czuje maksymalnie odświeżenie :D faktycznie działa antybakteryjnie co jest kolejnym plusem :) i jest bardzo wydajny. Polecam gorąco

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Orzeżwiający

Bardzo fajny tonik. Doskonale oczyszcza i orzeżwia skórę. I przy tym bardzo ładnie pachnie. Mozna go stosować kilka razy dziennie...

Godzny uwagi

Używam tego produktu od:2 ms

bardzo dobry:)

Postanowiłam wypróbować różne toniki:) akurat w tym podobał mi się orzeźwiający lekko cytrynowy zapach. Skóra była naprawdę odświeżona i trochę nawilżona. Bardzo łagodny tonik,ale działał pozytywnie. Wydaje mi się,że po nim cera była jakby jaśniejsza. Według mnie minusem jest opakowanie, przy każdym stosowaniu się wylewał!

Używam tego produktu od:3tygodnie temu