Soraya, Care & Control, Matujący żel do mycia twarzy Aroma Balance

Soraya, Care & Control, Matujący żel do mycia twarzy Aroma Balance

Matujący żel do mycia twarzy Aroma Balance to doskonale oczyszczający preparat, który delikatnie oczyszcza i matuje skórę, nie powodując jej przesuszenia. Receptura żelu wzbogacona o kompleks Aroma Balance doskonale oczyszcza twarz z makijażu, zanieczyszczeń, kurzu i nadmiaru tłuszczu. Działa antybakteryjnie. Aromaterapeutyczne olejki z eukaliptusa, tymianku, lawendy i cytryny pozytywnie oddziałują na zmysły i wpływają kojąco na skórę trądzikową.

Porządny ;)

Żel porządny, świetnie oczyszcza, starcza na długo ;) Brakuje mi w nim jakichś delikatnych ścierających kuleczek, nie odpowiada mi również zapach. Żel nie likwiduje co prawda wyprysków, ale myślę, że pracuje też nad tym, żeby nie pojawiały się nowe :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

może być

Wydajny, łatwy w stososwaniu, o dziwo doskonale usuwał makijaż.
Nie zauważyłam aby wpływał jakoś na likwidację pryszczy.

no taki normalny bez zachwytów ale i bez wad.
nie kupię go ponownie bo na rynku jest tyle podobnych produktów i chciałabym wypróbować inne

Używam tego produktu od: już nie używam

dla mnie ok :)

uzywam go od ok 2 msc i jak narazie spisuje sie dobrze:) mialam klopot z wągrami...o dziwo po 3 dniach stosowania rano i wieczor..wagry byly juz prawie nie widoczne...jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona:) jest bardzo wydajny i uwielbiam topic twarz w tej pianie:) zaraz po umyciu twarz jest troche sucha ale ja stosuje kremy wiec problem mam z glowy. mialam rowniez sklonnosci do tradziku..a dzieki temu zelowi znikl... dodatkowo raz w tygodniu robie peeling i skora oczyszczana tymi dwoma kosmetykami jest tak gladka ze moglabym ja dotykac i dotykac..:) ogolnie polecam ale jesli go uzyjecie to radze stosowac tez krem ;]

Używam tego produktu od: 2 msc

Nie chce o nim pamiętać

-Kosmetyk nie jest drogi.
-Ma ładny zapach.
-Jest raczej gęsty.
- Bezbarwny.
-Zawiera mydło przez co trudno go zmyć.
-Kiedy niechcący dostanie się do oczu, to nawet po porządnym płukaniu oko nadal piecze.
- Bardzo wysusza skórę.

świetny

świetny na uciążliwy trądzik. używam,kiedy nigdzie nie mogę dostać żelu z tej samej serii z granulkami nawilżającymi. genialnie matują,idealnie wygładzają skórę.

mistrzostwo.

i gładka buzia :)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: ??

średniaczek

nabyłam ten żel ze względu na zapach i właściwości, czyli matowienie twarzy. Na początku użytkowania bardzo lubiłam ten żel, dość dokładnie usuwał make up, matowił twarzyczkę aż miło. Jednak po roku użytkowania stwierdzam, że jednak to nie to. Żel strasznie naciąga mi skórę na twarzy, czuję, że jest podrażniona przez niego. Matuje nie tylko te miejsca w strefie T, ale całą twarz. Zapach nic się nie zmienił, konsystencja bardzo gęsta, trzeba uważać żeby nie nalać za dużo, bo wtedy litry wody są potrzebne, żeby spłukać porządnie twarz. Opakowanie baardzo wydajne, co w moim przypadku podziałało na minus, choć gdyby nie działał tak źle na twarz, to na pewno butelka 300 ml byłaby plusem. Ogólnie wg mnie nie nadaje się do cery mieszanej i suchej na policzkach, bo moją strasznie wysuszył.

Ilość zużytych opakowań: na szczęście 1

Nie!

Kupiłam go chyba dlatego że ma ładną tubkę i fajny zapach.
Plusy:
-nawet dobrze oczyszcza
-tubka dobrze się otwiera i zamyka
-wydajny
Minusy:
-nie zmniejsza pryszczy ani wągrów
-nie zwęża porów
-zapach zaczyna mnie już drażnić
-uczucie naciągniętej skóry
-wysusza
-matuje ale na bardzo krótko
Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele ale ten żel kompletnie na mnie nie działa, tylko podrażnił mi skórę. Nie polecam go do cery tłustej bo nic nie matuje.Używam tego produktu od: ok. 2msc

nieeee

Zel jest dosc gesty, przez co jest wydajny, to na plus. Jednak ciezko jest go zmyc.. Zapach mnie bardzo draznil. Jesli chodzi o matownienie, to nie zauwazylam. W tej cenie jest o wiele wiecej lepszych produktow. Nie polecam

Używam tego produktu od:skonczylam

niezbyt dobry

Matujący, ale krótkotrwale. Trudny do zmycia. Lepszy niż tonik z tej samej serii, ale producent mógłby popracować nad udoskonaleniem produktu. Plusem jest wysoka wydajność i perfekcyjne oczyszczenie twarzy.

Używam tego produktu od:pół roku

Godny polecenia

Bardzo wydajny, dobrze sie pieni, tylko zapach mi trochę nie pasuje, ale to akurat nie jest najbardziej istotne.
Jeśli chodzi o działanie matujące to może być, jedynie mój nos się trochę błyszczy. Bardzo dobrze oczyszcza, ale trochę wysusza, jednak wystarczy lekki krem nawilżający i jest OK. Od kiedy go stosuję nie pojawił mi się jeszcze żaden pryszcz i zaskórników jest jakby trochę mniej.
Opakowanie trochę niepraktyczne ale też ujdzie. Cena niska Podsumowując żel jest bardzo dobry i za takie pieniądze naprawdę warto kupić. :)

Używam tego produktu od:2 tyg.

Może być:)

Powaliła mnie ilośc niegatywnych recenzji tego kosmetyku. Ja jestem w trakcie stosowania drugiej tuby i nie zauważam jakis wiekszych wad. Dobrze oczyszcza, matuje, ma całkiem przyjemny zapach.Minus jest taki ze wysusza,dlatego żel poleciłabym posiadaczkom cery tłustej, trądzikowej. Ja mam wyjatkowo kaprysną cere mieszana,której trudno dogodzić;) Używałam już droższych żeli z La Roche Posay i nie zuwazyłam znaczącej róznicy,poza ceną oczywiście;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 tubki

Stosowałam go przez długi czas dopóki nie odkryłam żelu Iwostin Purittin. Co nie zmienia faktu, że mam do niego sentyment i mimo eksperymentów z innymi zawsze do niego wracałam.

Plusy:
+ nie podrażnia oczu, bardzo delikatny
+ dobrze oczyszcza skórę
+ fajny zapach
+ nie pieni się jak szalony
+ wygodne opakowanie, wydajny, przystępna cena (z tego co pamiętam płaciłam za niego koło 10zł)

Minusy:
- po jakimś czas działa nie tak jak powinien, bo zamiast matować i nawilżać to matuje i wysusza, przez co powoduje tylko wzmożone wydzielanie sebum

Ilość zużytych opakowań: około 5