Olay, Active Hydrating, Krem aktywnie nawilżający na dzień do cery normalnej i suchej (stara wersja)

Krem wnika w skórę, dostarczając jej aktywne składniki odżywczo-nawilżające. Chroni skórę przed utratą naturalnego poziomu wilgotności i poprawia jej umiejętność utrzymywania nawilżenia przez dłuższy okres czasu. Aktywnie nawilżona cera nabierze świeższego i zdrowszego wyglądu, a także stanie się aksamitnie gładka w dotyku. Krem szybko się wchłania, więc jest idealny jako podkład pod makijaż.

dobry dla suchej skóry

Krem nadaje sie do suchej skóry u mnie sprawdził sie po wakacjach kiedy skóra byla naprawde wysuszona słoncem. zalety:
- w zasadzie nie nawilza skóry jakos super ale tez jej nie szkodzi, nie zatyka porow
- ładny zapach i opakowanie
wady: roluje sie po nałozenie filtra ( ale chyba wiekszosc kremów tak ma)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nigdy więcej!

Tak jak przedmówczyni nie jestem zadowolona z tego produktu.Skusiła mnie promocyjna cena i wychwalania pani w drogerii. Zaryzykowałam i żałuję. Szkoda, że nie przeczytałam opinii wcześniej.
Horror zaczął się już po otwarciu. Obrzydliwy mydlany zapach prawie mnie zabił. Jednak ze względu na szacunek do pieniądza nie wyrzuciłabym go od razu.
Może to kogoś zbulwersuje ale pierwsza aplikacja kremu przyprawiła mnie o nudności!! - zapach był tak nieznośny i duszący. Na szczęście ulotnił się po dłuższej chwili. Później przyzwyczaiłam się.
Co do działania mam kilka zarzutów. Po pierwsze jak już wspomniano źle współgra z podkładami a to dyskwalifikuje krem na co dzień. Robią się smugi itp...Nie wspominając już o żarówie na czole! Nigdy czegoś takiego nie miałam i to po 2h po nałożeniu kremu i makijażu. Gdybym jeszcze pół dnia biegała to rozumiem ale ja siedziałam w domu !
Po drugie jak to możliwe żeby krem nawilżający przysporzył mi suchych skórek na nosie ??
Ogólnie moja cera po tym kremie jest brzydka, zaczerwieniona...muszę używać więcej podkładu a przy coraz cieplejszej pogodzie to dodatkowy dyskomfort.
Tego wszystkiego doświadczyłam w parę tygodni przy zużyciu 1/2 słoiczka i mam go dość! Jednak obiecałam sobie, że nie kupię nowego kremu zanim nie skończę tego... Żeby ta męczarnia się jak najszybciej skończyła stosuję go do rąk i stóp. Tylko do tego się nadaje!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2 słoiczka

tragedia vol.2

Dodałam już niepochlebną recenzję kremu na noc. Używałam obydwóch przez praktycznie 2 miesiące wykorzystując opakowania prawie do końca.
Tak jak napisałam pod kremem na noc - stan mojej cery tak się pogorszył, że przez czas stosowania chodziłam jak potwór.
Potrzebowałam solidnej dawki nawilżenia dla policzków z rozszerzonymi porami i brody z której wyleczyłam lekkie zmiany trądzikowe.
Jedyna zaleta - nie zapycha

Wady:
- zapach mdłego mydła, konstystencja za ciężka
- tragicznie się rozprowadza, zostawia hm.. dziwne smugi, trochę trzepa się namęczyć aby je "wklepać".
- po używaniu tego zestawiku dorobiłam się suchych skórek, nawilżenia brak, niemiłe uczucie po nałożeniu, cera zaczela mi się przetłuszczać, pory uwidoczniać, jeśli się nie mylę to są to objawy przesuszenia :P
- niemożliwe jest nałożenie makijażu na ten krem, próbowałam nakładać go w róznej ilości, nakładac od razu, lub czekając do 30 minut. Efekt zawsze ten sam - kluchy, smugi, uwidocznione skórki, podkłąd się ważył, zjeżdzał z twarzy bo szybko si.e przetłuszczała, był BARDZO widoczny, utrwalenie pudrem w kamieniu lub sypkim pogarszało sprawę. Kupiłam przez te 2 miesiące chyba z 10 podkładów (od oceanica, aż do bourjois), bo myślałam że to wina podkładu
- Okazało się, że po powrocie do lekkich kremików ziaji i garniera w ciagu kilku dni nastąpiła znaczna poprawa, problemy zniknęły, podkłady wyglądają tak jak powinny wyglądac na twarzy, cera prezentuje się spowrotem świetnie.

Tak jak pisałam pod kremem na noc - w życiu nie przyszłoby mi do głowy, że zwykły krem nawilżający może spowodować aż takie problemy. Nie wiem czemu nie wyrzuciłam go po tygodniu, oszczedziłabym sobie 2 miesięcy stresu, zagryzania zebów i walki z brzydką cerą.

Ilość zużytych opakowań: jedno, prawie całe

Jak na te z niższej półki spisuje się dobrze.

Od razu zaznaczam, że mój krem zgadza się z opisem, jednak opakowanie jest inne.

Zalety:
- cena
- pojemność
- o dziwo nie podrażnia
Stosowałam go podczas stosowania antybiotyków na trądzik.

Wady:
- słabo z nawilżaniem
- suche skórki się pogarszają
- świeci się na twarzy, ale to jasne skoro krem dla suchej skóry
- brak informacji o ilości filtra
- kolor - Co to ma być?? Coś różopodobne
- mógłby być bezzapachowy

Raczej go więcej nie kupie, ale kupiłam podobny krem tylko z serii do skóry wrażliwej, więc coś w tym Olay jest. Ten krem będzie dobry dla osób bez większych problemów z cerą.

mieszane odczucia

Szczerze mówiąc za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej. Mam dość suchą cerę skłonną do łuszczenia się i muszę przyznać, że nie zauważyłam praktycznie żadnego efektu nawilżenia. Fakt, że skóra jest po nim gładka, ale nie tego oczekiwałam... Zapach neutralny, krem wydajny, ale ogólnie nie dla mnie.

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam go kupić. Nie mam jako takich problemów ze skórą ale nawilżenia nigdy dosyć. Krem w 100% spełnia moje oczekiwania :) Szybko się wchłania jest leciutki, pozostawia skórę delikatną w dotyku aż chce się siebie ciągle głaskać:D Ma małe ale wydajne opakowanie i różowiutki kolor:)Ślicznie pachnie:) Na pewno kupię go ponownie. Polecam !!

Mój KWC mój przyjaciel

Najlepszy krem jaki miałam !!!
Piękny zapach (nawet mojemu facetowi się podoba), fajna konsystencja, ładne opakowanie.
Jest bardzo dobry ponieważ pomimo tego ze nawilża to jeszcze natłuszcza skórę. Mam skrajnie suchą skórę i zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego kremu. Odkąd go stosuje moja skóra poprawiła się diametralnie!
Świetny krem w bardzo dobrej cenie.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

polecam

krem bardzo dobry
tani, i spelniający obietnice producenta, warto go kupic
miałam go ponad rok temu, niedawno kupiłam ponownie, bo mysle że spełnia moje oczekiwania - nie spodziewajmy sie cudów - to tani krem nawilzajacy-pielegnujacy cere, bez achów i ochów, ale jest ok
dobrze utrzymauje nawilżenie mojej skóry, i nawet gdy cera jest podrazniona - ten krem nie wywołuje ani uczulen ani wikeszych podraznienń - polecam

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:obecnie w trakcie drugiego (powrót)

Idealny!:)

Udałam się do sklepu by kupić nowy kosmetyk, a akurat ten był w promocji. Zawsze myślałam, że Olay to droga firma i tylko oferująca produkty przeciwzmarszczkowe. Jakież było moje zaskoczenie, że za 15 zł kupiłam krem nawilżający tej formy:) Ładne opakowanie, miły zapach, konsystencja idealna, a skóra? Rewelacja. Jest tak delikatna, tak przyjemna w dotyku, idealnie nawilżona, trafiłam na świetny kosmetyk. Warto go użyć:) Jestem MEGA zadowolona.

Polecam ten kremik, pięknie pachnie, lekki, dobrze i szybko się wchłania, idealny pod makijaż.
Wiele kremów które stosowałam pozostawia na mojej skórze efekt "maski" ten jednak nie pomimo, iż mam cerę mieszną a krem ten jest przeznaczony dla cery szuchej i normalnej.

Używam tego produktu od:3 lat

boski

Krem jest moim odkryciem z przed jakis dwoch lat, kiedy to kupilam go w zestawie z tonikiem i żelem do twarzy. Powiem Wam, że tonik dobry, ale bez rewelacji, żel- średniaczek, ale to cudo powaliło mnie na kolana! Dzięki KWC przypomnialam sobie o nim, bo po pierwszym i ostatnim zużytym zaczęłam dalej szukać... niepotrzebnie! Mam cere suchą , a ten krem ją nawilża , wygładza i sprawia, że skóra wygląda, jakby ujednolicona jakimś lekkim podkładem- pierwszy raz się z czymś tamim spotkałam. a poza tym ładnie się wchłania i nie zostawia zadnego tłustego filmu, co jest ważne rano, kiedy liczy się każda minutka :) Polecam

Używam tego produktu od:2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 , nie ostatnie :)

hm

Mam suchą skórę, długo szukałam kremu który by ją odpowiednio nawilzył i juz byłam pewna, że znalazłam mój KWC właśnie w postaci tego kremu, ale po kilku tyg stosowania zauważyłam, że zapycha on pory na policzkach, pewno dlatego, że konsystencja jest trochę za gęsta. No cóż, muszę szukać dalej.ki

Używam tego produktu od msc
Ilość zużytych opakowań:1 do polowy zuzyte