Isana, Creme Dusche (Kremowy żel pod prysznic - różne rodzaje) (stara wersja)

Isana, Creme Dusche (Kremowy żel pod prysznic - różne rodzaje) (stara wersja)

Kremowy żel pod prysznic zapewnia wymagającej skórze optymalną pielęgnację. Żel szczególnie łagodnie myje skórę i nadaje uczucie komfortu. Kompleks składników zapewniający łagodną pielęgnację pomaga w utrzymaniu odpowiedniej gospodarki wodnej skóry i chroni ją przed nadmiernym przesuszeniem.
Dostępny w kilku wersjach zapachowych.

Całkiem dobry

Zobaczyłam go kiedyś w Rossmannie i kupiłam ze względu na niską cenę i zapach o ile pamietam kokosowy. Potem miałam jeszcze kilka rodzajów min. kremowy i cos z miodem. Lubię te żele szczególnie za zapach, który utrzymuje się długo po kąpieli. Moim faworytem jest w tym wzgledzie zdecydowanie kremowy ale kokosowy też jest super.
Teraz zmieniło sie opakowanie i juz kupiłam nastepne ale jeszcze nie wypróbowałam:)

Używam tego produktu od: pare lat (na zmianę z innymi)

Ilość zużytych opakowań: troche tego bylo, kolo 10 chyba

nie

Miałam dwa rodzaje tego żelu. Kremowy i jakiś owocowy. Gdyby nie to, że kupiłam je na raz to pewnie nie kupiłabym go już drugi raz. 1,5 gwiazdki dałam za cenę i zapach.
Plusy:
+ cena (dodatkowo kupiłam go na promocji)
+ ten owocowy miał fajny zapach
Minusy:
- szybko się zużywają
- mam wrażenie, ze są rozcieńczone wodą - rzadka konsystencja
- niedokładnie myją

Niezłe.

Zaczęłam używać tych żeli gdy pojawiły się one w nowych opakowaniach. Zdążyłam wypróbować już kilka z nich i ogólnie muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. W zasadzie jedyny minus tych żeli jest taki, że trochę słabo się pienią - maleje zatem ich wydajność. Ale poza tym, to same plusy:
- nie wysuszają drastycznie
- świetnie pachną
- wygodne opakowania
- niska cena.

W kryzysowej sytuacji myłam nimi również twarz i włosy - szkody nie zrobiły.

Warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilka różnych wariantów

KOKOS

Kupiłam do spróbowania. Mam o zapachu kokosa i zapach jest naprawdę przyjemny i bardzo ładny, ale jego konsystencja trochę dziwna, przeźroczysta, kokosowe mleczko powinno mieć białą konsystencję mleczka kokosowego i tyle, ale może się czepiam ;) albo może miałam wcześniej żele, które spełniały wszystkie moje oczekiwania. Ale za te pieniądze jest całkiem ok. Pieni się dość dobrze, średnio wydajny. Może jeszcze kiedyś kupię inny zapach.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

bleeee:(

Pół gwiazdki za cenę. Kupiłam jakiś czas temu w pośpiechu jogurt i witaminy. Zapach okropny, sama chemia, moja farba do włosów lepiej pachnie. Pod wpływem ciepłej wody zamienia się w coś co pachnie ostro i nieprzyjemnie wręcz amoniakowo. Nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fajniuchny

Ten żel to dla mnie taka tania, domowa aromaterapia. Przeważnie wybieram kokosowy. Reszta wydaje mi się po prostu jakościowo nieco gorsza. Miałam jeszcze kiedyś ten z mlekiem, ale jakoś nie zapadł mi w pamięć, był taki zwyczajny. Zapach kokosowego jest piękny, nie męczy nawet po długim okresie używania, utrzymuje się przez całą, nawet długą kąpiel. Żel ma gęstą, kremową konsystencję, wspaniale się pieni i jest wyjątkowo wydajny. Butelka nie jest za twarda, dlatego nie ma problemów z wydostaniem resztek kosmetyku. Minusem jest dla mnie to, że ten żel jednak nieco wysusza i nie nadaje się zbytnio do golenia nóg, już na zwykłym mydle maszynka ma lepszy poślizg, a ja lubię takie kosmetyki wielofunkcyjne.

Żelkowy żel

Tak to jest jak się robi zakupy w pośpiechu. Potrzebowałam żelu pod prysznic i właściwie całkowicie przypadkowo chwyciłam w Rossmannie butelkę z żelem Isany.

Plusy:
+cena (kupiłam w promocji za 2 czy 3 złote z kawałkiem)
+ piękny zapach (mam wersję z witaminami i jogurtem, pachnie jak żelki Nimm 2), nie utrzymuje się zbyt długo
+ nie wysusza skóry
+ łatwo dostępny
+ duży wybór wersji zapachowych

Minusy:
- w ogóle się nie pieni- tylko maże się po skórze
- bardzo rzadka konsystencja
- niewydajny (jeszcze nigdy żel o takiej pojemności nie skończył mi się tak szybko)
- może się czepiam, ale- pod wpływem wilgoci schodzi z niego naklejka, co nie wygląda zbyt estetycznie. Jeszcze przy żadnym innym żelu coś takiego mi się nie zdarzyło.

Nie kupię go już raczej, wolę dołożyć te kilka złotych i kupić coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Niezły

Mam wersję z proteinami mleka.
Żel jest przede wszystkim tani (ok. 4 zł), dość wydajny, w miarę się pieni, nie podrażnia skóry, ale też nie nawilża. Nie wiem czy ją wysusza bo ja zawsze nakładam balsam. Pachnie przyjemnie, nie nachalnie. Zapach nie jest trwały, ale mi to nie przeszkadza. Za tą cenę warto go nabyć

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Dobry

Tani, a przy tym dobry. Całkiem wydajny, bardzo duża gama zapachów, dość ładnie się pieni, nie podrażnia skóry i całkiem dobrze myje. Zdecydowanie mógłby być bardziej gęsty- przypomina bardziej mleczko niż żel.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Super!

+ śmieszna cena
+ łatwo dostępny
+ duży wybór zapachów - jak się znudzi można próbować innych
+ ślicznie pachnie - szczególnie kokosowy mniam:)

- jak dla mnie mógłby być gęstszy

Za taką cenę na pewno nie znajdzie się lepszego, dlatego polecam każdemu!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

zawsze na zapas ;)

świetne żele pod prysznic, za straszliwie małe pieniążki!
miałam chyba już wszystkie, bo każdy jest boski wręcz! piękne zapachy, fajnie się pienią, starczy na dość długi okres czasu, duży wybór zapachów, jak już wspomniałam świetna cena (ok4zł a w promocji zdarza się że 3;)), ładnie nawilża i zmiękcza skórę. Zawsze kupuje kilka sztuk i chomikuję :p: POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: sześć

Super.

Bardzo polecam!
Niska cena, duży wybór zapachów.
Ja osobiście polecam kokosowy :)
Nie wysusza mi skóry, ładnie pachnie, zapach utrzymuje się na skórze także po kąpieli (oczywiście nie długo, ale zawsze coś).