Shiseido, The Makeup, Hydro-Liquid Compact Foundation

Shiseido, The Makeup, Hydro-Liquid Compact Foundation

Wodny podkład daje już przy nakładaniu uczucie świeżości i delikatności skóry. Podkład oparty jest na najnowszej technologii wiązania składników nawilżających, dzięki czemu aktywnie pielęgnuje cerę, podtrzymuje jej nawilżenie i elastyczność. Niewątpliwym atutem podkładu jest łączenie w sobie efektu kryjącego płynnego podkładu z komfortem stosowania kompaktu. Rozprowadza się łatwo i równomiernie, utrzymuje jedwabistą konsystencję i świeży wygląd przez godziny. Dzięki zaawansowanym technologiom pryzmatycznym optycznie wyrównuje koloryt cery i zapewnia jej naturalny, świetlisty wygląd. Posiada również filtr ochronny SPF15. Dostępny w siedmiu odcieniach.

Dla wymagających suchotników.

Uwielbiam testować podklady. Tego uzywalam w styczniu i lutym ubiegłego roku.
Podkład jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających cerę suchą a jednocześnie potrzebującą dobrego krycia( choć nie aptecznej szpachli) . Podkład łatwo się nakłada. Ja ciapałam w nim moim jajkiem ( BB) i wklepywałam w twarz. Podkład ma satynowe wykończenie. Nie jest to typowy mat choć bliżej mu do matu niż efektu Dewy.

Nie zapchał mnie i nie powodował przesuszenia. Skóra jest po nim przyjemna w dotyku a po zmyciu makijażu nie wygląda na zmęczoną czy zaczerwienioną.

Znam lepsze ale ten jest b .fajny.
Nie był przeznaczony do mojej cery ale moja ciotka sie nim zaopiekowała.
Była zadowolona( lat47)

Używam tego produktu od: Używałam 2 mieś
Ilość zużytych opakowań: 60% jednego.

Nie warto

Dziwny produkt. Jak masło- niby ma być wielofunkcyjny a jest do niczego. Jako podkład dziwnie się nakłada - jest bardzo widoczny - i mało naturalny. Skóra się po nim błyszczy okropnie - a jak chcemy zmatowić czymkolwiek to już w ogółe wygląda się jak zmalowana lala. Podejść do tego produktu robiłam mnóstwo - po prostu on mi nie odpowiada. Radzę popróbować przed zakupem, bo produkt jest specyficzny. Dla mnie to jakiś gadżet, który z fajnym naturalnym make up nie ma zbyt wiele wspólnego. Mam 2 kolory i oba są dziadowskie.
ps.Wielki minus za ilość silikonów i parafin w składzie...

Piękne opakowanie - widać, że to wysokiej jakości produkt, ale niestety puder beznadziejny.

mało wydajny

Mam cere tłustą zawsze używam podkładó matujących zrobiłam wyjątek i kupiłam ten podkład mimo ze jest nawilżający,miło mnie zaskoczył skóra wyglada lepiej niz po jednym matującym podkładzie ,niestety nie nadaje sie na krcyie wyprysków itp, minus za to ze jest widoczny i wyczuwalny na twarzy , skóra po nim wygląda łądnie ale jest bardzo mało wydajny;/ mam kolor naturual fair 0 40

znam lepsze

Mam cere normalna, raczej bezproblemowa, wiec podkład to nie jest moje must have, spokojnie moge wyjsc z domu z naga twarza ;) Eksperymentuje z fluidami, kompaktami, minerałąmi, kremami tonujacymi, BB, szukajac tego, co na mnie wyglada najlepiej. czyli ma wyrownywac koloryt i upiekszac - bez efektu maski...
Opakowanie jest pomysłowe, aplikacja gabeczka wygodna. podkłąd jest faktycznie tłustawy, na pewno nie wysusza skóry. z kolorem - natural fair ochre 040 tez trafiłąm. cera wyglada na upiekszona i łądna...ale z pewnej odległosci. z bliska juz tapete mocniej widac, co dla mnie jest duzym minusem. krycie dosc solidne, a tego nie potrzebuję. z biegiem lat nauczyłąm sie - mniej znaczy lepiej :D
Na twarzy utrzymuje sie przyzwoicie, nie ciemnieje, nie nabłyszcza, matuje w miare naturalnie...Jednak dla mnie jest zbyt widoczny - aplikowany gabka almost powder clinique prezentuje sie nie gorzej z dala, a lepiej z bliska :D

mazidło

jak dla mnie to mazidło, które nie upiększa, ale jest z gatunku tych dających wrazenie choroby, złego samopoczucia. pomalowana tym kompaktem nigdy nie wytrzymywałam długo, bo od samego patrzenia w lusterko, czułam się chora. przebija spod niego jakaś wybitna bladość, wygląda to sztucznie, a konsystencja na twarzy taka masłowata. dla mnie za tłusto i nienaturalnie.

Używam tego produktu od:sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Rozczarowałem się

W przypadku Shiseido - po raz pierwszy.
Podkład nie wydaje się bardzo zły i na pewno nie pogarsza stanu skóry, ale:
- jest bardzo intensywnie wyczuwalny na skórze.
- niezależnie od metody nakładania tworzy wykończenie w stylu za grubo zmielonego pudru i nie bardzo się da to poprawić (chociaż w takich przypadkach odrobina pudru transparentnego albo spryskanie twarzy wodą termalną powinno poskutkować).
- myślę, że dla osób z przetłuszczającą się skórą użycie pudru jest nieodzowne; z kolei w przypadku przesuszeń - bez uprzedniego nałożenia korektora wszystkie skórki i niedoskonałości są bardzo silnie uwypuklone.
- wydajność sprawia wrażenie niskiej jak na kosmetyk tej klasy - po miesiącu umiarkowanie intensywnego użytkowania dotarłem do denka pudełeczka.

Za to ogromną zaletą jest sama puderniczka (sprzedawana oddzielnie) i na pewno ją zachowam - ma gigantyczne lusterko, a mechanizm otwierania polega na łatwą regulację kąta jego nachylenia do podłoża. W dodatku utrzymana jest w fantastycznej japońskiej stylistyce - nie tej minimalistycznej (którą też uwielbiam), ale raczej bardzo oszczędnie ornamentowanej - kojarzy mi się ze spłaszczonym segmentem pagody:).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, potężnie już naruszonego

Świetny ale mało wydajny

Używałąm juz wielu compaktów, ten jest swietny daje subtelne wykończenie skutecznie nawilża i matuje świecace się miejca na twarzy, wygładza... ale szybko się konczy.......:):) ale polecam w 100 %

Używam tego produktu od:sierpnia 2009

KWC

Długo nie mogłam się zdecydować na zakup kompaktu ale dla Shiseido się przełamałam bo firmę bardzo lubię.
I była to dobra decyzja.

Używam koloru Natural Fair Ivory, który wygląda na mnie najlepiej.

Cenię za kremowość, łatwość nakładania, trwałosc, pielęgnację, matowienie. Po prostu za wszystko! I zupełnie nie przeszkadza mu moja sucha cera.

Wad jak to u Shiseido nie stwierdzam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

naprawde dobry

Wygląda naturalnie na twarzy nie robi efektu maski i dlatego też nie jest w stanie ukryć wszytskich niedoskonałości, jesli chodzi o krycie to lepiej sie do tego nadaje podkład w kompkacie clinique. Od dawna sie przymierzałam do kupna Shiseido Hydro-Liquid i w sumie nie żałuje swojej decyzji bo jestem z niego zadowolna. Mam kolor B80 Deep Beige, który daje efekti ładnie przybrązowionej twarzyUżywam tego produktu od: kilka dni

Obecnie mój faworyt

Pierwszy podkład, który pozwala mi na utrzymanie matowej cery przez kilka godzin. Do tego nie powoduje uczucia ściągnięcia, co przy mieszanej cerze również jest nie małym osiągnięciem. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworzy przy tym maski na twarzy i gdyby tylko jeszcze było trochę bardziej kryjący byłaby to naprawdę pełnia szczęścia. Marudzić można też na wysoką cenę i małą wydajność kosmetyku. Poza tym nie ma się czego czepić:)

Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

Prawie doskonały.

No właśnie... prawie. Doskonały był, gdy nie miałam ŻADNYCH problemów z cerą, wtedy wyrównywał jej koloryt, wygładzał, rozjaśniał. Ma jasny odcień idealnie stapiający się ze skórą, nawilża, no po prostu cudo. Niestety, kryje tylko i wyłącznie drobne przebarwienia, z wypryskami nie daje sobie rady.
I dlatego póki co go odkładam. Wrócę, jak mi się cera poprawi, bo naprawdę warto.

Ilość zużytych opakowań:

szkoda ze szybko sie skonczył.

To byl moj pierwszy konmpakt.
Oceniam dopiero jak sie skonczyl - uwazam ze to swietny produkt. Kryje idealnie, matuje, wygladza i co najwazniejsze wyglada naturalnie.
Malo wydajny ale moge mu to wybaczyc. Wymaga przypudrowania i wtedy trwa caly dzien.

Bede na niego polowac.

Używam tego produktu od:2m-cy