Phyto, Phytosesame, Błyskawicznie nawilżająca odżywka z olejem sezamowym

Phyto, Phytosesame, Błyskawicznie nawilżająca odżywka z olejem sezamowym

Phytosesame to odżywka o natychmiastowym działaniu nawilżającym, dostarczająca suchym włosom niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania. Zawiera olej sezamowy i jojoba, a także masło kakaowe i Shea, które odbudowują ochronny film na włosach, przywracając im optymalny poziom nawilżenia. Ekstrakt z kwiatów hibiskusa działa tonizująco, a witamina E antyoksydacyjnie, chroniąc włosy przed stresem środowiskowym. Od pierwszego zastosowania włosy są sprężyste, elastyczne i mają piękny połysk. Do spłukiwania.

Regeneruje

Właściwie nie wiem dlaczego producent nazwał tą odżywkę ekspresową, bo na pewno w takiej roli się nie sprawdza. Jest to gęsta, ciężka maska, którą trzeba bardzo dokładnie spłukiwać - jako cotygodniowe dożywianie włosów podczas gorącej kapieli sprawdza się doskonale, ale w żadnym razie na co dzień.

Najbardziej regenerująca ze wszystkich odżywek tej firmy jakie stosuję - myślę, ze dla włosów wysuszonych, uszkodzonych chemią bedzie idealna. Minimalnie obciąża, raczej zostawia wrażenie cięższych, nakarmionych włosów, bez efektu smętnego przyklapnięcia ;) Fajnie się błyszczą, ale nie jest to efekt tak spektakularny jak po stosowaniu rozświetlającej maseczki z cytrusami.
Ładnie pachnie - coś pomiędzy orzechowo-migdałowymi aromatami a rumem :)

Polecam, byle nie za często.

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni - jest b.wydajna.

Update 8.11.05
Dodaje gwiazdkę :)
Udało mi się dojść z tą odżywką do ładu - kwestię obciążania włosów rozwiązałam w ten sposób, że Phytosesame stosuję między myciem włosów - po 1-krotnym umyciu kładę odżywkę, trzymam pod czepkiem jakieś pół godziny, spłukuję i jeszcze raz lekko myję. Stosowana w ten kłopotliwy sposób jest idealna - super odżywia, nie obciąża, powoduje, że włosy są błyszczące, mięsiste i super nakarmione ;)
Stosuję ją obecnie po każdym myciu, czyli co 2 dni. Nie mam najmniejszych kłopotów z rozczesaniem włosów :)
POLECAM!