Clinique, Eye Defining Liquid Liner

Clinique, Eye Defining Liquid Liner

Kategoria
Pojemność 3,1 g

Zgłaszająca osoba: Arkhana

Eye Defining Liquid Liner to szybkoschnący, żelowy eyeliner, dzięki któremu uzyskujemy dramatyczny efekt jednym pociągnięciem. Kolory są intensywne i w pełni kryjące. Wygodny w użyciu, luksusowy, lekki, nie rozmazuje się, długo utrzymuję się na powiece. Odpowiedni dla osób skłonnych do alergii i noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy.

Cena: 80 zł / 3,1 g

w pędzelku

mocno matowy.

Zacznę od tego, że jest to niezwykle wydajny produkt, używany od ponad 1,5 roku nie chce się skończyć!

Robi mocno czarną, matową kreskę na powiece.
Racja- trzeba duużej wprawy aby zrobić nim cieniutką linię.

Kiedy zdarzy mi się załadować go trochę do oka- na szczęście nie szczypie i nie podrażnia. uff..

Sam ma duży problem z wytrzymaniem cały dzień bez szarzenia i odbijania się na powiece, ale nałożony pod to cień/puder niweluje ten problem.

Opakowanie proste, szaro-srebrne, trwałe.
Pędzelek, a może gąbeczka(?) za gruby do precyzyjnych cienkich kreseczek, ciężko nim ostro zakończyć \'kocią\' kreskę.

Można znaleźć coś dużo lepszego i tańszego.
Nie jest to kosmetyk (tak jak np.pudry z clinique), który jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Bez przekonania

Zużyję do końca, ale niestety nie jest to kosmetyk wart swojej ceny. Przede wszystkim faktycznie ciężko nim zrobić cieńką kreskę. No i ten efekt pisaka, z jasnym środkiem jakby zabrakło tuszu. No i żadne poprawki nic tu nie pomogą. Fakt, że nie uczula to trochę za mało aby dać wiecej niz dwie *.Chociaż to i tak za dużo jak na Cliniqua.Szkoda kasy.Odradzam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: z standardowe

Znam lepsze

Produkty Clinique zwykle robią na mnie bardzo dobre wrażenie. Ten eyeliner mnie nie rozczarował, jednak też nie zachwycił.
Jest to po prostu eyeliner, którym można szybko zrobić trwały makijaż. Problem pojawia się gdy chcemy zrobić ciemniutką kreskę.Grubsza kreska wychodzi szybko i sprawnie, jednak nie jest idealna, po środek kreski pozostaje niewypełniony.

Trwałość bez zarzutu. Nie uczulił mnie, nie podrażniał.

Preferuję jednak eyelinery z bardziej giętkim i cieńszym pędzelkiem.

Używam tego produktu od: rok temu

prawie idealny

+fantastyczny aplikator, najlepszy jaki miałam okazje używać. Można bez problemu narysować precyzyjna kreskę za jednym pociągnięciem
+nasycony kolor - ja mam czarny
+nie uczula
+trwały /aczkolwiek rozmazuje się przy dużych upałach lub na siłowni/, nie rozmazuje się ani nie kruszy

-cena
-nietrwały podczas upałów i ćwiczeń na siłowni/

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Sama nie wiem...

Ostatnio jestem zakochana w kosmetykach Clinique. Wie o tym mój TŻ, który sprezentował mi ten liner.

Produkt ma kilka zalet:
- nie rozmazuje się,
- ma naprawdę fajną czerń,
- ładne opakowanie.

Diabeł tkwi jednak w wadach:)
- ciężko namalować cienką kreskę,
- przy malowaniu pojawia się efekt malowania pisakiem po szybie - w środku kreski pojawia się niezamalowana linka. Ciężko mi potem się tego pozbyć.

Koniec końców jestem średnio zadowolona, a szkoda, bo mój zachwyt cliniaque został ochłodzony:D

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Mieszane uczucia

Chciałam kupić eyeliner w słoiczku Clinique, ale powiedziano mi, że już go nie produkują, więc wzięłam ten... I cóż, na początku zachwyt, kreska wysycha w ułamku sekundy. Ale teraz zauwżyłam, że zbyt łatwo schodzi z powieki przy dotknięciu, ale tak zaczęło się dziać po ok 2,5 - 3 miesiącach używania. Kolejny minus nie potrafię narysować nim cieniutkiej kreski oraz zrobić nim kociego oka. Rysik tak wchodzi w te moje nieszczęsne załamania powieki, że muszę się sporo natrudzić, żeby kreska nie wyszła za gruba. Może to moje przyzwyczajenie do pędzelków. Jeśli ktoś lubi średnie lub grubsze kreski to mogę polecić. Tylko trzeba uważać, żeby nie pocierać powieki.
Wielki plus - nie podrażnia, jak to Clinique

Używam tego produktu od:ok 4 - 5 miesiący
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Troche sie zawiodlam

Na poczatku wydawal mi sie taki super-trwaly, szybko zasychal, nie zmazywal sie przy nakladaniu kolejnych warstw.
Jednak pewnego pieknego dnia czar prysl. Wystarczylo dotknac oka i eyeliner sie skruszyl. Gdybym pociagnela palcem po kresce, nie mialabym pretensji, ale ja dotknelam miejsca niemalze pod brwia.
Poszukuje teraz czegos bardziej trwalego.

Używam tego produktu od:jakis czas

Warto

Po pierwsze, jestem w szoku, że tak szybko wysycha. Wcześniej eye-linera innej firmy i musiałam odczekać minimum 10 minut przed nałożeniem tuszu do rzęs. Na początku kolor wydawał mi się nienasycony, ale teraz uważam, że jest taki czarny, jak być powinien. Ma na pewno idealny aplikator dla początkujących, a że ja nie jestem początkującą i zawsze używałam pędzelka, a nie takiego pisaka to na początku miałam problem, żeby go prosto nałożyć.
Nie wiem czy kupię, go ponownie, ponieważ chciałabym przetestować jeszcze inne eye-linery z wyższej półki.

Cena odzwierciedla jakość

Eyeliner to zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk, gdyż nadaje oczom wyjątkowego charakteru i elegancji.
Próbowałam już produktów wielu marek, natomiast moim zdecydowanym faworytem jest kosmetyk clinique

+ jest naprawdę trwały, utrzymuje się na powiece długo w porównaniu do wielu innych marek
+ ma tak wyprofilowany pędzelek, że nawet niewprawiona ręka narysuje ładną kreskę
+ jest gęsty, więc w mniejszym stopniu grozi rozmazaniem w czasie aplikacji
+ ma intensywny kolor, który kryje

-wysoka cena
-nie jest odporny nawet na delikatne otarcia, a więc lepiej nie pocierać okaUżywam tego produktu od: 3 miesięcy

fajny

+ kolor jest bardzo nasycony
+ dobrze sie trzyma
+ dosc ladne opakowanie

- trudne jest namalowanie rownej kreski. Prawie zawsze musze cos poprawiac, choc od kilku lat maluje kreski

Używam tego produktu od:pol roku

Warto

Bardzo dobry kosmetyk! Potrzebowalam ciemno brazowy eyeliner i akurat z racji promocji padlo na Clinique. Kolor jest akurat taki jakiego szukalam - ciemny, gleboki braz. Aplikator w postaci ostro zakonczonej gabki o dziwo okazal sie calkiem wygodny, co prawda na poczatku nie bylam co do tego taka pewna, jednak po kilku uzyciach potrafie namalowac nim rowne kreski dokladnie takiej grubosci na jaka akurat mam ochote.
Tusz dosc szybko zasycha i jest bardzo trwaly, jednak czasem potrzebuje dwoch wartstw zeby uzyskac gleboki jednolity kolor. Wlasnie dlatego oraz ze wzgledu na cene nie daje 5 gwiazdek. NIe wiem czy go ponownie kupie, kolor mi bardzo odpowiada ale cena juz mniej i bede szukac podobnego produktu w nizszej cenie.Używam tego produktu od: ok 3 tygodni

bardzo dobry, ale...

Bardzo dobry eyeliner:
+ głęboki nasycony kolor (mam brązowy, nr 03, dark)
+ dlugo się trzyma, nie rozmazuje się
+ nie uczula
+ wydajny

Ma jeden, ale dość istotny minus - aplikator. Sztywna końcówka w ekspresowym tempie się rozdwoiła, zaczęła zaginać. Trudno nią narysować cienką, równą kreskę.

Nie wiem, czy jeszcze kupię - jego największą zaletą jest kolor, taki jakiego bezskutecznie szukałam w ofertach innych firm. Jeśli nie znajdę odpowiadającego mi kolorystycznie zamiennika, to ten kupię ponownie. Jeśli się znajdzie, to raczej nie będzie mi się chciało męczyć z tym aplikatorem.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno