Maybelline New York, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Maybelline New York, Fresh Matte (Podkład matujący i odświeżający)

Zapewnia matowy wygląd twarzy dzięki rewolucyjnej formule wykorzystującej specjalne mikrogąbeczki, które absorbują nadmiar sebum i zapobiegają świeceniu się skóry.
Idealnie rozprowadza się na twarzy, dzięki wyjątkowo lekkiej konsystencji. Pokrywa drobne niedoskonałości cery, nie blokuje porów. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zawiera filtr SPF 10. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w 5 matujących odcieniach.

całkiem dobry

Lubiłam ten podkład ze względu na wybór w jasnych odcieniach. Używałam najjaśniejszego i był idealny. Krył drobne niedoskonałości i matował na kilka godzin, w moim wypadku było to 5h. Szkoda, że już nie jest dostępny. Zdecydowanie był to podkład do którego chętnie wracałam gdy nowości zawodziły.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: około 3

Super !!!

Bardzo żałuję, że już go nie ma w drogeriach, bo był rewelacyjny, używałam go całe liceum i do połowy studiów, potem zniknął. Twarz miałam gładką i matową cały dzień, ale nie było widac podkładu, ludzie pytali mnie co robię, że mam taką ładną cerę i nikt nie chciał wierzyc, że to sprawka podkładu:)

Ilość zużytych opakowań: niezliczona;)

Dobry

Używałam go dosyć dawno, teraz go nie widuję. Z tego co pamiętam miał świetny zapach, lekki, nie zatykał, nie robił z twarzy "maski", udało mi się dopasować kolor. Nie wylewał się z tubki, co jest dużym plusem, łatwo się nakładał. Mam nadzieję, że go jeszcze spotkam ;)

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1, normalne

Mas(k)akra!

Mam bardzo jasną karnację, więc dopasowanie tego podkładu było praktycznie niemożliwe. Zimą najjaśniejszy z tych podkładów, jest mimo wszystko za ciemny. Podkład może i matuje, ale na pewno nie odświeża, kryje większość wyprysków. Konsystencja jest zaskakująco rzadka jak na podkład mocno matujący i to ona skłoniła mnie do jego kupna. W miarę pozytywnie się prezentuje, gdyby nie to, że tworzy OKROPNĄ MASKĘ. Jest wydajny, ale nawet gdy nałożymy go minimalną ilość, wyglądamy jakby tym co mamy na twarzy mogło pomalować się 10 0sób. Nie możliwe jest połączenie go z jakimkolwiek pudrem, ponieważ wzmaga to tylko efekt maski.
Ogólnie rzecz biorąc na pewno go nie zużyje, prędzej wyrzucę niż komuś oddam, bo nie chcę zrobić nikomu takiej krzywdy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowanie

Kolejny bardzo dobry podkład, który został wycofany...

Jeden z moich pierwszych podkładów, bardzo dobry dla młodej cery.

Jak dla mnie miał same plusy:
* Doskonale matowił,
* dobrze krył,
* nie zatykał porów,
* dość długo utrzymywał się na twarzy
* wydajny,
* tani,
* nie brudził,

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Kilka

kiepski

podkład ciężko się rozprowadzał. Zmieniał swój kolor na twarzy - po prostu po kilku godzinach robił się pomarańczowy. Bardzo podkreślał suche skórki. Bardzo mocno schodził - jego trwałość była praktycznie żadna, w dodatku \'ulatniał\' sie w taki sposób, że pozostawiał widoczne, kolorowe plamy. Nie uczulał mnie ani nie zapychał. Ale nie wspominam tego podkładu dobrze. Po prostu kolejny bubel.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Niezły!

Fluid przeznaczony dla osób które nie posiadają niedoskonałości, gdyż po prostu bardzo słabo kryje.
Ja używałam go, aby mojej opalonej twarzy nadać intensywniejszy, równy koloryt i nie zawiodłam na nim się pod tym względem.
Minusem było to, że przy mojej mieszanej cerze efekt zmatowienia był żaden.
Poza tym niezły.

robi "tapetę"

Miałam go dawno i to przez chwilę-wydałam sąsiadce.

Miał same minusy-wstrętne różowe kolory,był suchy i podkreślał wysuszone miejsca na twarzy.Oprócz tego robił okropną różową maskę-widać było go z odległości paru metrów.

Nie wiem jakie miał plusy-był okropny.

Polecam unikać,nie pamiętam dokładnie jak działał bo miałam go z 4 lata temu.Z całą pewnością był kiepski

Używam tego produktu od:nie pamiętam,może z tydzień się przemęczyłam
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Swietnie kryje

Bardzo dobry,kryjacy podklad uzywalam go dosc dlugo i bylam zadowolona,latem owszem skora blyszczy sie szybko ale na chlodniejsze dni byl swietny.To nie jest podklad dla dziewczyn z idealna cera ,ktore szukaja niewidocznego fluidu,raczej dla tych co maja cos do ukrycia:)Troche ciezkawy,raczej na zime niz lato ale poza tym b.dobry

Używam tego produktu od:nie pamietam ale dosc dawno

Taki sobie

Kiedys go stosowalam,bo w promocji kupilam.Bardzo przecietny w regularnej cenie nie oplaca sie go kupywac. Nie wtapial sie,a zostawal na twarzy.Cos tam matowal i kryl,ale nie wroce do niego.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kiedys

koszmarek z dawnych lat

Oj pamiętam go, pamiętam...
Zakupiłam go już bardzo dawno temu, w "gorszych" studenckich czasach. Straf T była zawsze u mnie problemowa, szybko zaczynała się świecić, więc Fresh Matte wydał mi się wtedy odpowiedni.
No właśnie - juz sama nazwa podkładu kłóci się z tym, co producent tak naprawdę oferuje. Mat był - owszem, przez 5 minut, a później błyszczałam się jak żarówka. Naprawdę wyglądał fatalnie na twarzy. Druga sprawa - podkład był jakiś taki tępy, ciężko było go równomiernie rozprowadzić. Nie był dyskretnym podkładem, wręcz przeciwnie, "krzyczał" wręcz: patrzcie patrzcie, tu jestem!!!
Dodatkowe minusy podkład zdobył u mnie za:
- toporność
- nietrwałość
- byle jakie opakowanie (no może się czepiam już za bardzo, ale nie podoba mi się)
- podkład brudził okropnie

Jednym słowem nie wspominam go dobrze i nie tęsknie.

Używam tego produktu od: wieki temu
Ilość zużytych opakowań: 1 może 2

mocno kryje

Z tego co wiem, to nie ma go juz w sprzedazy, a czasami za nim tesknie. Nie był idealny, dosyc cięzki, zdecydowane NIE w upalne dni, ale naprawde dobrze krył. Momentami, az za mocno:). Uzywałam go na wieczorne wyjscia. P.s. Jesli podkład jest bardzo gęsty, trzeba go dobrze rozgrzać na dłoni i dopiero nakładac :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa-trzy