Perfecta, Cera mieszana, Maseczka oczyszczająca i normalizająca skórę z glinką termalną i oligoelementami

Intensywnie oczyszczająca i normalizująca skórę maseczka z glinką termalną i oligoelementami przeznaczona dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach. Usuwa toksyny, odblokowuje zatkane pory oraz działa antypodrażnieniowo. Pobudza odnowę komórkową i neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się. Dzięki czynnikowi nawilżajacemu NMF dogłębnie i długotrwale nawilża pozostawiajac cerę zdrową, odswieżoną i jedwabistą w dotyku.

Zawiera glinkę termalną oraz oligoelementy takie jak: krzem, glin, magnez, żelazo, miedź, mangan, selen, które doskonale pochłaniaja nadmiar sebum i zapobiegają błyszczeniu się skóry. Przebadana dermatologicznie. Nie testowana na zwierzetach. Bez składników z tkanek zwierzęcych.

porażka

Maseczkę kupiłam przypadkowo - pierwsza wpadła mi w oko w drogerii. Kosztowała ok 12 zł. Niestety okazało się, że to jedna z najgorszych maseczek do twarzy jakie miałam :(

Zapach jest delikatny i przyjemny. Konsystencja jest dość lejąca, lepka, średnio wydajna. Od razu po nałożeniu na skórę czuć okropne pieczenie, któro po chwili mija. Maseczka nie zasycha na twarzy, a po kontakcie z wodą zmienia się w coś okropnego - jest śliska, tłusta, mażącą się. Zmyć ten produkt z twarzy to prawdziwy wyczyn. Jeśli już nam się to uda, to efekty nie zachwycają. Cera jest bardziej nawilżona i matowa, ale jest to efekt bardzo przeciętny i krótkotrwały. Używałam jej regularnie, niestety nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy. Nie kupię ponownie.

Jedna gwiazdka za zapach i cenę.

Nic specjalnego

Maseczka posiada rzadką konsystencję, co sprawia, że jej nakładanie nie jest wygodne- rozmazuje się, ciężko pokryć nią dokładnie twarz. Zapach delikatny, świeży, nie drażniący. Zaraz po nałożeniu piekła mnie skóra twarzy, ale po kliku minutach pieczenie ustąpiło. Maseczka nie zasycha na twarzy, ale jej zmycie to dla mnie prawdziwy koszmar. Maseczka robi się kisielowata, tak, że strasznie się po twarzy maże zanim się ją całkowicie zmyje, trwa to dobrych kilka minut. Jeśli chodzi o efekty- to fakt, skóra robi się po niej bardziej promienna, odżywiona, nie jest przesuszona ani podrażniona. Efekt zmatowienia również można zaobserwować, ale niestety jest on krótkotrwały. Niestety, nie powrócę do tej maseczki i dalej będę szukać swojego ideału.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Dobra

Dobra, działająca maseczka w dobrej, przystępnej cenie. Bardzo wydajna. Zwęża pory, usuwa niedoskonałości, daje uczucie świeżości, trochę minimalizuje większe wypryski, z mniejszymi radzi sobie całkowicie. Nie wysusza jakoś szalenie, choć ja osobiście muszę po niej użyć jakiegoś kremu nawilżającego. Używana regularnie poprawia stan skóry. Co ważne nie powoduje swędzenia czy zaczerwienienia skóry, nie pozostawia po sobie śladu, więc możemy ją użyć rano, przed wyjściem.

Minusem jest to, że trzeba się trochę namęczyć, żeby ją zmyć, co jest dość uciążliwe, gdy nakładamy maseczkę rano i spieszymy się do pracy/szkoły.

Polecam :)

Przyjemna.

Maseczka umieszczona w 8mlilitrowej saszetce okazała się być bardzo dobrą, jeśli porównamy ją do innych maseczek z drogeryjnej półki.

Pochłania sebum i OCZYSZCZA. Może nie superspektakularnie, ale dobrze. ODBLOKOWUJE PORY i je ZWĘŻA. Jak używałam ją te 1,5tygodnia, to na mojej buzi pojawiało się MNIEJ NIEDOSKONAŁOŚCI. Być może to właśnie dzięki tej maseczce. Dodatkowo NIE PRZESUSZA skóry na policzkach.

Średnio pachnie, wystarczyła na 3 użycia, jest tania.

Bardzo przyzwoity produkt za tak małe pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

dobry nawilżacz dla problemowych cer

PLUSY:

- bardzo dobrze nawilża, zmiękcza, koi skórę tłustą, ma problem z zapychaniem i maski nawilżające często bardziej mi szkodzą niż pomagają, z tą jest inaczej,

- nie podrażnia, nie powoduje szczypania (co wiele nawilżających masek u mnie powoduje),

- nie zastyga w twardą skorupę, pomimo zawartości glinki,

- przyjemny zapach,

- dużo naturalnych składników to zawsze plus,

- można ją często stosować, myślę że sprawdziłąby się jako krem w awaryjnej sytuacji,

MINUSY:

- średnio oczyszcza, jesli zależy nam na mocnym oczyszczeniu to się nie sprawdzi,

- jest mało wydajna, a dosyć droga jak an taką firmę.

Warto ją mieć

Jedna z mioch ulubionych
+wygładza
+oczyszcza, nie zapycha
+matuje
+gęsta
+przyjemnie pachnie
+nie wysusza, nie przetłuszcza cery - w sam raz
+nawilża, odżywia
+polska
+unikalny skład
+niedroga

-szybko się kończy

Polecam do walki z niedoskonałościami, do tery trądzikowej, tłustej. 20 minut nie idzie na marne!

miłość odwzajemniona

Stosuję tę maseczkę już ok. 4-5 lat, mam cerę mieszaną w kierynku tłustej, skłonną do zanieczyszczeń.

Plusy:
+ delikatna
+ tania
+ polska
+ dobrze oczyszcza
+ nawilża a przy tym nie natłuszcza
+ łatwo dostępna
+ wygodna w użyciu
+ normalizuje wydzielanie sebum
+ matuje
+ skóra po niej jest świeża
+ nie powoduje efektu ściągnięcia
+ estetyczne opakowanie, łatwe w użyciu

Minusy
- mogłaby byc wydajniejsza
- niełatwo ją zmyć

Na początku bałam się konsystencji tej maski, bo jest dosyć gęsta i myślałam, że zapcha mi pory i cera mi się przetłuści, ale okazało się, że jest odwrotnie.

Testuję co chwila inne maski, jednak ta jest moim KWC, do którego wciąż wracam i chylę przed jej działaniem czola.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście co najmniej

Łagodnie oczyszcza i zmiekcza

Maseczka Daxa była jedną z pierwszych tego typu maseczek oczyszczajacych w mojej kosmetyczce. Wowczas wszelkie maseczki Daxa u mnie goscily od peelingów po nawilzajace i odzywcze. Zakupilam ja zadowolona z efektów własnie tych maseczek oczekujac takiej samej jakosci.
Po skonczeniu trzeciej tubki juz wiedzialam ze do niej nie wrocę, pomimo, że:

+ łagodnie oczyszcza
+ posiada dosc dobry sklad
+ nie uczula
+ jest tania i łatwo dostepna
+ pozostawia skore gladką i nawilzoną
+ matuje
+ wydajna
+ dosc przyjemny zapach
+ nie sciaga skóry
+ nie wysusza
+ moze byc stosowana rownież przez cery suche i normalne

+/- nieco ciezko ją zmyć
+/- dzialanie łagodne dla osob z cerą mieszana z uwagi na biala glinke w skladzie
+/- aby uzyskac zadowalajace efekty konieczne jest zastosowanie maseczki conajmniej 3-4 razy w tyg
+/- skutecznosc maseczki podbija uprzednio wykonany peeling mechaninczy

Maseczka w klasycznej tubce, latwo sie dozuje. Posiada konsystencję pasy w kolorze lososiowym, ma przyjemny zapach, łatwo sie aplikuje. Duzym plusem maseczki jest fakt ze jest tani i łatwo dostepna.

Maseczka posiada w skladzie glinkę biała, glinkę dośc łagodną idealna dla kazdego typu i rodzaju skóry. Maseczka nie wysusza dzięki buforującej glicerynie, mocznika, fruktozie oraz wit B6 (niacynamid). Zawiera również inositol i tylko dwa parabeny.

Dzialanie maseczki jest tylko dobre jesli chodzi o oczyszczanie. Z uwagi na glinkę biala w skladzie i to nie zbyt wysoko, oczyszcza lagodnie. Przypomina pod tym wzgledem nieco drozsza i bardziej skladowo bogata Nuxe Masque Doux Aromatique. Dzialanie tak samo łagodne z tą roznicą, ze Dax nie posiada ani nie wywołuje tej aury domowego Spa. Poniewaz maseczka jest łagodna, smiało mozna ja stosować czesciej jako normalizację strefy T, oraz łagodne oczyszcanie cery suchej i normalnej. Zauwazylam ze jej dzialane poteguje uprzednio zrobiony peeling mechaniczny i tak tez najczesciej ją stosowałam. Zaletą maseczki jest jej dzialanie lagodzace, zmiekczajace i nawilzajace. Maseczka nie zastyga skorupą jak klasyczne glinki, ani nie sciaga skory. Wyraznie normalizuje skorę, matuje i wygladza. Po zastosowaniu cera nabiera rownomiernego kolorytu. Jest ukojona i nawilzona.
Osoby o cerze juz zanieczyszczonej lub tlustej i mieszanej poczuja sie zawiedzione, gdyz maseczka bedzie dla niech niesatysfakcjonujaca pod wzgledem oczyszczenia porów. To jest tez powod dla którego i ja porzucilam tę maseczkę dla glinki zielonej, ktorej dzialanie jest znaczaco silniejsze i szybsze.
Formula maseczki sprawia ze rowniez nieco trudniej jest ja zmyc.

Wyszczegolnione +/- traktuję jako jeden minus, gdyz producent kieruje maseczkę do cer mieszanych celem oczyszczenia a ono wprawdzie jest jednak malo satysfakcjonujące. Myslę ze zamiast bialej glinki, zielona w produkcie sprawila by sie znaczaco lepiej i podnioslo to by efektywnosc samego produktu. A tak posiadajac cere mieszaną czuje niedosyt i siegnęłam po glinkę zieloną oraz glinkę marokańską, których efekty wystarcza mi na zastosowanie 1x w tyg a nie jak w przypadku Daxa 3-4 razy w tyg co jest irytujace.
Niemniej produkt sam w sobie jest dobry.

Polecam osobom chcacym trzymac cere w ryzach, nie majacych duzego problemu z niedoskonałosciami, chcace podtzrymac efekty kuracji oczyszcajacych i szukajacych produktu lagodnego i nie wysuszajacego. Osoby o cerze zanieczyszczonej oczekujace doglebnego, wysuszajacego dzialania i szybkich efektów niestety sie zawiodą.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3x60ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Nie spełnia oczekiwań

Używałam kilku maseczek z glinką i stwierdzam, że ta należy do najgorszych.
Po otwarciu poczułam delikatny i miły zapach i pomyślałam, że bedzie w porzadku. Konsystencja całkiem fajna nie klei się i nie zasycha w trakcie nakladania, nie jest też zbyt lejąca.
Nalożyłam na twarz i odczekałam swoje. Po wyznaczonych 15 minutach męczyłam sie kolejne 5, by usunąć to z twarzy. Mokra ręka wręcz ślizgała sie po maseczce i w ogóle nie chciała się zmyć. Twarz po użyciu może faktycznie była lekko odświeżona, ale efekt nie jest wart zachodu.
Maseczkę męczę już dluższy czas. Na twarz nakładam ją tylko czasemi, gdy skończą mi się inne specyfiki. Zużywam ją na ramiona i górną część pleców, która również jest dla mnie dość problematyczna.

Podsumowując:
-wydajna
-przyjemny zapach
-konsystencja w porządku
-słabo oczyszcza i odświeża
-tragicznie sie zmywa

Nie polecam, na pewno wiecej jej nie kupię.

Po prostu dobry produkt

Lubie tę maseczkę ale muszę sie zgodzić, że cudów się po niej nie należy spodziewać. Na pewno nie radzi sobie z cerą z problemami. Jest raczej po to, żeby zapobiegać niż leczyć ;)
Stosuję ją zawsze po peelingu i gorącej kąpieli, żeby cera jak najlepiej wchłaniała co dobre.
Działanie:
wyrównuje koloryt skóry
wygładza
oczyszcza pory
zmniejsza widoczność zaskórniki

Plusy
cena
wydajność - starcza na długo
łatwa aplikacja
działa!
ładny zapach

Minusy
Włąściwie brak, o ile nie spodziewamy się cudów a czegoś co łagodnie oczyści nam twarz.
Oczywiście dla efektów trzeba stosować conajmniej 2 razy w tygodniu

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ani bubel, ani rewelacja

Maseczka zostawiona sama sobie, zastosowana tylko po umyciu twarzy mam wrażenie że u mnie prawie w ogóle nie działa, trochę tylko zwęża pory i wyciaga w górę zaskórniki które trzeba sobie wycisnąć - co ani bezpieczne, ani zdrowe.

Maska jako maska sprawdza się tylko po uprzednim zastosowaniu peelingu - co dla mnie kłoci się z działaniem maseczki oczyszczającej, bo sama powinna sobie z otwarciem skóry poradzić.

Zastosowana po peelingu (z przyczyn oczywistych nie polecam dla wrażliwców) dopiero pokazuje swoje właściwości. Skóra jest gładsza i zmatowiona, jednak to mimo wszystko za ostre traktowanie, szczególnie na policzkach (mam skóre mieszaną).

Bardziej by mi się podobała gdyby sama w sobie miała drobinki ścierające oraz więcej składnika nawilżającego/łagodzącego. Tak jak jest, mimo wszystko, tak jakby niedoróbka.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, całe zużyte

BEZ REWELACJI

Mam ten produkt od roku i używałam często, ale nie było jakichś większych efektów. Jakoś spektakularnie nie działa. Maseczka jak maseczka. Cera jest po niej gładsza, ale za mocno nie oczyszcza z zaskórników czy innych syfów. Teraz używam raz na miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe