Schwarzkopf Gliss Kur, Satynowy Brąz, Maseczka perłowa 'Pearl Repair'

Schwarzkopf Gliss Kur, Satynowy Brąz, Maseczka perłowa 'Pearl Repair'

Seria Gliss Kur Satynowy Brąz intensywnie odżywia brązowe włosy - zarówno naturalne jak i farbowane, wydobywając z nich prawdziwą głębię koloru i fantastyczny, satynowy połysk.
Maseczka perłowa Gliss Kur Pearl Repair zawiera ekstrakt z prawdziwych pereł, aktywne proteiny, minerały i składniki odżywcze, które intensywnie regenerują i odżywiają brązowe włosy. W połączeniu z kompleksem Scan Repair, nowa odżywka perłowa regeneruje nawet najmniejsze fragmenty struktury uszkodzonego włosa, wzmacniając go od wewnątrz i dodając mu perłowego blasku.

Czekam, aż skończę:(

Spodziewałam się czegoś lepszego.

- nie podkreśla koloru włosów
- trochę za bardzo obciąża (chociaż nie tak bardzo, jak np. maska Schaumy)
- nie nawilża wystarczająco (o wiele lepsze są maski LOreal, a też nie są jakieś genialne)
- za słaby zapach, chociaż ładny

Używam tego produktu od: 2 mies.

benadziejna - nie polecam

jedyny plus to zapach, a reszta to jeden wielki bubel! za rowno na bardzo zniszczone wlosy rozjasnianiem jak i przed koloryzacja nie nadaje sie w ogole.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

skąd ten zachwyt?

Jest wiele tańszych i lepszych. Nie zauważyłam przede wszystkim tego co w maseczkach najważniejsze: nawilżenia. A przecież niby jest do włosów koloryzowanych? Włosy są po niej suche, blasku nie zauważyłam, do tego jest bardzo mało wydajna, trzeba użyć jej dość sporo, na średniej gęstości włosy do ramion

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

swietna

+wydajna
+ladnie pachnie
+fajna, niesplywajaca konsystencja
+wlosy sa miekkie, lejace, latwo sie rozczesuja
+nawilza
+slicznie nablyszcza, kolor jest podkreslony

minusow jak dla mnie nie ma

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

świetna

Zakupiłam wersje do włosów brązowych, moja mam używa do włosów blond i była nią zachwycona. Stosuję ją na włosy codziennie jak zwykła odżywkę.

Plusy:

-ślicznie pachnie
- włosy sa po niej " śliskie" i baardzo błyszczące
- końcówki mocno nawilżone
- produkt bardzo ekonomiczny

Polecam wszystkim :)

miodzio

świetny zapach, świetna konsystencja, świetne działanie:) moje włoski (ciemny blond) nabrały pięknych odcieni i ten złocisty połysk... mmmmm:) zaznaczyłam, że nie wiem, czy znów ją kupię, bo teraz mam rudą czuprynę, więc maseczka do brązów mi odpada:DUżywam tego produktu od: rok temu

piękny połysk i zapach

Maseczka bardzo wzmacnia włosy i nadaje im ładny połysk. Ślicznie pachnie (ten sam zapach co szampon i balsam z tej serii). Mam wrażenie, że "zregenerowała" mój kolor włosów - po różnych przygodach z farbami i powrocie do naturalnego koloru, był on jakiś dziwny, rozjaśniony i matowy, a teraz jest naprawdę ładny i głęboki, jak nigdy :P. Maseczkę się łatwo stosuje, wystarczą 3 minuty, żeby zadziałała. Ma wygodny słoiczek. Pomimo gęstej, dosyć ciężkiej konsystencji nie obciąża włosów. Polecam!!

Używam tego produktu od:roku

Najlepsza z tej serii

Najbardziej lubię to,że włosy są po niej puszyste(nieobciążone), ale się nie "puszą" tzn nie "fruwają" pojedyńcze włosy, czyli trochę je dyscyplinuje. Dodatkowo włosy są błyszczące, miękkie, odzyskują formę. Bardzo dobrze ratuje przesuszone końce. Nie używam jej stale tylko dlatego, że próbuję nowych, natomiast często do niej wracam (szczególnie zimą).

Używam tego produktu od:2 lat

Uwielbiam :)

Z włosami robi cuda :) Są miękki, puszyste i nieziemsko pachnące :) Ten zapach wodzi mnie :) Uwielbiam go :)))))) Włoski są silne i zadbane :) Nieziemsko lśnią :)
Żadna inna maska takich numerów nie potrafi :)
Jestem b. zadowolona

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

POLECAM!!!

Mam cienkie podatne włosy o naturalnym brązowym kolorze. Odżywkę poleciła mi fryzjerka i do dziś jej za to dziękuję. Stan moich włosów, zwłaszcza po zimowej czapce, poprawia się już po pierwszym użyciu tego cudeńka. Włosy są nawilżone, zdrowo błyszczą. Daję pięć gwiazdek głównie dlatego, że odżywka czyni moje włosy silniejszymi, miłymi w dotyku, ale nie są one tak miękkie żeby nie można ich było ułożyć, jednym słowem dyscyplinuje moją fryzurę i przygotowuje do dalszych zabiegów. Niewątpliwym atutem jest też zapach, który powoduje, że miło używa się kosmetyku, a włosy pachną do następnego mycia.

Używam tego produktu od:nieregularnie od roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 2

Lepszej nigdy nie mialam

po raz pierszy w zyciu udalo i sie kupic tak w spaniala odzywke jest o tysiac razy lepsza od slawnego waxa uwilelbiam ja bo zregenerwlaa doglebnie moje wlosy a dodam ze sa one cienkie i delikatne
Po jej zastsowaniu moje komyki staly sie bardzo blyszczace mieciutkie i wygaladaja jakby ich bylo o wiele wiecej a nie bylo to proste poniewaz byly badzo z niszczone przez farbowanie noi co gorsza dlugotrwala zla diete odchudzajaca
Nie zauwazlylam zadnego obciazenia wlosow pomimo ze trzymalam ta odzywke o wiele dluzej a czasem wcale jej nie splukiwalam a moje piorka bardzo latwo sie przetluszczaja

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jeno cale

dobra :)

masek ekspresowych używam jako odżywek, bo włoski mam farbowane i nie zawsze są bezproblemowe...

najlepsze w tej maseczce jest to, że naprawdę szybko działa, po tych kilku minutach moje włosy robią się gładkie i nabierają takiego "poślizgu", co dobrze czuć już przy spłukiwaniu :) po wysuszeniu gładkość utrzymuje się (a dla mnie to dosyć ważne przy moich sterczących zwichrowanych kudłach), włosy są miękkie - właściwie niczego więcej mi nie trzeba :)

jeśli chodzi o właściwośći regenerujące tej maski to nie mogę się wypowiedzieć, bo od tego mam inne kosmetyki :) nie zauważyłam też żadnego podkreślenia brązu, ale też specjalnie się tego nie spodziewałam ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni