Schwarzkopf Schauma, Aroma Intensywna Pielęgnacja, Szampon

Schwarzkopf Schauma, Aroma Intensywna Pielęgnacja, Szampon

Szampon z ekstraktem z jaśminu i naturalnych olejków aromatycznych. Intensywnie pielęgnuje, odbudowuje włosy, wzmacnia je do 80%. Idealny do codziennego użytku, o ph naturalnym dla skóry.

Nie i jeszcze raz nie

Nigdy więcej. Szampon ten wg mnie jeszcze bardziej przyspiesza przetłuszczanie. Po umyciu włosów mam wrażenie, ze szampon na nich został, a po wysuszeniu mam taką skorupę na włosach jakby nic się nie zmyło. Włosy myję wieczorem przed snem (z racji tego że są długie i rano ta czynność zajęła by mi dużo czasu), ale kiedy wstaję rano mam wrażenie, że włosy już są przetłuszczone. Poza ładnym zapachem, pienieniem nic szampon nie ma na plus - dla mnie żaden kosmetyk. Dla mnie ten szampon działał tak samo jak Dove do włosów przetłuszczających się.

Ilość zużytych opakowań: jedno i ani więcej

nigdy więcej

Dostałam ten szampon od teściowej;)I to 2 buteleczki od razu.Niestety moje włosy są po nim fatalne.Suche, jakieś takie tępe w dotyku.Końcówki aż kłują.Żadnego ładnego zapachu nie zarejestrowałam.Niestety nie polecam.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Odwrotny efekt :|

Długo zastanawiałam się czy to z moimi włosami coś nie tak czy to ja nie potrafię dokładnie spłukać szamponu. Po przypadkowej wymianie zdań z inną osobą potwierdziło się - to szampon pozostawia taki efekt. Jaki? Włosy jakby niedomyte, nieprzyjemne w dotyku jakbym nałożyła na nie kiepską piankę czy żel. Dodatkowo przyklapnięte i sztywne. Krótko mówiąc - po wysuszeniu zastanawiałam się, czy aby na pewno do mycia użyłam szamponu :|

Jedynie cena przystępna i zapach miły - ale to nie argument, większość szamponów ma teraz przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

KWC

To najlepszy szampon tej serii.Zawsze do niego powracam,bo wg mnie jest najlepszy.
Wiadomo cena jak wszystkich tych szamponow 3,40:)
Pachnie nieziemsko,unosi moje wlsoy do gory no i nie przetluszcza;)
Polecilam moim kolezankom i co kazda kupila to byla zadowolona,wiec cos jednak w tym szamponie musi byc:)

\polecam

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

jestem raczej na nie :/

Skusiłam sie aby kupić ten szampon,po zapewnieniach odbudowy włosa nawet do 80%...no i rozczarowałam się.Mam suche i dosyć mocno zniszczone włosy (codzienne prostowanie i częste farbowanie robią swoje) ,niestety po kilkakrotnym użyciu nie zauważyłam oszałamiających efektów.Nie wiem czy zależy to od rodzaju włosów czy czegoś innego,ale moje włosy po użyciu były jeszcze bardziej oklapnięte,wyglądały tak jakbym nałożyła na nie tonę żelu do włosów heh :P Jedynym plusem może być przyjemny zapach i przystepna cena...Jednak nie polecam

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:1 i ani jedengo wiecej ;)

Przeciętny

Za jego największą zaletę uważam zapach - piękny, długo utrzymujący się jaśmin. Poza tym zupełnie przeciętny. Spienić - spłukać i tyle. Nie zauważyłam ani poprawy ani pogorszenia stanu moich włosów.

Używam tego produktu od:miesiąc

jestem na tak

Idealny to on nie jest na pewno, ale bardzo dobry - tak. Włosy są mięciutkie i puszyste, ale nie sianowate, ślicznie pachną i ładnie się układają - nawet bez odżywki. Niestety, jak to z Schaumą bywa, włosy szybko się tym szamponem nudzą i nie działa tak jak wcześniej. Trzeba go odstawić na jakiś czas, żeby potem znowu uzyskać efekty.

Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml

Okropny..niewart kupiena

Produkt ten jest naprawde nie warty kupienia!! Kupiłam go jakies pół roku temu bo podobno jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów a ja myje swoje co 2 dzień. i juz po 1 myciu z niego zrezygnowalam i wrzucilam do szafki.. i tak stoji! :( Tylko niepotrzebnie wydalam pieniądze.
Nawet mój łysiejący tata niechce go używać.
SKLEJA I OTŁUSZCZA WŁOSY!!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 raz z 1 i ostatniego

fatalny

Fatalny, a dlaczego??
Nie mam problemow z wlosami, ale po umyciu ich tym szamponem byly wyraznie sianowate, bez polysku, matowe.
Zostawial na wlosach tlustawy film, przez to mialam wrazenie jakby wlosy byly niedomyte.Zaczely mi sie szybciej przetluszczac. Nie polecam!! Jedyny plus to calkiem przyjemny zapach, ale to za malo. Okropnie sie rozczarowalam, gdyz zielony i niebieski z klasycznej wersji Schaumy bardzo przypadl moim wlosom.

Używam tego produktu od:umylam nim wlosy 3 razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego;/

Wykorzystała: kilka próbek

Tylko myje, nic poza tym

U mnie ten szampon spełniał tylko podstawową funkcję, czyli służył do mycia włosów. No i do plusów mogę zaliczyć jeszcze zapach.

Niestety dużym minusem jest to, że włosy częściej się przetłuszczały (po innych szamponach myję głowę co 2 dni, a po tym często musiałam myć codziennie, co przecież nie działa zbyt dobrze na długie włosy).

Szampon nie spełnia obietnic na opakowaniu - włosy nie są mocniejsze (a a!).

Powodował "sianowatość" włosów.

Szampon jest przyjemny w użyciu, średnio wydajny, dosyć dobrze się pieni.

Używam tego produktu od: nieco ponad 2 miesięcy

Nic nadzwyczajnego

Kupiłam go w Niemczech w duzej butli 400ml. Ogolnie Lubie szapony Szaumy. Tenjednak nie jest nadzwyczajny. Ładnie pachnie, delikatnie myje i pielegnuje, jednak włosy po nim sa zbyt siaowate, trzeba użyć odżywki, szczegolnych rewelacji na mnie nei zrobił. Nie wiem czy go znów kupie.

Używam tego produktu od:2 tyg

na plus!

Dla mnie w szamponie liczą się dwie rzeczy:
po pierwsze zapach - ale nie ten który pozostaje " na włosach"
po drugie to co ten szampon potrafi zrobić z włosami .
Sama jestem posiadaczką delikatnie naturalnie kręconych włosów które już z założenia są suche i większość szamponów niestety nie daje sobie z nimi rady, po wysuszeniu mam jeszcze większą "szopę" niż mogłam to przewidzieć.
Do scaumy podeszła z dystansem - dostałam w prezencie ale wypróbować trzeba było - i tu duże zaskoczenie.
Pierwszy plus za zapach , drugi za wydajność i konsystencje - w sam raz!
trzeci za to ze nie obciaza włosów nie przesusza ich tylko ładnie je "ugrzecznia". Duzym plusem jest oczywiście cena.
Razem 4 plus ;)

Używam tego produktu od: miesiaca