Ziaja, Calma HLC, Krem nawilżający

Ziaja, Calma HLC, Krem nawilżający

Usprawnia działanie systemu immunologicznego skóry.
Łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich powstawań. Aktywnie stymuluje produkcję lipidów naskórka.
Wyraźnie wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.
Wiąże wodę i skutecznie zapobiega jej nadmiernej utracie.
Trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry.
Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery suchej i wrażliwej powyżej 20 roku życia. Polecany również do każdego rodzaju cery jako kuracja łagodząca po intensywnych zabiegach złuszczających oraz profilaktycznie do skóry o obniżonej odporności na działanie promieni słonecznych.

Boski!

Po blizszym spotkaniu z kremem biolipidowym myslalam, ze juz nic lepszego ze strony Ziai mnie nie spotka, ale krem nawilzajacy bardzo mnie zaskoczyl i okazalo sie, ze jest jeszcze lepszy! Po pierwsze - ma delikatniejsza konsystencje, takiego zelo - budyniu. Od razu sie wchlania i bardzo latwo rozsmarowuje, choc wolalabym, zeby swiecil sie na twarzy odrobine mniej (puder sobie z tym jednak radzi). No ale mozna mu to swiecenie wybaczyc, bo po drugie - juz po kilku uzyciach skora jest ladnie nawilzona, gladka. Pod wplywem tego kremu zniknely mi wszystkie podskorne niespodzianki, nie zatyka porow, jest naprawde swietny dla kogos, kto ma problemy z zapychaniem przez kremy. Musze sie sila powstrzymywac przed glaskaniem sie po twarzy, taka mam teraz gladziutka buzie. Cena smieszna, opakowanie niehigieniczne i nieladne, zapach nie do konca mi odpowiada (ale przynajmniej nie mdli mnie po nim jak po zelu z tej serii). Na zime moze byc za slaby (wole grube kremowe kolderki), ale teraz jest naprawde boski. Dawno nie mialam takiej ladnej, gladkiej cery. Piatka z plusem!

Uczulił mnie

Nie mam wrażliwej cery, a jednak ten krem mnie uczulił. Faktyczni wygładzał i coś tam nawilżał, jednak nie jest dla mnie. Pojawiła mi się po nim masa krostek.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Przyjemny krem

Ten krem jest jednym z lepszych Zaji. Chciałam do niego powrócić, lecz nigdzie już nie mogę go znaleźć. Czyżby został wycofany? Wielka szkoda.

<b>Zalety:</b>
- ładnie pachnie,
- nie zapycha,
- niska cena.

<b>Wady:</b>
- zbyt gęsta konsystencja, w związku z czym krem nie nadaje się na dzień, aczkolwiek na noc jest idealny,
- długo się wchłania.

Używam tego produktu od: lato 2009

Na mocną trójkę

Całkiem niezły krem - nawilża, jest wydajny, nie ma drażniącego zapachu, jest niedrogi. Często kupuję go razem z biolipidowym i nawilżajacego używam na dzień, a biolipidowego na noc - to całkiem zgrany duet.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Tłusty zapychacz

Mam cerę bardzo suchą. Szukam kremów nawilżających, ale nie tłustych - mam wrażenie, że tłuste tworzą tylko film na skórze a w głębii nic się nie dzieje, i pod wartswą tłuściocha czuję ściągnięcie. Tak było w przypadku tego kremu - nie wchłaniał się w moją cerę w ogóle. Do tego (co mi się nie zdarza) wyskoczyły jakieś krosty...

Ogólnie bardzo lubię Ziaję, obecnie używam innego kremu tej firmy i jestem bardzo zadowolna. Ten krem dokańczam smarując dłonie :D

Używam tego produktu od: 6 mies

super, polecam!

Jest super:
+nie zapycha
+lekki
+idealny pod makijaż
+cena rewelacyjna
+nie tworzy sztucznego filmu
+skóra p nim jest miekka

Mam cerę mieszaną więc z dystansem podchodziłam do tej pory do kremów nawilżających bo zawsze się po nich świeciłam i zostawał ten niefajny film.

Nie wiem jak ze zmarszckami bo ich nie mam jeszcze, ale zawartość kwasu hialuronowego powinna działać na nie.

Uważam iż sam w sobie jest super. Stosowałam wiele kosmetyków - głównie z wyższej półki. Skusiłam się na niego ze względów na braki zasobów w kieszeni i zdecydowanie jest to mój hit.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 oapkowania

zapycha, podrażnia piecze :/

O ile prawie cała seria Calma mnie nie zachwyciła o tyle ten krem polubiłam na tyle że chyba kiedyś jeszcze do niego powrócę. Krem ma delikatny zapach niby śmietankowy, lekką konsystencję coś jakby budyń. Przyjemnie się go rozprowadza po skórze, dobrze nawilża twarz :)
EDIT: niestety zmieniam o nim opinię. Mam mega podrażnienie twarzy, zapchał mi pory i piecze mnie po nim cała twarz. Dzisiaj zużyłam go jako balsam do ciała.

Swietny!

Ciezko jest mi znalezc krem ktory by mnie nie zapychal, a jest to dla mnie teraz szczegolnie istotne zwazywszy na to,ze od jakiegos czasu uzywam kwasow.

Krem kupilam kiedys,kiedys... Uzylam kilka razy i poszedl w odstawke do czasu az nie powykanczalam wszystkich innych, ktore mialam pod reka.

Po zuzyciu calego opakowania bylam zaskoczona... Krem nie zapchal i co najwazniejsze swietnie nawilzyl moja cere ponad to zlagodzil podraznienia, dobrze sie wchlanial.

Nie uzywam go na dzien,wiec to czy pozostaje po nim tlusta warstwa czy tez nie nie dla mnie zadnego znaczenia. Ale wiem,ze podstawowe zadanie spelnil i na pewno do niego wroce. Jeszcze chce przetestowac biolipidowy.

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy

Doskonały!

PLUSY
- łagodzi podrażnienia
- jest bardzo delikatny
- intensywnie nawilża, ale nie natłuszcza
- nadaje się pod makijaż
- skóra po nim jest przyjemnie miękka, promienna, odświeżona, odżywiona
- cena

MINUSY
- brak

Używam tego produktu od: maj 2010

Przyjemny kremik.

Na plus:
+ dość lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża (choć z bardzo przesuszoną cerą sobie nie poradzi)
+ nie powoduje wysypu niespodzianek
+ świetnie nadaje się pod makijaż
+ ślicznie pachnie (tak mleczno-śmietankowo)
+ wydajny
+ cena i dostępność
+ ładny, malutki słoiczek

Na minus:
- piecze, gdy nałożymy na podrażnioną skórę
- trochę szybciej się po nim świecę, ale nie ma tragedii (mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, krem jest przeznaczony do cery suchej, więc nie obniżam za to oceny)

Podsumowując jest to bardzo przyjemny kremik nawilżający w rozsądnej cenie, dobry do codziennej pielęgnacji. Może jednak nie zdać egzaminu, gdy potrzebujemy silniejszego nawilżenia.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Jeden z najlepszych

Wśród kremów do twarzy nadal szukam ideału, ten jest świetny, minusem jest jedynie okropny zapach (jakby migdałów?) który sprawia że użytkowanie jest bardzo nieprzyjemne.
Plusy to:
-ładne opakowanie,fajna konsystencja, nie za rzadka
-jedyny krem po którym nie mam problemów z suchymi skórkami
-tani
-nie zapycha
-nie wzmaga świecenia cery
-skóra jest po nim gładka i miękka
-nadaje się pod makijaż mineralny i zwykły

Naprawdę warto!

nieźły

Kremik całkiem sympatyczny, ma swoje zalety:
+ nawilża
+ fajna konsystencja
+ wydajny
+ tani
+/- zapach, to rzecz indywidualna, mnie nie do końca odpowiada (jak to dobrze ujęła jedna z wizażanek- zapach śmietany w proszku &quot;Śnieżka&quot;)
- u mnie pozostawiał nieco filmu na twarzy, więc stosowanie go na dzień było ryzykowne

ogólnie niezły, choć dalej szukam ideału. do niego być może wrócę zimą, kiedy ochronna warstewka na skórze będzie wręcz pożądana :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa

Średni

Używałam go kiedyś na przełomie jesieni/zimy, gdy moja cera potrzebowała mocnego nawilżenia. Troszkę się rozczarowałam, bo krem bardziej natłuszczał niż nawilżał, po umyciu twarzy skóra znów była wysuszona. Ale w jakimś stopniu przynosił chwilowe ukojenie. Niestety słabo się wchłaniał i zapychał. Chociaż zapach ładny :P

Używam tego produktu od: kiedyś