Guerlain, Meteorites Brush (Pędzel do pudru)

Guerlain, Meteorites Brush (Pędzel do pudru)

Pędzel do pudru Meteorites, dzięki niemu bezbłędnie naniesiemy puder w ciągu dnia, zyskując transparentny, delikatny efekt. Pędzel jest niewielki, zmieści się w każdej kosmetyczce, ma delikatne, naturalne, miękkie włosie. Do pędzla dołączone jest ochronne etui, by nie osiadał na nim brud i kurz.

pędzle
do pudru, do pudru brązującego, do twarzy
Wykonanie
naturalne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mój ukochany pędzelek

Mój ulubiony , najukochańszy pędzelek.
Świetnie nadaje się nie tylko do meteorytów ale także do różu bronzera, pudru.
Nadaje się do wszystkiego co chcemy nałożyć lekką ręką i na nieco większą powierzchnię twarzy lub ciała.
Pędzel nie jest mały .
Pędzel ma luźne nie niezbyt zbite włosie. Świetnie się dopiera i ma krótki trzonek który sprawia że pędzel mieści się w kosmetyce.

Nie wiem czy jest jeszcze dostępny.

Pędzel <3, cena ;(

Bardzo fajny pędzel, lubię go, pięknie wygląda, nie jest za duży (nie znoszę wielkich!), świetnie nakłada się nim puder, a do tego uwielbiam Guerlain! No ale ta cena.... mógłby być trochę tańszy! W końcu ze złota nie jest. No bo tak szczerze....czy każdy kupi pędzel w takiej cenie?
Chyba troszkę jednak przesadzili!

Cena w dół!

Pędzel do pudru meteorities przypadł mi do gustu.
Jest kompaktowych rozmiarów więc spokojnie zmieści się nawet w najmniejszej kosmetyczce.
Ma delikatne włosie które nie drapie ale nie jest również za miękkie.

Bardzo dobrze nakłada puder, nie absorbuje za duże ilości co jest bardzo ekonomiczne.

Dodatkowo jego design jest fantastyczny.

Ja jestem w nim zakochana !

Ps. Cena mogłaby być niższa..

Do kulek jest znakomity

Dostałam ten pędzel w prezencie kilka lat temu, kiedy jeszcze mialam 5 opakowań kulek i jarałam się mocno marką Guerlain. Teraz już troche z nich wyrosłam, wciąż lubię, ale zostało mi tylko 1 opakowanie, więc już nie używam codziennie, wolę inne pudry (chociaż kule wciąż lubię). Wracając jednak do pędzla - przychodzi do nas w ładnym opakowaniu welurowym, jak dla mnie to bezsens, bo za to się dodatkowo płaci, a ja tego nie potrzebuję, no ale tak sobie producent wymyślił, to tak jest. Cena też do najniższych nie należy. Ja mój dostałam w prezencie, ale nie wiem, czy by mi się chciało samej go kupić.
Jeśli chodzi o jakość wykonania to tak: pędzel się z czasem trochę rozcapierzył i włoski nieco wyblakły od prania, ale wciąż wygląda całkiem nieźle. Z rączki trochę starł mi się już napis i sama rączka z racji tego że jest biała ( i była często używana) to trochę się odbarwiła, ale poza tym nic się z nim nie stało. Ubylo może w nim trochę wlosków tu i owdzie, ale wciąż spisuje się genialnie do tego, do czego został stworzony i tutaj muszę się zatrzymać bowiem - on jest dedykowany tylko i wyłącznie do kulek, a kuleczki są trochę twarde, więc jeśli ktoś się skarży na to włosie to niestety ale ono żeby zebrać coś z kuleczek musi byc twardsze niż w normalnym puchatym pędzlu do pudru, inaczej nie dałoby się nic z kulek zebrać. On nie jest stworzony do uzywania z innymi delikatnymi pudrami, własnie ze wględu na włosie. Także jako produkt który jest dedykowany tylko i wyłącznie do kuleczek z Guerlain uważam, że jest bardzo dobry.

Lekko szorstki

Plusy:
:) dobre wykonanie, mój pędzel mam juz od lat i jest w super stanie
:) włosie nie wypada nawet przy częstym myciu
:) śliczny kolor pędzla zachęca do używania i poprawia mi humor każdego dnia:)
:) wygodna gruba rączka do trzymania
:) skuwka nie odkleja sie od drewnianego trzonka pod wpływem wody
:) dobrze rozprowadza produktu sypkie

Minusy:
:( dostępność
:( cena jest nieco wygodna ( jednak przekłada sie to tez na jakość )
:( włosie mogłoby byc bardziej miękkie, jak dla mnie za szorstkie

Podsumowując przyjemny pędzelek, nie należy do najmiekszych ale dobrze rozprowadza produkty nie robiąc plam.

R e w e l a c j a !!

Ten pędzel jest PRZEBOSKI !! Piękny, funkcjonalny i piekielnie drogi. Gadżet, ale jakże ułatwiający używanie kulek Guerlain. Stosowałam do meteorytów inny pędzel, ale był za miękki, ten jest idealny. Sam wygląd cieszy oko. Używam go ponad pół roku i nic się z nim nie dzieje, nie odkształca się, włoski nie wypadają. Jeśli zastanawiacie się czy warto, ja polecam !!

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Jest piękny :)

Kupiłam go na fali zachwytu nad pudrem.
I cóż, uwielbiam ten pędzel.
Nie umiem jednak ocenić, czy dobrze się nim maluje, bo nie znam sie na pędzlach. Wiem, że jest lepszy niż poprzedni (kupiony w Superpharm za około 50zł, delite czy jakoś podobnie).
Pędzel jest piękny, ma cudne opakowanie i mnie maluje.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

idealny w duecie z kulkami

Używam pędzla wraz z kulkami Guerlain Meteorites.
Kupując pędzel specjalnie przeznaczony chyba dobrze zrobiłam.
Pędzel jest dość sztywny i dzięki temu dobrze radzi sobie z nabieraniem drobinek.
Dotyk szorstkości na skórze jest mniej przyjemny, ale do zniesienia
-> wolę jeśli dobrze rozkrusza produkt, niż gdyby miział mnie po twarzy...

Pędzelek jest ładny i nieduży, ale dzięki temu można nim zamieszać w pudełeczku.
Pędzelek + Meteoryty = idealny duet.

Pokrowiec na pędzel jaki był w komplecie oceniam na minus:
Materiał z którego jest pokrowiec (jakby welurowy)
oraz sposób jego zamykania niestety oznaczają,
że pyłek z meteorytów roznosi się nie tylko po całym pokrowcu, ale odfruwa na zewnątrz, czyli do kosmetyczki.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

nie przekonał mnie

Swój oryginał kupiłam w Sephorze dawno temu. Na początku wydawał się dobry do Meteorytów, ale gry przeszedł mi szał posiadania pędzla Guerlain zdałam sobie sprawę, że drapie twarz i (jak Koleżanka poniżej) wcale nie nabiera więcej produktu niż inny pędzel. Próbowałam go też stosować do prasowanego Voyage i też tragedia. Potem kupiłam przez Allegro jeszcze dwa (niby oryginalne) i w tym momencie posiadawszy 3 sztuki oświadczam, że chętnie je zamienię lub sprzedam.
PS. pomiędzy trzema pędzlami nie widzę różnicy w jakości i szczerze powiem, że już nie wiem który to ten z Sephory.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

szkoda kasy

przykro mi ale zupełnie nie rozumiem zachwytów..
jako miłośniczka guerlain (niezliczone ilości kosmetyków tej marki w tym 8 opakowań meteorytów) nie mogłam się oprzeć..
wygląda ładnie, ale nie o to przecież chodzi
pędzelek jest sztywny, dosłownie drapie twarz! brrrrrrr, korzystanie z niego jest udręką!
mimo swej sztywności/twardości mam wrażenie, że nie nabiera jakoś więcej meteorytów co sprawia że trzeba się namęczyć żeby osiągnąć upragniony glow
gdybym nie kupiła w Sephorze pomyślałabym, że mam podróbę :/
kicha i jeszcze raz kicha!

Ależ jestem piękny, ależ jestem słodki:-)

Produkt dla typowych kosmetykowych gadżeciar!!!! Trzeba go mieć i już. Zobaczyłam- pokochałam-kupiłam. Oto mój schemat jeśli chodzi o markę Guerlain- według mnie jest to marka numer 1 jeśli chodzi o wygląd produktów- design jest boski i to zarówno jeśli chodzi o akcesoria jak i kosmetyki. Zapach meteorytów to już dla mnie bajka. Jestem zwolenniczką meteorytów ale tych prasowanych, w puderniczce, więc pędzla nie kupiłam do kulek, ale do różu. Sprawdza się idealnie, jest miękki, łatwo nabiera kosmetyk, ładnie go rozprowadza. Ale, ale -czy tu naprawdę chodzi tylko o to????? Sama przyjemność z patrzenia i wyciągania go z kosmetyczki jest przeogromna. Dla dziewczyn, które kochają makijaż i sam fakt, że są kobietami ten pędzel będzie idealnym prezentem, zarówno od kogoś jak i sprawionym samej sobie!!!!!! Jestem zachwycona!

UROCZY I PRAKTYCZNY

Bardzo dobry pędzel. Przeznaczony jest do Meteorytów i tylko do nich go używałam. Wcześniej miałam zwykły pędzel kupiony w Drogerii i w sumie też był dobry. Ale jak ktoś uwielbia markę Guerlain to się nie rozczaruje.

Zalety:
-pędzelek jest śliczny, różowy włos. Jego miękkość też jest odpowiednia dla buzi, nie podrażnia, jest miły w dotyku
- rączka plastikowa, nie za długa- dobrze trzyma się w ręku
-mój nie zgubił włosów na razie, zresztą wygląda na bardzo trwały i myślę że posłuży na długie lata
- mój ma czarne aksamitne etui, pędzel chowa się z boku a nie od góry więc nie mam problemu z jego wyciąganiem i przy tym nie trzeba łapać za włos, więc się nie niszczy
- jego używanie to sama przyjemność;)
-A PRZEDE WSZYSTKIM SPEŁNIA ROLĘ DO KTÓREJ ZOSTAŁ STWORZONY;) BARDZO ŁADNIE ROZPROWADZA METEORYTY NA TWARZY I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE;)

Małym minusem jest cena. Nie wiem dlaczego pędzle są takie drogie;(

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel;)