Biotherm, Light! SPF 10 (Lekki podkład rozświetlający)

Biotherm, Light! SPF 10 (Lekki podkład rozświetlający)

Rozświetlona cera i lekkie wykończenie dla skóry normalnej i mieszanej. Biotherm dzięki wyjątkowej technologii opracował formułę, która doskonale dopasowuje się do twojej cery. Efektem tego tzw. „Easy Fit System” jest podkład, który natychmiast idealnie stapia się ze skórą i sprawia, że cera wydaje się promienna, pozostając jednocześnie naturalną. Cera może oddychać, cały dzień pozostaje idealna, nie zmieniając swojego koloru. Podkład zapewnia skórze dobry nastrój, daje lekkie krycie, jest bezzapachowy, niekomedogenny i testowany alergologicznie.

Niestety, o ile mi wiadomo, kolorówka Biotherm nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

pomyłka

Na moją mieszaną cerę chciałam kupić coś, po czym moja buźka będzie "oddychać". Miałam używać tylko raz na jakiś czas, ale w końcu nie używam w ogóle!!
Po pierwsze:Nie wiem jakim cudem jest to podkład do cery mieszanej, bo ja mam taką i niby na początku jest rozświetlenie, które po 2 godzinach przeobraża się w błysk latarni ;-)
Po drugie:Nic nie kryje. Kompletnie nic. A moim zdaniem każdy podkład powinien mieć w sobie to "coś" z krycia, nawet najlżejszy. Nie ma osób z idealną cerą.
Po trzecie: Nakładając rano, po południu nie ma się co spodziewać że zostanie na twarzy. Po prostu się ulatnia.

Może i byłby lepszy dla osób z suchą cerą, bo dla takich go mogę polecić.Używam tego produktu od:3 mś.
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

Dobry ale nie dla mnie

Podklad jest calkiem przyjemny-konsystencja, zapach. jest lekki co oznacza ze lekko matuje i lekko kryje. Chcialam cos light na lato ale niestety nie wyglada to na mojej buzi dobrze. Plus za pielegnowanie skory- nawilza, cera wyglada naprawde zdrowo. polecam dla szczesciar bez wiekszych skaz.Troszke malo wydajny

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

taki sobie sredniaczek:(

No i myslam ze znalazlam swoj ideal na nadchodzace lato a tu klapa:(poczytalam o tym podkladzie...ba nawet miala spora probke...no i nie spelnil moich oczekiwan...gdy go testowalam kilka dni wydawal sie taki fajny dobrze kryjacy i o dziwo matujacy...nie wiem o co chodzi???bo przy pelno wymiarowym opakowaniu okazal sie bardzo lejaca mazia ktora nie kryje za bardzo,nie matowi i szybko schodzi z noska i brody wiec potrzebne sa poprawki w ciagu dnia:( no i zadnego rozswietlenia nie zauwazylam:((dobre jest chociaz to ze nie zapcha porow i ma bardzo ladny kolor ktory dopasowauje sie do cery...posiadam 430:)
uwazam jednak ze pieniazki wyrzucilam w bloto i jednak moglam dolozyc do upragnionego Diorowskiego Nude:(

Używam tego produktu od:kilka tygodni

niezly

Bardzo lekka, wodnista konsystencja, bardzo delikatny pol-transparenty efekt. Na pewno nie jest dla osob z powazniejszymi problemami, bo ich nie ukryje. Dla mnie ok, nie mam problemow, potrzebuje jedynie delikatnego ujednolicenia i taki wlasnie efekt ten fluid zapewnia. Baaardzo wydajny. Byloby pewnie 5*, gdyby byl trwalszy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

zly

Używałam dość długo tego podkładu i niestety nie polecam podrażnia cerę,ciężko znalesc kolor do cery jasnej i daje efekt maski.Byc może niektórym z was pasuje ale powinien byc lepszy,zdecydowanie nie jest to mój KWC

Używam tego produktu od:ponad rok

rzeczywiscie light!

mam cere normalna i na niej sprawdzil sie znakomicie, mam odcien 415, pieknie stapia sie ze skora, wyrownuje koloryt, jest lekki - w ogole nie czuje ze mam na twarzy podklad, doskonaly na upaly, nie brudzi ubran,male niespodzianki super kryje -nie musze uzywac korektora, nie sciera sie , troche jednak za malo rozswietla, ale dopomagam sobie pudrem prasowanym shiseido i jest super,poreczne opakowanie z pompka, pasuje mi bardziej niz double wear -bo ten jest w porownaniu do light! o wiele ciezszy i nie nadaje sie na sloneczne dni, wydajny, cena przyzwoita. nie wiem czy kupie bo nastepny zakup podkladu to lancome tein idole, jesli ten sie nie sprawdzi wroce do light!Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Nawet na 4+

Podkład by dostal pewnie 5, gdybym wypróbowala jaśniejszy odcień niż ten, który dostałam - czyli 420. Ale i tak jest fajny, bo:
- dostosowuje się do kolorytu skóry,
- jest delikatny, naturalny,
- w praktycznej buteleczce z pompką,
- ładnie wyrównuje koloryt skóry,
- nie kryje mocno,
- jest wydajny,
- jest dość trwały,
Ale polecam go skórze normalnej lub takiej jak moja - suchej. Bo nie matuje.
Przekonał mnie do tego, że warto sięgać po podkłady z wyższej półki, bo jakość jest dużo lepsza!

Niestety...:(

Mam cerę normalną/mieszaną i niby do takiej ten fluid jest przeznaczony, ale na mojej nie sprawdza sie w ogóle... Przyjemnie się rozprowadza, fajna pompka, ładny efekt tuż po rozprowadzeniu, ale zanim dojadę do pracy podkład znika odkrywając niedoskonałości, a pod koniec dnia nie ma po nim śladu, a ja się świecę niemiłosiernie i wcale nie mam wrażenia, że moja skóra oddycha...wręcz przeciwnie - marzę tylko o tym żeby go zmyć!!! Ewentualnie polecam na lato dla bardzo naturalnego wyglądu i na krótkie wyjścia - na cały dzień do pracy się nie nadaje!!! Na razie mój ląduje na dnie kosmetyczki:( a ja poszukuje dalej.

Używam tego produktu od:6 mies

NIE DLA MNIE :/

Nie dla mnie, TYLKO DLA OSOB Z CERA SUCHA I NORMALNA, nie uzywajcie go absolutnie jezeli macie cere tlusta i mieszana bo bedzie to porazka ladnie dziala cena jest przystepna rzeczywiscie skora staje sie jedwabista tylko ze moja okropnie sie swieci.Wole matujace fluidy skora dluzej jest nieskazitelna.A malo jest osob z doskonala cera

Używam tego produktu od:4miesicy
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

świetny

nigdy wcześniej nie używałam podkładu regularnie, stosowałam go okazjonalnie. szukałam więc kosmetyku dającego przede wszystkim naturalny efekt. za radą wizażystek , przy okazji wizyty w Austrii, zakupiłam light! , odcień nr 420. nieco obawiałam się ,że podkład będzie miał problemy z pokryciem pajączków na policzkach i że będę zmuszona aplikować dużo kosmetyku,aby uzyskać pożądany efekt. po pierwszym zastosowaniu byłam jednak w szoku: minimalna ilość tego płynnego kosmetyku ( dosłownie "pół" jednorazowego dozowania-jest niesamowicie wydajny) ukryła wszelkie zaczerwienienia, ujednoliciła kolor cery i pięknie ją rozświetliła. po ok pół godz. podkład pięknie stapia się ze skórą i jest dosłownie niewidoczny.co więcej-kryje niemałe cienie pod oczami, co było dla mnie ogromnie miłym zaskoczeniem,gdyż nie cierpię korektorów, które są ciężkie i zbierają się w zagłębieniach skóry. nie mogę zgodzić się z poprzednimi komentarzami, które zarzucają light! powodowanie błyszczenia się skóry. mam cerę mieszaną, która lubi błyszczeć się jak latarnia. po zastosowaniu light! jest pięknie satynowa i zmatowiona. podkład ten, przy niewygórowanej cenie, spełnia wszelkie kryteria dobrego podkładu. dla zwolenniczek natularnego wyglądu , a przy tym skutecznego działania-polecam light!

Używam tego produktu od:3 mscy

gdyby nie to błyszczenie

Owszem, zaraz po nałożeniu buźka wygląda super. Wodnista konsystencja pozwala na bardzo naturalny efekt. Nie widać, że się ma podkład, choć wyraźnie poprawia wygląd cery.
Niestety...
Mam cerę z tendencją do błyszczenia się i po tym podkładzie już po godzinie, błyszczę się niemiłosiernie na całej twarzy - nie tylko w sferze T. Odstawiłam krem, spróbowałam odrobiny pudru - nic.
Podkład jest godny polecenia paniom z cerą normalną i suchą - na pewno nie meszaną i tłustą.

Ilość zużytych opakowań:

mnie uczula

Nie wiem dlaczego, ale własnie ten podkład mnie okropnie uczula. Po paru godz. moja twarz robi sie cała czerwona i piekaca. uzywam podkladu matującego tej samej firmy i jest ok.ten podklad jest bardzo fajny, nie tworzy maski a cera jest ujednolicona, rozswietlona i taka zdrowa. Delikatnie kryje, nie zapycha, łatwo sie rozprowadza i nie można zrobić "tapety",ale na mojej mieszanej skorze ten efekt utrzymuje sie dość krotko i potem to wszystko zaczyna splywac. wiem ze nie jest to podklad do cery mieszanej, a szkoda. No i jeszcze to pieczenie:(, ale i tak go polecam

Używam tego produktu od:kilkanascie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

hmmmmmmm

Hmmm zastanawiam sie nad tym podkladem. Nie wiem skąd ten wszechobecny zachwyt.. Wg mnie rzeczywiście jest Light, super sie naklada, ładnie stapia. Pierwsze wrazenie -idealny.ALE!!!! twarz świeci się po nim jak LATARNIA!! Dodam, ze mam cere normalną, ani nie przesuszoną ani tłusta.. a na mnie się świeci. I nie jest to fajny glow tylko hamskie błyszczenie jak po marnej jakosci podkaldach.

Zwracam honor!!!!
Owszem , facjata błyskała się niemiłosiernie, ale winowajca to nieodpowiedni krem. Teraz, nauczona doświadczeniem, delektuje się nakładaniem BIthermu Light! no, koniecznie trzeba przypudrowac paszcze.
Ale kupię sobie przy najblizszej okazji.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: probeczka