Revlon, Age Defying, Make-up with Botafirm

Revlon, Age Defying, Make-up with Botafirm

Podkład przeciwzmarszczkowy o bardzo lekkiej konsystencji. Beztłuszczowy. Zawiera kompleks Botafirm, dzięki któremu redukuje istniejące zmarszczki w ciagu 14 dni i zapobiega tworzeniu się nowych. Delikatnie kryje i matuje (w wersji dla skóry normalnej i mieszanej). Jego niewątpliwą zaletą jest dostępna bardzo jasna gama kolorystyczna. Zawiera filtr SPF 20. Szklane opakowanie.

bede do niego wracac.....

plusy:
- kolory,
- konsystencja,
- wydajność,
- lekko kryjący nie nadaje się do cery z dużymi problemami,
- nie ma drobinek,
- polecam do cery suchej,

minusy:
- jak do tej pory brak

nadal testuje inne podkłady, z kazdym nowym umacnia swoja pozycje w godnych do polecenia w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: kupiłam dwa lata temu

pomarańczka

Pomimo braku pompki aplikacja przebiega dosyć dobrze, chociaż konsystencja jest zbyt rzadka.
Ja mam suchą skórę, także zakupiłam odpowiednik do takiej właśnie skóry.
Nawilża, więc są plusy.
Ale są też minusy, największy-podkład jest okropnie POMARAŃCZOWY.
Mam odcień COOL BEIGE i spodziewałam się beżu a tu niemiła niespodzianka.
Bardzo krótko się trzyma, po 2 godzinach wszystko wyszło na wierzch a po podkładzie nie było śladu.
Ogólnie nie polecam.

mam mieszane uczucia

Kupiłam podkład bo tak naprawdę skusiła mnie pojemność:-) 37ml!! Najwięcej do tej pory ze wszystkich moich podkładów jakie kiedykolwiek stosowałam

Podkład o bardzo ale to bardzo gęstej, kremowej konsystencji, która poczatkowo sprawiała mi wile trudu ale z flat top\\\\\\\'em jest idealanie.

Nadaje bardzo niewielkie krycie, wiec bez korektora ani rusz jeśli nam coś wyskoczyło,

Cera po nim faktycznie polepszyła się ale drobnych zmarszczek nie usuneła. Skóra jest nawilżona, rozświetlona.Podkład nie gromadzi się w załamaniach czy porach i ich nie zapycha.

Mam cerę normalną ale i tak musiałam przy tym podkładzie ją zmatowić/utrwalić bo inaczej podkład szybko znikał a cera bez pudru bardzo się swieciła

Co do wydajności jest na plus, niewielka kropla(wielkości grochu) pokrywa całą buźkę ale co z tego jak wydobycie tylko takiej ilości jest nie doosiągniecia bez pompki(ja przelewam sobie ok. łyżeczki-w zależności ile się wydobedzie na raz z tego felernego opakowania- w słoiczek po kremie pod oczy i starcza mi na kilka aplikacji ok.4-5)

I love it!

Świetny!
1. nie tworzy efektu maski
2. nie uczula
3. nawilża
4. rozświetla, zmęczona cera nie wygląda tak szaro i mizernie
5. substancje ujędrniająco-nawilżające wpływają zbawiennie na stan skóry - moja wrażliwa buźka jest po nim uspokojona
6. nie jest kryjący - ja bym powiedziała - transparentny i to jest to co mi w nim bardzo leży;)
7. fajny zapach, ale to rzecz względna
8. wydajny
9.ładne, naturalne kolory - jak to Revlon;)
nie polecam dla osób, które chcą czegoś kryjącego - jest to podkład antiaging:) - one z natury rzeczy nie są mocno kryjące - mają inne zadania do spełnienia:)

zakup na wlasne ryzyko

witam
kupilam go ale nie jest rewelacyjny fakt buzi jest jakby swierza ale co do krycia to nie jest rewelacja mam normalna cere bez problemow. nie pozostawia efektu maski ale za bardzo go tez nie widac... tak opakowanie jest beznadziejne bo dozowanie sprawia czasami klopoty i zdarza sie pobrudzic ubrania...

Używam tego produktu od:3 tyg

mam mieszane uczucia

W zasadzie sama nie wiem, czy spełnił moje oczekiwania. Mam skórę mieszaną , bardziej w kiedunku tłustej. Po kilku pierwszych użyciach , miałam wrażenie, że nakładam na twarz jakieś mazidło, które mi ją natłuszcza. Początkowo miałam uczucie maski i zapchania porów. No, ok . W rezultacie nie wywołał u mnie żadnych przykrych niespodzianek w postaci wyprysków. Być może odczucia te spowodowała moja podświadomość ,która zareagowała tak na konsystencję - bardzo płynna i sprawiająca wrażenie "maziowatej". Poza tym, faktycznie jest to podkład bardzo delikatny, jeśli chodzi o krycie niedoskonałości skóry. Praktycznie nie kryje nic. Cudów się nie spodziewałam, świadomie decydowałam się na ten podkład, jednak , jak na produkt ze średniej półki, mógłby być bardziej kryjący.
No i mega wada - aplikacja. Zawsze miałam z tym problem. Często "wylało" mi się go za dużo.

Używam tego produktu od:roku

kiepski

w zasadzie mogłabym przepisac recenzje koleżanki poniżej...
jak dla mnie to nie jest podkład, tylko krem tonujacy,który nie kryje praktycznie nic, owszem nikt mocnego krycia nie zapewniał, ale kazdy podład (a już napewno taki ze sredniej pólki czyli np revlon) powinien chociaz ujednolicac karnacje, a ten zachowuje sie jak krem tonujacy - to go u mnie dyskwalfikuje, bo chciałam kupic podkład a nie krem
co do nakładania- oczywiscie - lekka konsystencja, dorze sie wchłania, nie wysusza itp, ale ja juz po niego napewno nie siegne

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

nie dla mnie

Podklad ma swoje plusy i minusy,zaczne od plusow:bardzo fajna konsystencja,łatwo sie naklada,jest lekki,maja duza game kolorow,naturalne,podklad troche rozswietla skore,nie tworzy maski,teraz minusy:w ogole nie kryje niedoskonalosci skory,wiec jest tylko dla osob z idealna cera,wrecz podkresla zaskorniki i przebarwienia,nie matuje,brudzi ubrania,trzyma sie na twarzy krotko,wyciera sie

Używam tego produktu od:krotko bo mi nie odowiadal,okolo tygodnia

naturalny

Zawsze mam problemu z doborem podkładu, koloru, niestety rzadko kiedy podkład można przetestować. Skutkiem tego wywalam moje podkłady, ponieważ albo mnie zapychają, albo kolor w świetle dziennym wygląda jak maska.

Lubię trwałe podkłady, niestety zawsze mnie zapychają (dotychczas przetestowane w 100 procentach). Postanowiłam przerzucić się na te kremowe i przypudrować nosek;) Ten podkład, chociaż do cery mieszanej jest odrobinę wyczuwalny na twarzy (nie zastyga), dlatego stosuję puder sypki.

Tu też miałam problem z kolorem, wybrałam nude beige i w domu rankiem się przeraziłam bo podkład ma beżowo różowy odcień, a ja mam cerę naczynkową:(

Krycie jak dla mnie dobre, przy większych problemach można się posiłkować korektorem.

Duży plus -nie wysusza skóry, nie podrażnia, nie podkreśla zmarszczek (i nie pogłębia). Często podkłady nie nadają się pod oczy bo wysuszają skórę, ten jednak będzie odpowiedni na te partie.

Minus- szklana butla bez dozownika z szerokim otworem .W XXI wieku sposób aplikacji jest przerażajacy

Zaskoczenie-zapach orzechow laskowych:D Mniam

Duża pojemność i wydajność.
Dla cery mieszanej mógłby być odrobinę lekki, na zimę powinien być lepszy.
Po zmianie kremu na matujący, podkład też zrobił się matujący:)

Używam tego produktu od: m-c

polecam:D

jak dla mnie jest rewelacyjny... mam jasna cere i zawsze szukam czegos co nie sprawi ze moja buzia bedzie wygladala jak maska karnawalowa... do tej pory uzywalam rimmela... gdyz kryl bardzo dobrze i nie pozostawial efektu maski... ale Revlon sprawdza sie w tej dziedzinie lepiej. Dodatkowo jest bardzo przyjemny w aplikacji... nakladajac go opuszkami palcow czuje sie nawilazjace wlasciwosci podkladu. Nie pozostawia maski na buzi i dobrze sie wchlania podczas dnia. Rozswietla cere delikatnie i super nawilza. posiada spf 20 wiec na sloneczko mozna spokojnie wychodzic. dodatkowo pachnie orzechami laskowymi... :D polecam ogolnie.

Używam tego produktu od: miesiaca

warto spróbować

Co prawda nie jest on objawieniem w swojej dziedzinie, ale sprawdza się całkiem nieźle :) Mam bardzo tłustą cerę i jak do tej pory nie znalazłam złotego środka na jej dłuższe zmatowienie :( Ten podkład matowi na ok. 3-4 godz. Kryje średnio, ale bardzo dobrze wygładza i rozświetla cerę :) Jest lekki, beztłuszczowy, nie zatyka porów i przyjemny w aplikacji. Drobne zmarszczki rzeczywiście są mniej widoczne, jednak na pewno nie zredukowane ;)
Wyglada bardzo naturalnie, nie tworzy maski.
Minusem jest opakowanie - szklana buteleczka bez aplikatora.
Ogólnie wart polecenia, ale ja nadal będę poszukiwać podkładu
o lepszych właściwościach matujących ;)

początki miał dobre...

Zwróciłam na ten podkład uwagę ze względu na bardzo jasny kolor - Fresh Ivory.

Niestety, na ładnym kolorze się skończyło...
Podkład nie ma pompki ani żadnego dozownika, po prostu wylewa się go z buteleczki - nie wiem co za idiota wymyślił taki rodzaj opakowania, nie dość że to nieporęczne, to jeszcze zupełnie niehigieniczne.

Podkład ma bardzo lejącą konsystencję, ale pomalowanie nim twarzy nie sprawia kłopotów. Problemy zaczynają się dalej ;)
Ten fluid ma bardzo słabe krycie. Jest dość tłusty, zapewne ma nawilżać - niestety nie dość, że natłuszczał moją i tak przetłuszczającą się skórę, to jeszcze makabrycznie podkreślał suche skórki i wszelkie nierówności skóry! Pomalowana tym podkładem skóra wyglądała nieświeżo i nieestetycznie.

Myślałam, że to wina mojej skóry, ale po porządnym peelingu i nałożeniu dobrego kremu, podkład wcale nie wyglądał lepiej.

Jedyny jego plus to kolor, który w obecnej chwili i tak jest dla mnie za ciemny i zdecydowanie za różowy.

Niewypał za wysoką cenę.

Używam tego produktu od: zimy
Ilość zużytych opakowań: 1/4