Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Rimmel, Nail Rescue, 2 Week Treatment (Odżywka do paznokci)

Profesjonalna, dwutygodniowa kuracja dla słabych, lub zniszczonych codzienną pracą paznokci.
Dzięki tej odżywce, paznokcie odzyskują blask, stają się twardsze i mocniejsze.

Skuteczna :)

To jedna z lepszych odżywek z jakimi miałam do czynienia. W ciągu kilku tygodni regularnego stosowania zauważyłam, że moje paznokcie stały się mocniejsze i mniej podatne na złamania. Odżywka bardzo dobrze utwardza płytkę. Nie odpryskuje. Nie nadaje się jednak jako baza pod lakier. Zabieram gwiazdkę za to, że po jej nałożeniu odczuwam straszny ból paznokcie. Podejrzewam, że to z uwagi na jej skład. Mimo wszystko warto chwilkę pocierpieć, bowiem efekty są oszałamiające ;) Polecam osobom borykającym się z problemem łamliwych, kruchych paznokci.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Bardzo dobra !

Działa, działa, działa ! Bardzo się cieszę, że natrafiłam ma tę odżywkę. Utwardza płytkę, paznokcie przestały się łamać, końcówki odrobine pojaśniały. Lakier bardzo szybko schnie i nadaje się jako baza pod inne. Co najważniejsze po przestaniu używania paznokcie nadal pozostały mocne. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Działa :)

Ta odżywka rzeczywiście postawiła na nogi, moje kruche paznokcie w ciągu nawet krócej niż 2 tygodnie.

Bardzo długo trzyma się na paznokciach, pobija rekordy wszystkich lakerów Rimmela + utwardza pazurek

Nie sprawdza się absolutnie jako podkład po lakier - lakier odpada kiedy stosuje ją jako baze.

Przestałam jej uzywac, kiedy zauważyłam, że zażółca mi paznokcie, zarówno u stóp jak i u rak !

Poza tym nie podoba mi się to, że paznokcie bolą mnie bardzo po nałożeniu tego specyfiku, dosłownie tak jakby ktoś wyrywał mi je z palców !!!! OKROPNE!

Sprawdziła się tylko na poczatku, natomiast pózniej kiedy do niej wróciłam, zmasakrowała mi paznokcie, bolały mnie przez cały czas podczas trzymania na nich tego lakieru, a po zmyciu były w okropnym stanie - kruche z powrotem i zółte.

W chwili obecnej mam już spokój z paznokciami, wolę stawiac na zmianę diety, pielegnację, redukcje stresu a nie na stosowanie tej odzywki, chociaz nie zaprzeczam - działa :)

boję się jednak pomyslec, co moze robic z paznokciem, bo moje nie wygladaly zbyt fajnie po jej stosowaniu, mimo iż stwardniały i urosły....

Mozliwe, iż jezeli moje pazury będą znowu w stanie krytycznym - sięgnę własnie po nią, bo to jest jedyna odżywka która działa.
Na razie jej unikam :]

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

mój KWC

Nie mogłam poradzić sobie z rozdwajaniem i łamaniem moich paznokci , po zastosowaniu Rimmel Nail Rescue 2 Week Treatment przez dwa tyg. paznokcie stwardniały , przestały sie rozdwajać i łamać . Pół gwiazdki odejmuje za to iż preparat działa w momencie stosowania(trzeba lakieru używać jako podkład).
dla mnie to nie problem bo i tak używam zawsze podkładu.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 -ta buteleczka

Niezbędnik

Używam odżywki w zasadzie jako bazy pod kolorowe lakiery. Odkąd zaczęłam ja stosować, paznokcie stały się twarde i mniej łamliwe. Nie rozdwajaja się jak kiedyś.
Produkt jest bardzo wydajny, w zasadzie jedną doza można skutecznie pomalować pazurki na jednej dłoni. Błyskawicznie wysycha, więc prawie natychmiast można nałożyć kolor, który dzięki niej trzyma się dłużej. Używania zgodnie z zaleceniem, nie łuszczy się z paznokci szybko, choć przepisowych 7 dni raczej nie wytrzyma. Zdecydowanym plusem jest to, że można odżywkę zużyć do końca- nie ma się wtedy wrażenia że coś się marnuje.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej buteleczki

to nie to

po przeczytaniu zachęcających opinii na wizażu postanowiłam kupić tą odżywkę, ponieważ moje paznokcie uwielbiają wręcz pękać po bokach i rozdwajać się na końcu płytki. o zapuszczeniu jakichkolwiek dłuższych paznokci nie ma mowy bo zaraz się któryś ułamie, potem drugi itd. są z natury bardzo kiepskiej jakości \\\\n\\\\stosowałam tą odżywkę parę miesięcy bo faktycznie troszkę, ale tylko troszkę pazurki stały się mocniejsze. ale szału nie ma :( zauważyłam też pogorszenie wyglądu płytki kiedy zmyję odżywkę (??) nie jest to wina zmywacza bo stosuje jeden juz od kilku lat i nigdy tak się nie dzieje...\\\\nie pachnie specjalnie\\\\nie zmieniła swojej konsystencji w buteleczce po paru miesiącach za co plus\\\\n\\\\n\\\\szukam dalej mojego KWC w tej kategorii\\\\n

Najlepsza!

Zdecydowałam się na kupno tej odżywki, ponieważ moje paznokcie były bardzo słabe, łamliwe i wiecznie się rozdwajały. Stosowane odżywki abo nic nie dawały, albo efekt był krótkotrwały. Po przeczytaniu recenzji postanowiłam zakupić Rimmela i rozpoczęłam dwutygodniową kurację.
Jak zaleca producent, nakładłam odżywkę pierwszego i drugiego dnia każdego tygodnia i te dwie warstwy zmywałam siódmego. Po dwóch tygodniach malowałam paznokcie jedną warstwą odżywki przed nałożeniem lakieru.
Po czasie zalecanej kuracji paznokcie wyraźnie się wzmocniły - stały się zauważalnie mocniejsze, twardsze, przestały się aż tak rozdwajać. Przed zastosowaniem miałam problemy z ich zapuszczeniem, a po doczekałam się ładnych, długich paznokci.
Odżywkę nadal stosuję stale jako bazę pod lakier i rzadko mam problem z rozdwojeniem płytki.
Odżywka ma wygodny pędzelek, jest dosyć wydajna, paznokcie po jej użyciu są błyszczące i utwardzone.

Nie wyobrażam już sobie noszenia krótkich, ściętych na \\\'zero\\\' paznokci i z pewnością nie rozstanę się z tą odżywką ;) Naprawdę szczerze polecam, jest to najlepszy produkt z tej kategorii, jakiego miałam okazję używać.

moj KWC

Cięzko będzie mi obiektywnie zrecenzować tą odżywkę, gdyz wiadomo, kazda ma inne paznokcie, inaczej trzymają sie lakiery, wiecej lub mniej myjemy naczyn, aczkolwiek to jedyna odzywka, ktorą moge polecic. U mnie sprawdza sie genialnie i nie rozstaje się z nia juz od 3 lat ;)
Dodam jednak, ze mam z natury mocne paznokcie, grubą plytkę, jednak ich stan lubi sie wahac, chwilami plytka rozdwaja sie platami, pęka na srodku a wszystko jest wynikiem stresu, jednak ten preparat zawsze mnie ratuje ;) Nie stosuje jej jako kurację, lecz jako zwyklą odzywkę.

+ utwardza plytkę,
+ paznokcie sie nie rozdwajają,
+ ratuje paznokcie nawet w najgorszej kondycji,
+ nie zdziera sie z paznokci, nie odpryskuje
+ nalozona na lakier pięknie nablyszcza i utrwala manicure
+ wydajna, maluje 2 warstwy tygodniowo (jako odzywkę i top) i i wystarcza mi na kilka miesiecy
+ nie gęstnieje w buteleczce ( stara wersja lubila takie rzeczy robic w polowie, ale z nowa jest wszystko pięknie)

- ogromnym minusem jest jej cena! 20.50 w carrefourze ale jakos i wydajnosc wszystko rekompensuje
- ciezko ją znaleźć, w 2 znajomych rossmannach nigdy jej nie ma, w szafach rimmela rowniez, jedynie wyzej wymieniony carrefour ratuje sytuację (nie wiem skąd ta tendencja, inne odzywki zawsze sa..;/)
Dodaję zdjęcie nowej wersji, aby latwiej bylo ja znalezc, napisy sie minimalnie roznią, przez co mialam klopot z jej znalezieniem po zmianach.

Polecam z czystym sumieniem! (zaznaczam jednak, ze nie uzywalam odzywek z wyzszej polki typy nail tec ale po co, skoro ta sprawuje sie swietnie? :) )

Moja ulubiona!

Miałam tą odżywkę w wersji starej (na zdjęciu) i nową (różowawa), stara dawała śliczny połysk na paznokciach. Dzięki niej moje od lat obgryzane paznokcie nabrały siły do regeneracji. Używam od kilku lat. Najpierw jako terapia przez 2-3 tyg, potem jako podkład pod kolorowe lakiery. Zawsze do niej wracam, po mimo tego, że cena jest dosyć wysoka i trudno ją dostać. Świetnie sprawdza się jako podkład, wzmacnia paznokcie, przedłuża trwałość lakieru i zapobiega przebarwieniom płytki. Jedna butelka starcza na długo (4-5m-ce) z czasem lekko gęstnieje ale dalej można nią malować.
Jeden z ulubionych kosmetyków znalezionych na Wizażu:)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Pogorszenie stanu zdrowych paznokci

Moje paznokcie są mocne, niełamliwe, nie mają tendencji do rozdwajania.
Kupiłam go z myślą o zabezpieczeniu płytki przed odbarwieniem przy stosowaniu kolorowych lakierów, a jeśli przy okazji miałby wzmacniać - czemu nie?
I WIELKIE rozczarowanie. Nie zmieniłam nawyków żywieniowych, lakiery kolorowe stosuję takie, jak dotychczas, nie zażywałam żadnych leków, jednym słowem - wszystko po staremu, poza tym lakierem i... zauważonym pogorszeniem stanu paznokci! Zaczęły być nienaturalnie sztywne i w konsekwencji łamliwe! Używałam miesiąc, nim wytropiłam winowajcę.

Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam do końca, odstawiłam

Działa cuda

Po zastosowaniu paznokcie sa twarde i sie nie łamią - czyli to o co mi chodziło.
Opakowanie jest bardzo wydajne. Ciągle mam pierwsze zakupione pół roku temu.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dobry produkt

Od razu napisze, ze oceniam wersje bladorozowa. Wczesniejszej nie mialam.
Odzywka sprawdzila sie u mnie bardzo dobrze. Utwardzila moje slabe, rozdwajajace sie paznokcie. A co najwazniejsze przyspieszyla ich wzrost! Schnie dosyc szybko, uzywam 2 warst pod lakier. Zmywam co kilka dni.
Moim zdaniem jest duzo lepsza od odzywek SH. Nail Tek utwardza bardziej, ale Rimmel ma nad nim ta przewage, ze nie zazolca plytki. W efekcie paznokcie wygladaja lepiej, nie trzeba ich pozniej maskowac.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy