Wella, Shock Waves, Wosk `Wykończony lok` (Superskręt)

Wella, Shock Waves, Wosk `Wykończony lok` (Superskręt)

Do wykańczania najdzikszych loków. Jest idealny do każdej długości włosów. Nadaje długotrwały efekt.
Nadaje włosom naturalny połysk. Loki pozostają elastyczne. Daje się łatwo wyczesać.

Cena: ok. 14,50 zł / 75 ml

OK

Lubie uzywać tego produktu na moje naturalnie krecone włosy. Uzywam go tyklko do wykończenia fryzury, wgniatając lekko w końcówki i partie włosów, którym chcę nadać połysk. Bardzo wydajny, uzywam minimalnej ilośći, rozcieram w dłoniach i dopiero wtedy n awłosy. Na pewno jeden z lepszych kosmetyków do kreconych, suchych włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

POTWÓR!

Bez na dzie ja!
jedyna zaleta tego produktu to... zapach.
Konsystencja jest straszna, to samo kolor, tak się bieli.
Działanie - poniżej poziomu. Przede wszystkim nazwa powinna brzmieć "WYKOŃCZONY STRĄK" a nie wykończony lok :/ używałam go naprawdę mało, i jakoś włosy wyglądały przez pierwsze 20 minut, poxniej natomiast robiły się oglapnięte, tłuste, ohyda... Musiałam myć włosy drugi raz.
Zdecydowanie nie polecam ...Chyba że chcecie zmarnować 15 zł :D Używam tego produktu od: użyłam kilka razy chyba 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka mililitrów :D

bardzo lubię

Pragnę zacząc od tego, że mam suche włosy i absolutnie nie mogę stosować nic, co wysuszałoby lub usztywniało je jeszcze bardziej. Z wosku jestem bardzo zadowolona - nie skleja, nie obciąża, włosy są elastyczne, naturalne. Zauważyłam tez, że efekt jaki daje ten produkt trwa az do kolejnego mycia włosów. Podstawową zasadą jest tylko to, żeby nie dawać go zbyt dużo, bo jest raczej tłustawy.Używam tego produktu od: 4 m-cy

bd

Do wykończenia fryzurki nadaje się świetnie,wystarczy niewielka ilość,żeby utrwalić loki na długo,bez ich obciążania, a włosy pozostają elastyczne.Stosuję go bardzo oszczędnie,bo więcej nie trzeba,dlatego nie zauważyłam, żeby wysuszał lub przetłuszczał włosy.

Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

robią się strąki a nie loki

Kupiłam ten produkt bo nic fajnego nie widziałam w drogerii więc pomyślałam hmm produkt welli może będzie dobry. Ale przy pierwszym użyciu włosy stały się jak nie umyte, ciężkie a zamiast perfekcyjnego skrętu moje loki wisiały jak strąki. Musiałam myc głowę jeszcze raz. Trzeba naprawde używać w minimalnych ilościach to jakiś mały pożytek z tego czegoś jest choć po jego stosowaniu po paru godzinach mycie głowy obowiązkowe bo nabierają brzydkiego wyglądu nie umytych

Używam tego produktu od:3 tyg

nieeee

Na wstepie uprzedzam, ze te dwie gwiazdki, ktore przydzielilam produktowi, tycza sie boskiego i zniewalajacego zapachu jaki ww.posiada :)
Z przykroscia musze stwierdzic, ze jest to jedna z minimalnej ilosci zalet tegoz wosku.
Poczatkowo podkresla skret i wszystko wydaje sie byc piekne i estetyczne, jednak po paru chwilach wlosy robia sie oklapniete nadajac calosci nieco "zmokły" wyraz.
Slowem jednym tragedia. Producent zapomnial dodac, ze po zastosowaniu powinno sie to dziadostwo czym predzej zmyc ...Naprawde nie polecam, chyba ze do wachania ;)

Używam tego produktu od:1

Dobry produkt

Używam gdy włosy mi się za bardzo napuszą ;) albo dla zaakcentowania końcówek lub podkreslenia moich lekko kręconych, falujących włosów, wtedy też loki sa wyrazniej zaznaczone i podkręcone :) Trzeba używać bardzo oszczędnie i minimalnie, najpierw rozcieramy białą maź na dłoni a dopiero następnie wcieramy w to, co chcemy podkreślić w fryzurze. Nie zauważyłam przy oszczędnym i akuratnym nakładaniu żeby włosy się bardziej przetłuszczały czy przylizywały. Bardzo ładnie prezentują się włosy podkreślone tym woskiem niezależnie od warunków pogodowych. W akuratnej ilości nie skleja włosów. Ja barzo lubię i uważam za moje ostatnie odkrycie :)
Wydajny ponieważ nakładamy ilość śladową.