L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Szampon do włosów zniszczonych

Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i „przemęczonych" róznymi licznymi zabiegami.

Połączenie 2 innowacyjnych technologii:

- AHA Lipid Guard – włosy zregenerowane i odbudowane, wyraźnie mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie

- Neofibryna – włosy są wyraźnie zregenerowane, odzyskują witalność witalność blask, stają się miękkie, swobodne, lśniące i sprężyste, emanują płynnością ruchu

Odbudowuje i chroni włókno włosa. Włosy odzyskują siłę, nabierają blasku i są odżywione.

Neofibryne: unikalne połączenie ceramidu Bio_Mimetic, aby intensywnie zregenerować włosy, składników nadających połysk oraz filtr UV. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.

Skład: Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Amodimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Laureth-2, PPG-5 Ceteth-20, Sodium Benzoate, Polyquaternium-6, Carbomer, Sodium Methylparaben, Salicylic Acid, Methylparaben, Trideceth-6, Cocamide MIPA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Butylparaben, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, Cetrimonium Chloride, Isobutylparaben, Propylparaben, Limonene, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6, Fragrance.

Cena: 38 zł / 250 ml

SUPER dla suchych blond włosów

Jestem blondynką, nie do końca naturalną ;) Mam włosy z tendencją do puszenia i falowania, są suche, zniszczone farbowaniem i prostownicą. Loreal mi pomaga utrzymać długie włosy w dobrej formie. Sprawia że są gładkie i błyszczące. Stosuję w połączeniu z maską z tej serii.
Kupuję go w HEBE za około 35 zł

Ilość zużytych opakowań: 3 po 200 ml

idealo

Moje włosy zanim zetknęły się z serią absolute repair były lekko przesuszone,suche i źle sie układały,POLECAM SZAMPON,ODŻYWKĘ ORAZ MASKĘ Z TEJ SERII.

ZALETY:
*włosy są natychmiastowo odżywione,
*lśniące i spręzyste włosu
*miękkie w dotyku
*pięknie sie układają
*włosy są zdrowsze
*wydajna

WADY:
*cena

moje włosy GO kochają

Cudowny szampon!!! Włosy sąpo nim mięciutkie, super nawilżone i ich stan naprawdę się poprawił. Jedyny szampon po którym nie musiałam stosować odżywki. Włosy świetnie się po nim rozczesują. Aby włosy przestały się przetłuszczać po zbyt długim stosowaniu należy od czasu do czasu użyć innego szamponu i wszystko jest ok

Kocham!

Zakochałam sie w nim od pierwszego użycia!po umyciu włosy pięknie błyszczą,układają się i mają super kolor!Dowód na to że nie trzeba wydawać bagatelnych sum na szampaon żeby osiągnąć wymarzony efekt!

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opkaowania

Kiepski

Moje wielkie butle Joico K-Pax skończyly się, a deep reconstructor nie wytrzymał 2 lat i chyba uległ przeterminowaniu :/ Musiałam znaleźć coś dobrego jak najszybciej. W szale widoku moich blond zniszczonych, rozpuszonych włosów z porozdwajanymi końcówkami nabyłam w Hebe największe opakowania szamponu L\'oreal Absolut repair wraz z maską. Niestety po umyciu włosów i aplikacji maski nie mogę ich swobodnie rozczesać, nie są gładkie, zestaw nie sprawia, że wyglądają zdrowo. Działanie mogę porównać do zwykłego Gliss kur tylko 10 x droższego :/ Teraz bardziej doceniam Joico!

Dziewczyny oceniając kosmetyki często piszecie, że istnieją dużo lepsze kosmetyki w porównaniu do testowanych przez Was - dodawajcie jakie. Ułatwi to szukanie innym ich wymarzonych KWC.

Pozdrawiam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1L opakowania

najgorszy szampon jaki uzywalam

jeden z gorszych szamponów jekie do tej pory stosowaam. kupilam litrowy szampon, maske i odzywke. fryzjerka mi go doradzila mowiac ze na suche wlosy bedzie idealny. Oprucz szamponu z joanny tylko on mi placze wlosy. Maska i odzywka nie sa rewelacyjne (w polaczeniu strasznie przeciazaja wlosy) ale osobna sa ok. a szampon to istna porazka. Myslalam ze to sa tylko moje odczucia ale kolezanka uzywa tej samej lini i tez nie jest zachwycona chociaz ma zupelnie inny gatunek wlosow, opinia siostry jest rowniez podobna..... obecnie uzywam lini nawilzajacej z Goldwell i jestem zachwycona. Nawet podczas mycia nic sie nie placze a wlosy sa mieciutkie i przepieknie pachna. Wiecej nie kupie tego produktu, duzo lepsze efekty mozna uzyskac drogeryjnym(tanszym )szamponem Elseve Energia i Blask .

Ilość zużytych opakowań: 1 l

Nie dla wlosow przetluszczajacych sie

Moze dla innego typu wlosow bedzie ok, ale ja mam cienkie przetluszczajace sie wlosy i sie komletnie nie sprawdza. Kupilam najwieksze opakowanie tego szamponu i niestety musialam go zuzyc ze wzgledu na kosmiczna cene.
Po uzyciu owego produktu wrazenie jest takie, jakby sie tych wlosow wogole nie mylo - posklejane, matowe, oklapniete. Takie dlalanie moze miec szampon bez SLS, a nie oczyszczajacy. Wydajnosc srednia, bo sie praktycznie nie pieni i ciezko sie rozprowadza.

Nie dla mnie...

Zakupiłam szampon wraz z odżywką i maską.
Odżywka i maska ok,ale ten szampon to porażka!
Zamiast nawilżać,skleja włosy w gluta którego ciężko później zmyć.
U nasady tworzy efekt przetłuszczonych włosów które ktoś posypał mąką....
Kupiłam największe opakowanie i do dziś stoi w łazience..
Zdecydowanie nie polecam,można się mocno rozczarować.

Używam tego produktu od: 2011/2012
Ilość zużytych opakowań: Jedno największe-użyte max 4 razy.

niestety wielkie rozczarowanie

kupiłam szampon bo maską byłam zachwycona, bardzo mnie rozczarował, włosy są ciężkie i się kleją... nie myje się jakoś miło nim włosów, zapach niby bananowy, ale jakos mi nie leży. Niestety pieniadzę w błoto...

Bardzo dobry!

Chciałam odżywić włosy po dekoloryzacji i udało się! Nie muszę dodatkowo używać odżywki, co jest niemożliwe przy innych szamponach! Przy dłuższym używaniu może nieco obciążyć włosy. Polecam, jeśli ktoś chce poprawić kondycje swoich włosów!!

Absolutne TAK!!

Mam włosy blond, gęste, cienkie i baaardzo trudne do rozczesania po myciu. Zawsze oprócz szamponu musiałam stosować odżywkę .
Szampon Loreal dostałam od siostry, która się w nim zakochała. Po 2 myciach byłam w totalnym szoku. Po użyciu szamponu nie potrzebowałam odżywki. Włosy są miękkie w dotyku, świetnie się rozczesują, odżywki poszły w kąt :)) REWELACJA!
Jest to mój zdecydowany hit wśród szamponów

Polecam niezdecydowanym, warto za niego zapłacić, jest bardzo wydajny !

Przy pierwszym (dużym) opakowaniu warto dokupić pompkę! Inaczej ciężko się go nakłada.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Ideał

Długo szukałam odpowiedniego szamponu dla moich kręconych i puszących się włosów. Przetestowałam Artego, Goldwell, Kemon, CHI i inne znane marki. Niestety żadna z nich nie była tak doskonała. Ciągle czułam niedosyt i włosy nawet podczas mycia wydawały się twarde. Teraz każde mycie to niesamowita przyjemność! Nie muszę stosować żadnych dodatkowych odżywek by włosy były lśniące i miłe w dotyku. Jestem na TAK :-)