SVR, Xerial 5 Creme Visage (krem do twarzy)

SVR, Xerial 5 Creme Visage (krem do twarzy)

Krem do suchej i łuszczącej się skóry z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Krem radzi sobie także z odwodnieniem skóry wywołanym czynnikami klimatycznymi oraz leczeniem dermatologicznym. Bez środków zapachowych, bez konserwantów.

Zawsze w mojej szufladzie

Uwielbiam ten krem. Jest najlepszym nawilżaczem, na jaki do tej pory się natknęłam. Ratował moją skórę z naprawdę poważnych opresji i zawsze się bardzo dobrze sprawdzał. IDEALNY do skór przesuszonych, ale też łuszczących oraz wrażliwych. W zależności od potrzeb stosują na dzień / na noc / również pod podkład lub wracam kiedy skóra woła o solidną dawkę nawilżenia.
+ doskonale nawilża
+ koi
+ nie zapycha
+ bezzapachowy
+ idealny na wszelkie wpadki z poprzednimi kosmetykami
+ przy dłuższym stosowaniu naprawdę widać bardzo dobre nawilżenie skóry, a co za tym idzie skóra jest gładka i pełna blasku
+ nakładany umiarkowanie może być stosowany pod podkład
+ wchłania się stosunkowo szybko (potrzebuje zwykle około 2 minut zanim nałożę podkład)
+/- cena nie zwala z nóg, kupuję zwykle w promocji

Świetny

Moja skóra wymaga bardzo czułej opieki, ze względu na ekstremalne przesuszenie i reakcje alergiczne na różnego rodzaje kosmetyki. Ten krem jest idealny do suchej cery, świetnie nawilża, utrzymuje skórę w dobrej kondycji cały dzień, jest bezzapachowy, nie uczula. Cena nie jest bardzo wygórowana. Buzia troszkę się po nim świeci, ale nie długo ponieważ szybko się wchłania. Ma lekką konsystencję i bardzo łatwo się rozprowadza. Mój ideał :)

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

lubimy sie

Bardzo lubie ten krem. Swietnie wspolpracuje z moja przesuszona skora, choc trezba z nim troche uwazac bo moze zapychac, zwlaszcza w strefie T. Ja go uzywam jedynie na noc. Trzeba pamietac zeby nie nakladac go gdy skura jest podrazniona bo wtedy troche piecze!
Generalnie uwielbiam go za super nawilzenie!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Bardzo fajny krem

Został mi on polecony przez panią dermatolog jako krem na noc przy kuracji trądzikowej więc u mnie pełnił taką funkcję.

+Bardzo fajnie nawilża
+Nie podrażnia
+Nie zapycha
+Nie pozostawia tłustej warstwy
+Czasami stosowałam go pod podkład bourjois bio detox i w tej roli również sprawdził się znakomicie. Nie powodował rolowania się produktu i nie przyspieszał błyszczenia
+Wydajny

-/+cena (nadrabia wydajnością)

- dostępność, w mniejszych miasteczka dość ciężko go zdobyć. Zwiedziłam wiele aptek w jego poszukiwaniu.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Najlepszy!!!

To najlepszy krem jaki miałam.

+ nie podrażnia (a z tym miałam duże problemy)
+ super nawilża
+ zmiększa skórę
+ buzia po nim jest gładka, promienna, nawilżona
+ świetna konsystencja
+ idealnie nadaje się pod podkład

- za cenę (w aptece 50 wzwyż, więc zamawiam na allegro)

Na lato był za ciężki, w lecie musze mieć krem do cery mieszanej, w sezonie jesien zima to musi być to ten kremik <3 póki co nie znalazłam jego następcy.

kocham go!

Jest genialny. Dedykowany dla skóry suchej, natomiast uważam, że skóra mieszana, ale odwodniona też może go śmiało używać!
Mocznik 5%, alantoina i d-pantenol robią swoję.
Brak parafiny!

Buzia jest po nim miękka, gładka i przyjemna.
Nawilżenie wyczuwalne.

Jeśli chodzi o cenę to za dobry produkt 50zł to nie jest dużo. A dodam, że kupuję go w promocjach za 30-35zł!

na TAK!

Używam tego produktu od: ok. półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

ratunkowy krem w kuracji retinoidami/kwasami

Stosowałam ten krem w ubiegłym roku na noc w sezonie grzewczym. Kupiłam teraz drugie opakowanie z myślą o zbliżających sie chłodach i przypomniało mi się, że jeszcze nie wstawiłam recenzji tego kosmetyku!

Kremu Xerial nie używam co noc. Zdecydowałam się na kuracje przeciwstarzeniową tretinoiną i to retin jest moim głównym kosmetykiem nocnym.
W sezonie grzewczym i w czasie mrozów moja skóra jest \\\\\\\'\\\\\\\'rozdrażniona\\\\\\\'\\\\\\\'. Musi znieść tretinoinę, suche powietrze od kaloryferów, mrozy, zmienną temperaturę.... Wtedy efekty uboczne retinoidów są bardziej dokuczliwe. Łuszczenie się skóry jest bardziej widoczne (szczególnie na brodzie). Xerial pomaga mi zachować równowagę pomiędzy złuszczajacym działaniem retinoidów/kwasów a nawilżeniem. Na dzień stosuję krem z filtrem i serum z wit c. Mojej skórze nic wiecej do szczęsia nie potrzeba-
xerial stosowany raz/dwa w tygodniu pięknie nawilza, wygładza, zmniejsza łuszczenie się po retin a, nie zapycha. Polecam.

jestem na Tak!

Produkty SVR są rewelacyjne ale są mega drogie. Cenę rekompensuje wydajność i skuteczność. Zdecydowanie polecam kremy do rąk ;) myslę, że można porównać te produkty do znanej już marki Vichy. Chętnie coś przetestuję z ich nowej oferty ;) Polecam!

Używam tego produktu od: 05.2013
Ilość zużytych opakowań: 1 duzę

dobry, niestety malo wydajny

Krem swietny,bylby idealny, gdyby nie jego cena.
Plusy:
* swietnie nawilza
* skora jest bardzo przyjemna w dotyku, gladsza i bardziej promienna
* mozna go stosowac rowniez pod oczy- redukuje opuchlizne i delikatnie ujedrnia
* bezzapachowy

Minusy:
* Niestety nawet przy bardzo oszczednej aplikacji krem jest malo wydajny
* Przy nieostroznej aplikacji swieci sie na buzi

Mysle, ze lepiej sprawdzi jako opatrunek zima czy jako kuracja dla osob z bardzo przesuszona skora, niz jako krem do codziennej pielegnacji.

Wykorzystała: kilka próbek

Uwielbiam

Krem kupiłam z polecenia dermatolog. W aptece zapłaciłam za niego 40 złotych. &quot;Trochę dużo&quot;- mówię, ale warto zaryzykować.

+ bardzo, ale to bardzo dobrze nawilża moją skórę
+ pożegnałam się z przesuszeniami i suchymi skórkami
+ zniwelował moje zaczerwienienia na buzi
+ miałam mniej popękanych naczynek

a i wiem, że na tym nie skończe.

bardzo dobry nawilżacz

Produkt ten poleciła mi Pani w SP, gdy przeszukiwałam półki w poszukiwaniu czegoś nawilżającego, delikatnego do cery wrażliwej, odwodnionej i przesuszonej po zabiegach dermatologicznych. Pani poleciła go, bo podobno zawiera mocznik, ktory doskonale nawilża.

Krem bardzo mnie zaskoczył, idealnie nawilża i delikatnie nawadnia skórę, podrażnioną mikrodermabrazją i kwasami.

NIe pozostawia tłustej warstwy, w miarę szybko się wchłania i co najważniejsze nie podrażnia i nie przesusza oraz nie zapycha porów

Plusy:
-dobrze nawilża
-delikatnie nawadnia
-nie pozostawia tłustego filmu
-w miarę szybko się wchłania
-nie zapycha porów
-nie podrażnia
-pielęgnuje cerę po zabiegach dermatologicznych
-brak zapachu
-w miarę wydajny
-brak konserwantów
-można stosować pod makijaż

Minusy:
-cena ( dla mnie jest do przyjęcia, ponieważ jest to jeden z tańszych kremów, które stosuję do pielęgnacji cery )

Polecam wszystkim, którzy mają problem z cerą po zabiegach dermatologicznych.

Świetny krem

Zafundowałam sobie ten krem pod choinkę, bo szukałam czegoś, co nawilży moją twarz (zaczęłam stosować czarne mydło, które jest genialne, ale wysusza), jednak nie zapcha.
Pani superpharm poleciła mi ten krem, chociaż chciałam nieco tańszy i cieszę się, że dałam się namówić.

Krem jest bardzo dobry. Mogę nim smarować delikatną skórę w okolicach oczu i dzięki temu zmarszczki, które już powoli zaczęły się pojawiać są mniejsze.
Moja skóra jest miękka i dobrze nawilżona i odżywiona.
Owszem, dalej mi wyskakują jakieś paskudy na twarzy, jednak to nie jest kwestia tego kremu. Mam nawet wrażenie, że uspokoił moją skórę.
Stosuję go głównie na noc, bo jest dość treściwy i gdy użyję go rano, to się świecę w strefie T. Jednak użyty rano nie gryzie się z podkładem i wszystko mi się dobrze stapia ze sobą (warto jednak odczekać chwilę, zanim się wchłonie).
Ma ładny, delikatny zapach.

Jest średnio wydajny - kupiłam do tuż przed Wigilią, a pod koniec lutego już muszę mocno kombinować, żeby coś wycisnąć z tej tubki (jednak opakowanie jest dość miękkie i nie powinno być problemu z przecięciem opakowania, żeby wydłubać resztę :D)

Dla mnie ma 1 minus - cenę. Dla mnie to za dużo. Jednak widziałam, że znowu jest jakaś promocja i za te prawie 40zł już mogę zaszaleć, jednak regularna cena niemal 50zł to za dużo.

edycja z 4.02.2015: znalazłam lepsze produkty w niższej cenie, więc przestałam go używać.

Używam tego produktu od: ok. 22 grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1