PUPA, Easy Wear Compact Foundation (Podkład w kompakcie)

PUPA, Easy Wear Compact Foundation (Podkład w kompakcie)

Podkład o innowacyjnej, kremowej konsystencji, dzięki której łączy łatwość nakładania z gładkim, pudrowym wykończeniem makijażu. Wyjątkowo lekki, zapewnia skórze trwałe matowe wykończenie oraz promienny wygląd dzięki wyciągom z winogron i witaminie E. Przeznaczony dla każdego typu cery, ale szczególnie polecany dla cer mieszanych i tłustych, których zapewnia natychmiastowo świeży i rozjaśniony wygląd. Wyjątkowo trwały; hypoalergiczny. Podobno zapewnia ochronę UVA/UVB; ale producent nie zdradza konkretów. Dostępny w 4 odcieniach.

Za tą cenę nie ma zachwytu

Niestety nie zachwycił mnie ten produkt. Za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego.
Niby nieźle się rozprowadza (ale palcem, gąbeczka się do tego nie nadaje), ale równo łatwo się ściera. Kołnierzyki, dekolty bluzki są nim zawsze ubrudzone. I jest też nietrwały.

Skóra jest po nim delikatna, nie wysusza i ma wysoki filtr. Nie uczula.
Daje ładny naturalny efekt, dobrze stapia się ze skórą. Drażni mnie jego zapach. I co więcej, gdy jest ciepło, skóra się po nim baaaaaardzo świeci. A to mnie strasnie denerwuje.

Używam tego produktu od:roku albo dłużej

z braku laku

fajnie się wtapiał, chociaż miałam dosyć ciemny odcień, bodajże 01, na mój gust niewidoczny po nałożeniu, wygładza i lekko napina skórę, jednak do ukrywania wyprysków i przy łuszczącej skórze nie zda egzaminu

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Niestety raczej nie...

Kupiłam zachęcona przez panią w drogerii i sie rozczarowałam. Może nie w pełni, ale jednak. Nie używałam wczesniej kompaktowych podkładów wole płynne. Ten urzekł mnie świetna gąbeczką i swietnym opakowaniem, które zmieści się wszędzie nawet w małej torebce, a że w środku jest lustereczko to i poprawki mogą być ;)
Miałam odcień najjaśniejszy. Niestety przede wszystkim niezależnie od ilości nałożonych warstw podkład widoczny jest na twarzy. Krycie można stopniować i naparwdę nie zauważyłam różnicy między jedną warstwą a np. trzema. Mam na myśli różnicę w widoczności. Obie wersje widać tak samo silnie. Podkresla wysuszone, przesuszone skórki i aprtie na twarzy. Niby wtapia się gdzieniegdzie w skórę, ale podkreśla pory i się ściera.
Można robić poprawki. Nie ma różnicy między tym, co wczesniej zostało nałożone a tym, co później.
Sprawdza się pod większością kremów. Nie wałkuje się, raczej nie brudzi.
Nie ma obawy, że wysypie się w torebce, bo ma konsytencję plasteliny, gliny ;)
Dla mnie przeciętny produkt, a szkoda, bo dużo się po nim spodziewałam ze względu na sympatię do firmy.
Średnio wydajny.