Clinique, True Bronze Bronzing Gel for Face (Żel brązujacy do twarzy)

Clinique, True Bronze Bronzing Gel for Face (Żel brązujacy do twarzy)

Lekki, nietłusty żel brązujący do twarzy. Nadaje piękny, natychmiastowy efekt naturalnej opalenizny. Stosować samodzielnie lub razem z podkładem.

oil – free / nietłusta
w tubie
żel
kremy z filtrem do twarzy
koloryzujące

ok

Zacznę od tego, że niewątpliwie jest dobrym bronzerem. Ja stosuję go razem z podkładem. Twarz po użyciu bronzera wygląda bardzo naturalnie. Dostałam go w prezencie, sama nie kupiłabym go za taką cenę ponieważ tańsze bronzery daja taki sam efekt.
Raczej bezzapachowy.
łatwy w nakładaniu, dobrze się rozsmarowuje.

fantastyczny

Bardzo dobry żel na upalne dni, ale nie tylko. Ma bardzo ciemny kolorek z lśniącymi drobinkami, a jednak po rozprowadzeniu daje bardzo naturalny efekt. Bez użycia pudru trochę za szybko się ściera, ale ogólnie warto mieć go w kosmetyczce. Jest bardzo wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

rewelacyjny

Pokochałam go od pierwszego użycia. Wspaniale brązuje skórę, nie zostawia smug, pięknie się wchłania, jest trwały i lekki. Wydajny. Efekt jest ładny niezależnie od tego czy nakładam go samodzielnie czy mieszając z podkładem. Buzia wygląda jak muśnięta słoncem, jest świeża i promienna.