AA, Young, Krem matująco-nawilżający z filtrem UV

AA, Young, Krem matująco-nawilżający z filtrem UV

Krem o lekkiej konsystencji zapewnia matowy i świeży wygląd skóry przez cały dzień. Obecne w preparacie składniki aktywne intensywnie nawilżają skórę i działają antybakteryjnie. Wyciąg z drożdży, witaminy z grupy B, kofeina oraz sól cynku regulują aktywność gruczołów łojowych, działają oczyszczająco, a ekstrakt z jeżówki purpurowej i Salithymol Complex skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii. Witamina E chroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego środowiska. Alantoina działa łagodząco. Przyspiesza ustępowanie zmian trądzikowych.

nawet,nawet...

kupiłam go z myślą o obozie letnim i szczerze powiedziawszy wtedy nie bardzo mi przypasował chyba trochę za bardzo nawilżał moją cerę matowił owszem ale też mi się wydawało, że trochę słabo...tak więc go odstawiłam...powróciłam do niego teraz na jesieni jakoś w październiku i muszę przyznać, że na tą porę świetnie się nadaje moja cera ma to do siebie, że na jesieni i w zimę robi się strasznie sucha tak więc na ten moment jest ok.

Używam tego produktu od:czerwca
Ilość zużytych opakowań:..

bez rewelacji

Miałam ten krem rok temu, kiedy spiekłam sobie twarz na słońcu i potrzebowałam nawilżenia. Krem nawilża, ale spodziewałam się czegoś więcej... Muszę przyznać, że raczej trochę łagodził podrażnienia wywołane słońcem lub majstrowaniem przy twarzy :P Ale tylko trochę. O matowieniu wogóle nie ma mowy, ponieważ twarz się po nim świeci i lepi. W filtry UV bez podanego faktora przestałam wierzyć już jakiś czas temu.
Opakowanie nawet nie brzydkie, w wygodnej i higienicznej tubce.
Ogólnie krem bez rewelacji, ale też nie taki najgorszy.

Używam tego produktu od: rok temu

Nieszkodliwy.

Krem kupiłam ze względu za jego antybakteryjność i to, że nie uczula. Musiałam ratować czymś twarz po totalnym zmasakrowaniu innymi kosmetkami - bardzo mnie podrażniły, a ten krem zdecydowanie to złągodził. Nie zlikwidował, ale za to zapobiegł dalszej tragedii. Jedyne, do czego mam ale to jego właściwosći matujące, a raczej ich brak. Po użyciu świecę się na całym nosie niczym Rudolf.
Chwali się filtr uv, co w tego rodzaju kremach jest raczej żadko spotykane.
I jescze podoba mi się neutralny zapach

OK

Kupiłam ze względu na antyoksydanty w składzie. Osławiony zapach mi nie przeszkadza, szybko się ulatnia. Krem przyjemnie nawilża, jest lekki. Nie matuje.
Generalnie bardzo dobry do stosowania na dzień, ale ma jedną dość poważną wadę: źle spisuje się pod makijażem. Podkład na nim tworzy smugi, nie stapia się z cerą. Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.
Mimo to polecam

Używam tego produktu od: m-ca

Fajny kremik

krem bardzo wydajny, ma przyjemny zapach, super sie rozprowadza...
jest to krem nawilzajaco-matujacy, nie matuje jakos cudownie, ale ogolnie efekt jest dobry.
Jesli chodzi o nawilzenie (przy mojej cerze mieszanej) SUPER...
Czesto, mam w niektorych partiach przesuszona buzie, i smiesznie wygladajace skorki:)
Nawet nivea visage do skory suchej, nie pomogl..ani bambino, ani hipp nic...
po tym kremie nie mam zadnych skorek..
Wiec ogolnie uwazam ze to dobry produkt.

Używam tego produktu od:1miesiaca

bardzo dobry

nie wiem czy to do końca zasluga tego kremu, ale moja skóra jest w zdecydowanie lepszym stanie, krem jej wreszcie nie wysusza, nie mam juz krostek, matuje moze nie idealnie, ale nie spodziewalam się tego.
w kazdym razie jest to jeden z niewielu kremów, które mam zamiar kupic po raz kolejny.

Używam tego produktu od: miesiaca

spełnia zadanie

Jestem zadowolona z tego kremu. Mimo że moja cera nie jest juz taka Young :) ale zerknełam na skład i nie ma tam nic co może zbytnio wysuszyć moja tłustą cerę, a jednocześnie nie ma w niej tego co mnie zapycha.
Kremik ma według mnie świetny skład jak dla mojej cery.
Jest tam tylko jeden składnik podejrzany i drażniący DMDM Hydantoin, ale jest na końcu składu wiec może jest go mało bardzo, w tym kremie mnie nic nie uczuliło.
Konsystencja super
Świetnie się wchłania
Spełnia swoje zadanie.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

matuje i tylko matuje:)

kupiłam go przypadkiem, zamiast mojego ulubionego kremu z tej samej serii (kto to widział im taki podobne opakowania robić:P), oceanic AA antybakteryjnego.

+dobrze matuje
+filtry uv
+męski zapach charakterystyczny dla tej serii jest ledwo wyczuwalny:)
+dosyć wydajny
+bardzo szybko sie wchłania
+nie lepi sie
+zaskakująco lekki

-zostawia białą poświatę, co bardzo mi sie nie podoba.
-działanie na niespodzianki i podrażnienia dosyć pozytywne, jednak gorsze od AA antybakteryjnego.
-nie nawilża za mocno, raczej chroni przed nadmiernym wysuszeniem.
-toporna konsystencja

polecam jak naprawdę dobry krem matujący, nie spełnia jednak wszystkich obietnic producenta.

może go jeszcze kiedyś kupie jeśli będę potrzebowała kremu matującego;)
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

POLECAM!!!

Zdecydowanie polecam kupno.
+ lekki i łatwo się wchłania
+ faktycznie pomaga w pozbywaniu się zmian trądzikowych
+ świetnie nawilża
+ przyjemny zapach
+ nie podrażnia cery
- matowienie cery nie jest idealne..

Ale naprawdę wystarczy, ab y spokojnie używać!!!

całkiem,całkiem

Lekki kremik o nietłustej konsystencji.
Dobrze nawilża i pozostawia skórę gładką i miękką .
Trochę słabiej matuje i zostawia lekki filtr na skórze więc szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:2 miesiące

świetny dla cery wrażliwej!!!!

po pierwsze kosmetyk spełnił wszystkie obietnice złożone przez producenta na opakowaniu: matowi skórę, nawilża, przeciwdziała wypryskom, łagodzi podrażnienia i jest bardzo delikatny dla skóry

mam 19 lat i parę lat temu zmagałam się z okropnym tądzikiem. dzięki pomocy dermatologa pozbyłam się tego świństwa i zalecenia stosowałam kosmetyki la roche posay (tak to się pisze???), żeby zapobiec nawrotowi. owszem rewelacja, ale cena... więc uległam magii opisu z kremiku AA young i sprobowałam. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!

ten krem pomaga mi zachować efekty terapii lekami. ropne krostki, w ogóle się nie pokazują, a jeśli coś się pojawi (czasem próbuję sama rozprawić się z jakąś grudką podskórną i efekt jest marny...), to goi się szybko i bez babrania. krem nie zatyka porów, ładnie matuje i nie podrażnia mojej alergicznej skóry (niektóre eksperymenty z kosmetykami sprawiają, że robię się czerwona jak burak, a krostki wyskakują stadami)

nie wiem jak ten krem działa przy zaawansowanym trądziku, ale w przypadku takiego zaleczonego to naprawdę polecam.

niestety krem nie pomaga pozbyć się zaskórników czy grudek i nie zwęża porów.

co do makijażu. maluję się sporadycznie, ale uważam, że pod makijaż jest ok. trzeba tylko odczekać kilka minut od aplikacji i używać małej ilości kremu (jest wydajny).

cena bardzo przystępna, a kosmetyk super wydajny

daję 4 gwiazdki, bo jak pisałam jest lepszy kosmetyk

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 5

niezły

A ja przyłączam się do opinii tequlliiii,bo krem jest super.
Niby lekki,a jednak treściwy.Nie podrażnił mnie,a buźkę po nim miałam na prawdę zdrowiutką!!!Tylko matowić mógłby na dłużej....

Używam tego produktu od:ponad roku