KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Dove Intense Care, Szampon regenerujący do włosów suchych i zniszczonych (stara wersja)

3,1 na 560 opinii

patrznamnie
    20 kwietnia 2010 o 11:54
    3 / 5
    dobry, ale są lepsze
    długo używałam tej serii, twierdziłam że jest bardzo dobra aż sie przerzuciłam na seria dla rozjaśnianych i tamta sie okazała lepsza + odbudowuje włosy + nie obciąża ich - można stosować codziennie + stosowałam w duecie z odżywką, nie wiem jak działa solo + cena przystępna + dobra dla loków podsumowując - dobry, ale są lepsze. warty wypróbowania Używam tego produktu od: z rok Ilość zużytych opakowań: kilka/naście

Aniaaa87
    19 lutego 2010 o 22:22
    4 / 5
    Jeden z lepszych
    Po stosowaniu szamponu moje długie włosy są lśniące i miłe w dotyku.Wyglądają na zdrowsze.Bardzo łatwo układa mi się je na okrągłej szczotce,ładnie odbijają się od skóry głowy.Dodam,że używam jeszcze odżywki również Dove do włosów farbowanych(z różową nakrętką).Odejmuje jedną gwiazdkę,ponieważ troszeczkę szybciej się przetłuszczają,ale i tak włosy myje codziennie więc dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia i w sumie nie ma co się dziwić szampony i odżywki Dove mocno nawilżają włoski.Naprawde widać różnice na plus. Używam tego produktu od:dawna z przerwami Ilość zużytych opakowań:10

ZapachNocy
    14 marca 2009 o 12:34
    2 / 5
    Mam bardzo długie i gęste włosy a co za tym przeważnie idzie - przesuszone. Zachęcona reklamą (tak, tak o ja naiwna! ) oraz miłymi wspomnieniami z marką Dove, sięgnęłam po ten szampon. i.... totalna klapa. Nie nawilża, plącze włosy, na drugi dzień są już nieświeże... Jestem bardzo rozczarowana. Plusem jest zapach, który uwielbiam i konsystencja. Używam tego produktu od:2 tygodni Ilość zużytych opakowań:1

asienkaaa
    6 marca 2009 o 15:50
    5 / 5
    Polubiłam i polecam
    Używałam go razem z maseczka z tej samej serii i byłam naprawdę zadowolona :) . To pierwszy szampon który "coś" dał dlatego taka wysoka ocena. Widziałam regeneracje , włosy nie były takie sztywne i suche , mogę nie były w jakimś exxtra stanie ale uległa zmiana - na lesze :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 + maseczka
    Używa produktu od:miesiąc

Pimecia
    4 marca 2009 o 22:17
    1 / 5
    precz z nim
    Od zawsze używałam jednego i tego samego szamponu - Fructisa przeciwłupieżowego i - zachciało mi się odmiany. Pomyślałam, że Dove będzie dobry. Mam włosy cienkie i suche, nie pamiętam żeby kiedykolwiek mi się przetłuszczały. Już po pierwszym użyciu pożałowałam - okropnie swędziała mnie skóra głowy, okropnie !! Na drugi dzień włosy były klapnięte i tłuste. Nigdy więcej, nie polecam. Używam tego produktu od: jeden raz Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno