Dove, Intense Care, Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych

Dove, Intense Care, Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka regenerująca wzmacnia efekt działania szamponu, dogłębnie nawilżając każdy kosmyk. Intensywnie pielęgnuje, regeneruje i wzmacnia włosy, nawet te bardzo zniszczone. Pomaga im odzyskać zdrowie, siłę, blask i delikatność - od cebulek aż po same końce.

FAJNY

Uwielbiam ta odzywke , regularne stosowanie odzywki i szamponu z tej samej serii daje fajny efekt. Moj fryzjer nawet zauwazyl roznice ;) wlosy tak nie wypadaja , swieca sie , ladnie pachna , nie pusza sie :)
Ale ze smutkiem musze przyznac ze odzywka jak i szampon w nowym opakowaniu ma zmieniany sklad, inaczej pachnie i nie jest juz tak fajny-moje wlosy zdecydowanie wolaly stary sklad:( ale tak nie jest zle

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowan

silikony

W składzie ma silikony - mi one niestety nie służą. Po tej odżywce, mimo spłukania, włosy mam takie tępe, szybciej się przetłuszczają, nie zauważyłam regeneracji, tylko delikatne wygładzenie. W tej cenie znam wiele innych, dużo lepszych. Nie wrócę do niej.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Jest to jedna z moich ulubionych odżywek do której często wracam. Dzięki niej włosy są gładkie, błyszczące, nie plączą się i nie puszą. I to nie tylko po użyciu! Na prawdę "naprawia" włosy. Ma przyjemny zapach i gęstą konsystencję. Minusów nie zauważyłam. Nie daję 5 gwiazdek bo liczę, że znajdę jeszcze odżywkę- cud!

Używam tego produktu od: kilku lat

dobra, ale są lepsze

długo używałam tej serii, twierdziłam że jest bardzo dobra aż sie przerzuciłam na seria dla rozjaśnianych i tamta sie okazała lepsza :)

+ odbudowuje włosy
+ nie obciąża ich - można stosować codziennie
+ stosowałam w duecie z szamponem, jak działa solo nie wiem
+ cena przystępna
+ dobra dla loków

podsumowując - dobra, ale są lepsze. warta wypróbowania :)

Używam tego produktu od: z rok
Ilość zużytych opakowań: kilka/naście

Bardzo dobra

Używałam razem z szamponem z tej serii. Włosy skłonne mam do przetłuszczania się. Jednak szampon wraz z odżywką nie obciążały włosów i nie przetłuszczały. Włosy rozczesywały się z łatwością, nie elektryzowały się, lśniły i ładnie układały. Wszystko fajnie dopóki odżywka się nie skończyła...totalna klapa.
Nie wiem, czy kupię bo wciąż szukam czegoś co sprawi, że poprawi kondycję włosów na okres dłuższy niż ten, w którym używam odżywki. Aczkolwiek jest to najlepsza jaką kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: kiedyś zużyte całe opakowanie

Polecam.

Używam tej odżywki razem z szamponem z tej samej serii. Obawiałam się, że nie jest dla mnie gdyż mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się, jednak okazała się bardzo dobra. Nawilża, ale nie obciąża włosów (raz się zdarzyło, kiedy wycisnęło mi się jej za dużo), po jej użyciu ładniej się układają, a co najważniejsze przestały się elektryzować, z czym wcześniej miałam problem. Nie mam zniszczonych włosów, więc nie wiem jak z właściwościami regenerującymi, ale odkąd ją stosuję nie mam rozdwojonych końcówek.
Odżywka ładnie pachnie i jest w miarę wydajna. Plus za to, że nie muszę jej długo trzymać na głowie, wystarczy nawet minuta a działanie jest widoczne.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

nawet nawet

Nie spodziewałam się za wiele po tej odżywce, ale miło mnie zaskoczyła. Szczególnie zapach przypadł mi do gustu. Taki świeżutki i bardzo doveowy - mogłabym jej używać dla samego zapaszku ;) myję włosy prawie codziennie, a jedno opakowanie starczyło mi na dokładnie miesiąc. Blask i delikatność może i tak, ale regeneracja marna. Oczekiwałam także większego nawilżenia.
Daję mocne 3 gwiazdki :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

The best:)

Używam jej od paru lat i nie ma mowy o zmianie, jest wspaniała. Pokochałam ją od samego początku. Po jej zastosowaniu moje włosy stały się gładkie, lśniące, lepiej się układają i cudownie pachną... W połączeniu z szamponem efekt jest wręcz niebiański. Nigdy, przenigdy nie zmienię jej na inną.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, trudno zliczyć:)

KWC!!!

Z Dove mam linię czerwoną i granatową i była to miłość od pierwszego dotyku :slina: Mam naprawdę trudne do ułożenia, falujące i puszące się włosy, a ta firma stała się dla mnie wybawieniem ;) Zawsze marzyłam o gładkich, lśniących, lejących włosach i po zastosowaniu m.in. tej odżywki takie mam :D Cena jest niewysoka, konsystencja w porządku, piękny, długo utrzymujący się na włosach zapach, wydajna...dużo by wymieniać ;) Polecam każdemu, kto ma problem z sianem ;)
P.S. zastanawia mnie tylko jedno...mam 3 rodzaje odżywek Dove i każda ma identyczny skład co do joty, natomiast czemu każda jest od czego innego, to nie wiem..., ale co tam-są super ;)Używam tego produktu od: miesiąca

w porządku.

-niedroga,
-bardzo dobrze wygładza, ułatwia rozczesywanie,
-przyjemny zapach i dobra konsystencja, ktora nie spływa z włosów,
- nawilża, zadnej regeneracji nie zauważyłam, ale wiadomo-to tylko odżywka z supermarketu ;)
-duzy plus za to,ze nie obciąża.

daję takie trochę naciągane 4 gwiazdki, raczej nie wrócę do niej ponownie, bo znam wiele odżywek o podobnym działaniu.

Używam tego produktu od: okolo miesiąca,
Ilość zużytych opakowań: jedno.

fajna odżywka

-super zapach
-niska cena
-moje włosy już od pierwszego użycia stały się bardziej nawilżone, łatwiej się rozczesywały i ich kondycja się poprawia
-włosy wygladają po niej na zdrowsze

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

dobra

* ładny zapach
* dobra konsystencja
* włosy łatwiej się rozczesują
* nawilża
* nie były już takie sianowate
* miałam wrażenie, że stan moich włosów trochę się polepszył :)

Mimo, że używałam tej odzywki ok mies temu na pewn do niej wrócę, jedna z lepszych :)

Używam tego produktu od: mies
Ilość zużytych opakowań: 1 będzie więcej :)