Eva Natura, Zioła Polskie, Pielęgnacyjny tonik bezalkoholowy z ekstraktem z koniczyny łąkowej

Przeznaczony do przemywania skóry twarzy i szyi po oczyszczeniu lub dla odświeżenia. Bogate połączenie substancji naturalnych: ekstraktu z koniczyny łąkowej, soku z aloesu, D-pantenolu i ceramidów roślinnych sprawia, że tonik nawilża, wygładza, tonizuje, oczyszcza oraz przynosi uczucie komfortu i świeżości. Polecany do każdej cery, także delikatnej.

ok

Kupiłam zachęcona recenzjami (jak wiele produktów :D). W zasadzie to z tonikami mam taki problem, że trudno mi ocenić ich działanie, bo używam kilku produktów.

+ładny zapach,
+łagodzi,
+ nie wysusza,
+ nie podrażnia,
+ zostawia gładką twarz,
+ tani

Nie zachwyca, może być.

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Świetny, polski tonik

Nie mam wielkich wymagań wobec toniku - ma tylko tonizować i nie zawierać alkoholu. Tonik z Polleny jest świetnym produktem, różni się znacząco od toników Ziai - jego działanie czuć od razu. Rola toniku jest często bagatelizowana, a jest on tak samo ważny jak żel czy krem nawilżający.

-tonik doskonale odświeża i tonizuje cerę

-przywraca naturalne pH skórze

-koi i łagodzi

-przyspiesza gojenie wyprysków

-delikatnie nawilża

-bardzo delikatny

-nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze

-zmiękcza i wygładza skórę

-nie wysusza

-nie uczula

-nie podrażnia

-delikatny, bardzo przyjemny zapach, jak zerwana koniczyna :)

-tani i wydajny

-poręczne opakowanie

-polski producent
-miałam problem z dostępnością, ale wybaczam mu to

Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Ze względu na zapach, który przywodzi na myśl naturę

Delikatny, bardzo przyjemny zapach. Jak mam ściągniętą buzię to przynosi lekką ulgę. Łatwo wylać dużą zawartość niechcący na wacik. Nie oczyszcza dokładnie, lekko tonizuje. Jest przyjemny, to tyle. Tani bardzo to plus :) ale tylko głaszcze twarz.

Jak dla mnie super

świetny produkt ,już po pierwszym użyciu widać poprawę cery :) Już po dwóch dniach znikają nieduże wypryski ,a wągry stają się mniej widoczne . Zdecydowanie polecam ten produkt , w szczególności dla osób ,które nie mają dużych problemów z cerą :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

dobry i tyle...

Niczym mnie nie urzekł.

Jest nawilżający, pachnący, tani i polski.

Wydaje mi się że dla tłustych cer będzie zbyt nawiżający, mało odświeżający.

Kiepski

Plusy:
- ładnie pachnie
- praktyczne opakowanie
- cena

Minusy:
- mało wydajny
- nie oczyszcza
- nie nawilża
- nie łagodzi

Zachęcona opiniami z Wizażu kupiłam ten tonik, lecz niestety nie zdziałał nic specjalnego. Właściwie to odkąd zaczęłam go używać to wyskakiwało mi więcej pryszczy. W sumie to jeden z gorszych toników, ale szczęście w nieszczęściu, że jest mało wydajny.
NIE POLECAM!

WYWOŁAŁ SPUSTOSZENIE NA MOJEJ TWARZY

Używałam tego toniku przez 2 tygodnie. Już po pierwszym użyciu, na drugi dzień wyskoczyły mi dwie niespodzianki, co w moim wypadku było naprawdę dziwnym zjawiskiem, gdyż wyskakuje mi może pryszcz na miesiąc. Jednak, niezrażona używałam dalej. Po kilku dniach pod skórą wyskoczyły mi małe podskórne krostki, kilka dni później stały się bolące. TEN TONIK WYWOŁAŁ U MNIE STAN ZAPALNY! mam skórę mieszaną, nic mnie nigdy nie podrażniało, ani nie zapychało, a ten tonik autentycznie zniszczył mi skórę. Pomału \\\'dochodzę\\\' do siebie, ale ODRADZAM!

Wiem, że dużo dziewczyn jest z niego zadowolonych, za niewielką kwotę można spróbować, ale jeśli po używaniu go zauważycie cokolwiek złego, ODSTAWCIE GO, bo tylko pogorszycie stan swojej skóry...

Ładnie pachnie i jest tani.

To był bardzo dobry tonik!

Już wycofany (ale jest nowa wersja - niestety mocniejsza w działaniu, a więc silnie oczyszczajaca, ale i lekko podrażniająca wrażliwców), bardzo dobry produkt, który odkryłam dzięki KWC. Przez wiele miesięcy był moim ulubionym tonikiem i nawet nie myślałam o szukaniu innego. Nawilżał, łagodził, oczyszczał, odświeżał i pachniał ziółkami - czuć było, że robi coś z cerą, a nie jest tylko "pachnącą wodą", jak wiele innych nic nie dających toników. Wysoko w składzie łagodzący Panthenol i sok z aloesu! Nie miał wad.

Używam tego produktu od: kilku - kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 6-7

Przeciętny

Zapach ma boski-trzeba mu to przyznać.Łąka, koniczyna.Świeżo, zielono.Bardzo orzeźwiająco.
A poza tym?
Jak dla mnie to przeciętny produkt.
Nie nawilża tak jakbym chciała, nie koi skóry.Trochę oczyszcza i odświeża skórę.Całkiem nieźle radzi sobie z resztkami makijażu.
Konsystencję ma oczywiścoe płynną ale toporną, jakoś dziwnie "sunie" po skórze.
Skóra po jego uzyciu jest jakas dziwnie tępa, utrudnia to trochę aplikację kremu.

Ale za to nie podrażnia i jest stosunkowo delikatny.

Ujdzie w tłoku, za taką cenę można wypróbowac ale ja bym cudów nie oczekiwała.

Butelka brzydka.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Dobre odświeżenie

Tonik świetnie nadaje się do szybkiego odświeżenia w upalny dzień. Zakupiłam go w tesco bodajże, nigdzie indziej nie spotkałam się z tym produktem.

Plusy:
+ odświeża twarz
+ nawilża skórę
+ ziołowy zapach
+ tani (ok 4 - 5 zł)
+ proste, wygodne opakowanie
+ polski producent
+ nie pozostawia lepiej warstwy na skórze
+ nie podrażnia skóry (czasem mam z tym problem z innymi tonikami)
+ nie zapycha
+ brak alkoholu
+ zawiera też aloes

Minusy:
- mam tylko jeden, za słabo oczyszcza skórę (ale to mały minus bo to nie tonik oczyszczający tylko pielęgnacyjny

Bardzo fajny, z ciekawym składem tonik nadający się do codziennej pielęgnacji nawet delikatnej i wrażliwej skóry. Na lato idealny. Jeszcze nie ulubiony, ale jest blisko :).

Cudowny!

Jak najbardziej dla mnie!

Plusy:
+cena (ja dałam niecałe 6 zł)
+wydajny
+odświeża skórę
+bardzo ładnie pachnie
+ładnie i podręczne opakowanie
+nie wysusza skóry

Minusy:
Brak ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

łagodna pielęgnacja

+ trochę nawilża
+ łagodnie pielęgnuje skórę
+ pięknie pachnie
+ relaksuje
+ stał się niezbędny w mojej codziennej pielęgnacji

Używam go na wacik, mieszam z kremem- wtedy cudownie się wchłania, lub wylewam kilka kropwl na dłoń i wklepuję w twarz.

Minusów brak