Avon, Solutions, Clean Cream Cleanser (Kremowy preparat oczyszczający)

Avon, Solutions, Clean Cream Cleanser (Kremowy preparat oczyszczający)

Łagodne oczyszczenie twarzy i szyi. Oczyszcza i nawilża jednocześnie, zmywa makijaż wodoodporny, zatrzymuje w skórze wilgoć do 8 godzin, nie pozostawia uczucia lepkości, i tłustej powłoki, odświeża, rozjaśnia i chłodzi skórę.

Kiepsko

Osobiście krem Clean Cream Cleanser z serii Avon Solutions nie przypadł mi do gustu. Zapach owego kremu kojarzy mi sie ze szpitalem, lekami itp. ogólnie nie jest sympatyczny.
Po nałożeniu na skórę staje się tłusty i nie miło się go zmywa.

był to mój KWC

bardzo załuje, że to mleczko zostało wycofane ze sprzedazy w avonie
było swietnie, bardzo je lubiłam
bardzo dobrze zmywało makijaz, nie podrazniało skóry - nawet najdelikatniejszej w okolicach oczu
było idealne do suchej cery, nie przesuszało jej, a nawet pielegnowało
było duże - tuba 200 ml, tanie i wydajne
dlaczego oni je wycofali ?????
do dzis nie moge tego przeboleć

Używam tego produktu od:kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:z 5 może wiecej

mi odpowiada:)

bartdzo lubie ten preparat stosuje jako mleczko do zmywania makijazu...dobrze nawilza///mam juz drugie opakowanie.. i drugie kupialmn za naprawde przystepna cene w netto 6.90..i jesli jeszcez sie pokaze w nettto albo jeszcze w jakiejs innej wyprzedazy nap[ewno kupie bez zastanowienia:)

a ii opakowanie duze wiec preparat jest naprawde wydajny...same plusy:)

Używam tego produktu od:roku

Bardzo fajny

Fajny preparat- o konsystencji mleczka.
Dobrze oczyszcza twarz nawilza i pozostawia gladka i miekka- dziala na skore niczym krem nawilzajacy.

Jedyny minus tego mleczka to to ze nie nadaje sie do zmywanie oczu-bardzo szczypie w oczy.
Natomiast do twarzy jest idealny.

Atutem tez byla jego cena przy zakupie6.90 w netto- to naprawde malo jak za tubke 200 ml tak dobrej jakosci.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

mój typ :)

jest rewelacyjny dla suchej skory!! dobrze zmywa makijaz chocaiz tym zmywanie wodoodpornego to raczej przesada, z tuszem wodoodpornym nie poradzil sobie zbyt dobrze, dopbrze sie splukuje i pozostawia na twarzy jakby warstwe kremu , czuc ze skora jest nawilzona i nie wysuszona przezwode :)

Używam tego produktu od:roku

fajny

jestem pozytywnie zaskoczona. do tej pory jakoś preparaty do demakijażu z avonu mnie nie zadowalały, ale kremowy preparat oczyszczający zmienił moje zdanie na ten temat ;) jest leciutki, bardzo dobrze radzi sobie z nawet mocnym makijażem, nie podrażnia oczu (no może czasem, jak przez przypadek dostanie się do oczu), mile chłodzi twarz i nie jest bardzo tłusty, dzięki czemu twarz mi się tak bardzo nie świeci, jak po niektórych innych mleczkach :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nawet, nawet

Być może ****, to ocena nieco na wyrost, bo okropnie piecze gdy jakimś trafem dostanie sie do worka spojówkowego,ale ogólnie to jeden z lepszych kosmetyków tego typu jakie zdarzyło mi się używać.
Najważniejsze jest to,że dokładnie zmywa makijaż.Innymi bardzo istotnymi zaletami są:
*nie zatykanie porów,
*nawilżenie skóry
*nie powodowanie reakcji alergicznych
*pozostawanie rzęs na swoim miejscu
*duże opakowanie
Zapach bardzo przypomina błyskawiczną maseczkę nawilżającą, lecz na szczęście nie jest tak intensywny.