Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Nivea, Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała (stara wersja)

Intensywnie wygładzające mleczko Nivea Body zostało stworzone specjalnie dla potrzeb suchej skóry. Innowacyjna formuła, oparta na pielęgnujących lipidach i substancjach nawilżających, zapewnia skuteczną pielęgnację i głębokie nawilżanie. Lekka konsystencja sprawia, że Mleczko łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Produkt wyraźnie wygładza skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Cenne składniki: ekstrakt z ginkgo, masło shea i witamina E chronią przed wysuszeniem, pozostawiając przyjemne uczucie gładkości skóry.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Ginkgo Biloba, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Propylparaben, Sodium Carbomer, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: ok. 16 zł / 250 ml; 22 zł /400 ml

tępe i ciężkie ale skuteczne

Mleczko ma po pierwsze bardzo ładny, klasyczny i kremowy zapach. Niestety jest bardzo ciężkie i opornie się je rozprowadza. Takie gęste i tępe przy aplikacji. Butelka klasyczna i ładna ale nie ułatwia w najmniejszym stopniu wydobycia produktu. Za to bardzo bobrze nawilżało. Jedno z lepszych.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

lubię

posiadam tę nową wersję, tylko niech mi ktoś wytłumaczy, czym się różni nowa od starej? chyba jedynie dizajnem opakowania...
mleczko jest super!
strasznie lubię jego zapach
może jakoś super nie nawilża, ale nie szkodzi :)
w promocji w rosmannie można je kąsnąć za 9,99 :)

Używam tego produktu od: nie wiem, długo
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

BARDZO GO LUBIŁAM:)

Używałam go bardzo dawno temu i dobrze go wspominam:)
Mleczko ma śliczny i delikatny zapach. Bardzo łatwo rozprowadza się na ciele i jako jeden z niewielu na dość długo nawilżał ciało.
Nowa wersja nie jest już tak fajna i przestałam go używać.

Plusy:
- niska cena
- dostępność
- przyjemny i delikatny zapach
- pozostawiał nawilżone ciało
Minusy:
- nie zauważyłam:) (przy starej wersji)

Używam tego produktu od: Używałam 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Byłam na Tak

Bardzo lubię produkty Nivea szczególnie te do pielęgnacji ciała. Także to mleczko jest moim faworytem.
Typowy kremowy zapach Nivei ,gęsta konsystencja(nawet bardziej jak balsamu a nie mleczka). Spełnia obietnice producenta-wygładza,intensywnie nawilża.Dość dobrze się wchłania mimo iż ma dość ciężką konsystencję. Przepięknie delikatnie pachnie.
Jak dla mnie idealne:nawilża, wygładza, chroni, doskonale pachnie,czegóż chcieć więcej.
Bardzo wydajne. Opakowanie można było postawić do góry aby wydobyć resztę i stało przy nowym to już znacznie bardziej skomplikowane.
W tej wersji już niedostępne,ale jest w nowych opakowaniach.

Używam tego produktu od: Używałam w ubiegłym roku

Sentyment

Pamiętam to mleczko bardzo dobrze, 5-6 lat temu znalazłam jego próbkę w gazecie, tak mi się spodobało że pobiegłam je kupić...

Teraz nowe opakowanie jakoś tak do mnie nie przemawia, do tego całokształtu miałam ogromny sentyment... chłopak z którym wtedy się spotykałam uwielbiam skórę posmarowaną tym mleczkiem, uważał że jest niesamowicie gładka i ślicznie pachnie... a jakoś ten czas wtedy wspominam bardzo miło.

Mleczko bardzo dobrze nawilżało, wygładzało skórę i do tego cudownie pachniało.

Było również wydajne.

Używam tego produktu od: 2005 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

super!

Używałam go jakiś czas temu i to co zapamiętałam to :
-dobra cena
-wydajność
- przyjemny, delikatny, typowy zapach NIVEA
- nawilżanie i wygładzanie w 100%
- dobrze się wchłania
Jest to mój faworyt...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

dość słabo

Miałam ten balsam w zeszłym roku.
Niestety, dość słabo nawilżał, raczej bardziej doraźnie natłuszczał i wygładzał skórę. Śliczny zapach.
Trochę ciężko się rozsmarowywał i wchłaniał, po nivei spodziewałam się czegoś lepszego.
Dostaje ode mnie 2 gwiazdki, teraz mam już swoich faworytów i wiem, co to super nawilżenie :)

Naprawdę dobry

Niby niepozorny i tani balsam Nivea a tu proszę - przyjemny zapach, właściwa konsystencja, dobre wchłanianie, nawilżanie i świeżość.
To naprawdę dobre i wydajne mleczko.

Używam tego produktu od:roku

Moj Ci on !

Od kad pierwszy raz wyprobowalam ten balsam to sie w nim zakochalam.Ladnie pachnie szybko sie wchlania a przede wszystkim skora jest miekka nawilzona wrecz rewelacyjna.

Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:nie zliczona ilosc

Mój KWC! :)

Mleczko idealne.
Przede wszystkim doskonale nawilża skórę. Co więcej dobrze się wchłana i cudownie pachnie.
Zdecydowanie numer jeden wsród nawilżających kosmetyków do ciała!

Używam tego produktu od:daawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Ma jedną wadę

Wszsytko byłoby super gdyby nie to ze balsam sie długo wchłania i pozostawia tłustą warstę przez jakis czas.

Pozatym mleczko spelnia swoje zadanie, czyli bardzo dobrze nawilza, wygladza i koi skore. Od razu po nasmarowaniu skora jest pełna życia :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Polecam!

Jest wręcz idealny. Uwielbiam używać go po goleniu. Mam delikatną skórę, która jest często wysuszona, a golenie tylko pogarsza sytuację. Zawsze po użyciu tego mleczka, staje się naprawdę nawilżona i gładka w dotyku.