KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 42% osób
    toJaaa
    7 kwietnia 2011 o 23:52
    4 / 5
    Jaka szkoda że go wycofali ;( Chyba jedyny, który tak ładnie stapiała sie ze skórą, nie powodował pryszczy,nie uczulał :( jedyny minus to to że go wycofali Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 1, wiecej nie zdążyłam

pat101
    10 listopada 2010 o 14:16
    3 / 5
    całkiem niezły
    to całkiem niezły podkładzik.tani, nieźle kryje, znośnie pachnie. dla mnie był on nieco ciężki i miałam wrażenie,że trochę go widać,ale że ogólnie ciężko mi dobrać odcień nie mam mu tego za złe :) za te cenę można spróbować, ale niełatwo go dostać.

katarakta
    13 maja 2009 o 22:15
    5 / 5
    ulubiony...
    Kiedyś bardzo go lubiłam. Sprawiał, że moja cera nabierała ładnego kolorytu. Nie jeden raz słyszałam, że mam ładny kolor cery. Był wydajny, mi starczał na pół roku. Niestety trudno go dostać. To jedyny kosmetyk, któremu byłam bezgranicznie wierna. Dodam, że nie wymagam od podkładu mocnego krycia. Do tego był tani. Zaznaczyłam opcję nie wiem czy kupię tylko dlatago, że nigdzie go już nie widzę. Używam tego produktu od:używałam przez conajmniej 3 lata Ilość zużytych opakowań: 5-6, może więcej

kokos25
    2 października 2008 o 16:26
    Świetny ale...
    Bardzo fajny lekki fluid. Nie zostawia maski. Cena ok. Niestety ostatnio zakupiony różnił się odcieniem od wcześniej uzywanych więc wylądował na półce... Używam tego produktu od:1,5 roku Ilość zużytych opakowań: 4

ZielonaPlaga
    10 kwietnia 2008 o 15:06
    2 / 5
    E..
    Kupiłam pod wpływem opinii z Wizażu. Niestety, nie trafił w mój gust, a moze raczej cerę. Nie kryje w ogóle, po nałożeniu czuję taką tłustą skórę, co mi przeszkadza. Plusami są; cena (11zł) i zapach; miły. Jak już zaczęłam, to go dokończe, ale bez rewelacji. Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Szoszannah
    26 stycznia 2008 o 12:06
    Warto!
    Nigdy wcześniej nie używałam podkładu takiej firmy jak Joko, a więc tym bardziej jestem zdziwiona doskonałą jakością tak taniego produktu (podkład ten kupiłam za 8zł!). Do kupna przekonała mnie sprzedawczyni w drogerii- pomyślałam, że za tak niską cenę można zaryzykować... I było warto! Podkład świetnie stapia się z moją skórą, tak jak w nazwie jest rzeczywiście Invisible. Utrzymuje się ok.5 godzin, co jak na taki kosmetyk jest b.dobrym wynikiem. Nie waży się, ładnie rozprowadza, nie pozostawia smug i nie odcina się kolorem od szyi. Bez efektu maski. Kryje wszelkie niedoskonałości, przebarwienia. Ładnie komponuje się np. z różem nałożonym na policzki. Ma delikatny, przyjemny zapach. Opakowanie bardzo poręczne, można bez problemu schować do małej torebki. Wydajny ;) Wady? Wolę podkłady z dozownikiem, ten jest w tubce. Ale to nie przeszkadza mi w ocenie tego podkładu na bardzo dobry! Polecam! Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

maga.pol
    16 stycznia 2008 o 19:59
    1 / 5
    visible
    Jestem przywiązana do jednego podkładu, ale postanowiłam kupić coś innego dla odmiany (z uwzględnieniem ocen Wizażanek). Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii o tym produkcie :( Jedyną jego zaletą jest kremowa konsystencja i tyle... Takich przejść jak zJoko invisible nie miałam dotąd z żadnym innym podkładem. Za pierwszym razem podkład "zrolował" się na skórze- rozsmarowując go miałam wrażenie, że zostałam obsypana resztkami po ścieraniu gumką. Być może była to wina kremu, choć przy innych podkładach nie robił takich niespodzianek.... Dałam Joko jeszcze kilka szans ( z innymi kremami), ale nie podbił mojego serca. Mimo przyjemnej konsystencji zostawia smugi i podkreśla suche skórki. Dodatkowo ciemniej na twarzy- wybrałam nr 132/ naturalny, który z czasem na mojej twarzy robi się marchewkowy... Miałam go wyrzucić, ale wcześniej "poskarżyłam się " mamie, która go przetestowała i u niej sprawuje się dobrze (?). Niestety, u mnie podkład nie spełnił żadnej z obietnic producenta- muszę przyznać tylko jedną gwiazdkę :( Używam tego produktu od: dałam kilka sznas w ciągu 2 tyg. Ilość zużytych opakowań: nieskończone 1

aisne
    3 listopada 2006 o 7:29
    3 / 5
    Jak na Joko... :)
    Podkład ten kupiłam tylko i wyłącznie dzięki recenzjom na KWC - inaczej na pewno nie myślałabym nawet o podkładzie takiej firmy jak Joko. Spotkało mnie pozytywne zaskoczenie - ale tylko częściowo. Joko świetnie stapia się ze skórą, nie tworzy maski. Dosyć długo również wytrzymuje na twarzy. Jedynym minusem - jak dla mnie - są zbyt pomarańczowe kolory. Nawet Natural miał w moim odczuciu trochę pomarańczowego koloru w sobie a to mi absolutnie nie pasuje. Jednak jeśli ktoś widzi wśród tych podkładów kolor dla siebie - polecam. Szczególnie za takie pieniądze. Używam tego produktu od: 3 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

STEFANIA1974
    13 września 2006 o 9:52
    REWELACJA
    Kupiłam ten podkład bardzo zachęcona przez Panią w drogerii, i powiem szczerze, że nie nastawialam się na cuda, kolory bardzo mi się podobały, ja mam opalony , choć lepszy byłby słoneczny, ale akrurat go nie było a ja nie miałam się już czym malować więc kupiłam opalony. Pomalowałam się nim i... jestem oczarowana tym produktem, jakością nie odbiega a nawet przewyższa te podkłady ze średniej półki MF, L'oreal itp, no a cena po prostu śmieszna . ja zapłaciłam 11 zł. Podkład jest bardzo wydajny, ma raczej wodnistą konstystencję ale bardzo ładnie stapia się ze skórą i nie tworzy maski, nadaje piękny koloryt, ja przypudrowałam go jeszcze pudrem sypkim i efekt jest doskonały. ale należy sobie powiedzieć że dziewczyny z cerami problemowymi będą troszę zawiedzione bo podkład jest raczej świetlisty, ale daje naprawdę bardzo ładne wykończenie i naprawdę nie widać go na twarzy. POLECAM, zwłaszcza, że jest to kosmetyk polski i nie testowany na zwierzętach, co dla mnie jest bardzo ważne Używam tego produktu od:2 tygodni Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

gosiad
    9 sierpnia 2006 o 8:59
    dla młodych kobiet
    Świetny podkład. Cera jest ładnie nawilżona, ważne bo mam tendencje do przesuszania skóry (cera mieszana). Nie zostawia smug i pięknie dostosowuje się do naturalnego kolorytu - mam odcien słoneczny, który pięknie rozświetla twarz, lekko wygładza. Nie zatyka porów. Powiedziałabym ze idealny dla kobiet kolo 25 lat. Nie jest bowiem mocno kryjący i nie ukrywa zmarszczek. Naprawdę polecam - niska cena i świetna jakość. Postanowiłam kupić tańszy podkład i droższy puder w kamieniu - na lato to bardzo dobre rozwiązanie. Używam tego produktu od:paru dni Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Justyna_sz
    26 lutego 2006 o 18:15
    bardzo dobry
    Firma JOKO ma tylko kilka większych puktów dystrybucyjnych z tego co wiem. Można jednak spotkać pojedyncze kosmetyki w sklepach. Używam tego podkłądu i jest naprawdę bardzo fajny. Szkoda, że firma jest tak mało populrna. + faktycznie niewidoczny + nie zatyka porów + ładnie nawilża + dopasowuje się do koloru cery + jest niedorgi + ma ładną konsystencję - wyrównuje, ale tylko trochę - uwidacznia zmarszczki - ja się po nim szybko świecę, ale niezastąpiona skrobia załatwia problem na cały dzień Ja nie kupuję dwa razy tego samego kosmetyku, lubię eksperymentować, ale gorąco go polecam.

Blondzia
    11 grudnia 2005 o 12:45
    To naprawdę Joko???
    Bardzo podoba mi się ten podkład. Super się rozprowadza, nie tworzy plam ani smug. Zgrywa się z kolorytem cery! Odcień naturalny pasuje zarówno mi, naturalnej blondynce, ja i mojej mamie- brunetce. Ładnie wygląda na twarzy, niczym druga skóra. W ciągu dnia troszkę znika z twarzy, ale to dlatego, że mam tłustą cerę. Nie jest to podkład matujący, przyprószam go sypkim pudrem (jak radzi producent), w ciągu dnia robię sobię jedną poprawdę pudrem w kamieniu i jest ok. Czuję, że nawilża moją buzię. Opakowanie jest małe, wygodne. Tylko konsystencja jak dla mnie trochę za wodnista. Ale już się przyzwyczaiłam :) Zdziwiłam się ogromnie, że Joko wypuściło na rynek taki dobry podkład! Moja ciotka, ktora wcześniej była zachwycona podkładem Lasting Performance MF (jest wrażliwcem i nie każdy podkład jej pasuje) wzięła sobie ten fluid i Max Factor poszedł w odstawkę!! Kolorki początkowo mogę trochę odstraszać, ale dzięki temu, że podkład przystosowuje się do twarzy nie ma problemu z maską na buzi. Polecam, moim zdaniem jest lepszy niż Max Factor Color Adapt.